درباره ما

دارالترجمه رسمی فدرال

دفتر ترجمه رسمی شماره 973 قوه قضاییه یا همان دارالترجمه رسمی فدرال از اسفند ماه سال 1392 کار خود را آغاز کرده است. این دفتر ترجمه رسمی از همان ابتدا فعالیتش را زیر نظر کارشناسان ارشد با سابقه مترجمی زبان انگلیسی و زبان های دیگر با هدف اصلی ارائه خدمات ترجمه رسمی و دانشجویی به صورت دقیق و علمی و زیر نظیر اساتید و متخصصان آغاز کرده است. دارالترجمه فدرال از بهترین مترجمان در هر زمینه ایus-txt بهره می گیرد که از این نمونه ها می توان به جناب آقای دکتر یزدانی مقدم که مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه های تهران می باشد اشاره نمود. توجه کنید که در این مجموعه تمامی مترجمان و کارشناسان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر می باشند که این خود نشان دهنده کیفیت کار این مجموعه می باشد. شعار رسمی دارالترجمه فدرال، دقت، سرعت و کیفیت می باشد که به این منظور، تیم مجموعه همواره کوشیده است تا کمترین نقص و اشتباهات را در ترجمه مدارک رسمی و غیر رسمی و دانشگاهی داشته باشد تا بتواند اطمینان مشتریان را جلب نموده و به موفقیت دست یابد. ناگفته نماند که این دارالترجمه در این راستا توانسته موفقیت ها و مشتریان زیادی از افراد و شرکت های معتبر و ارگان های دولتی کسب نماید که هر کدام از این افراد رضایتمندی بالایی از کار دارالترجمه فدرال داشته اند.

شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که چرا باید دارالترجمه فدرال را برای ترجمه مدارک خود انتخاب کنید. باید بگوییم که این مجموعه همواره تلاش کرده است تا بالاترین کیفیت را در کارهای خود ارائه دهد و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخگویی مشتریان خود بپردازد. هم چنین احترام به ارباب رجوع و نحوه پاسخگویی مدیریت و کادر اداری این دفتر به مشتریان، همواره وجه تمایز دارالترجمه فدرال نسبت به دیگر دفاتر ترجمه می باشد. دارالترجمه رسمی فدرال به منظور رفاه حال مشتریان خود و در جهت انجام کارها با سرعت بالا تر سیستم پیک رایگان در محل متقاضی را فعال کرده است که با فعال سازی این سیستم، هزینه های رفت و آمد فیزیکی به دفتر کار این مجموعه از بین رفته است. با پیک رایگان دارالترجمه فدرال، در کوتاه ترین زمان ممکن پیک مورد نظر در محل متقاضی حاضر می شود و پس از تحویل مدارک شما و پس از انجام کار های ترجمه مربوطه به این مدارک، مدارک ترجمه شده شما در محل گفته شده تحویل شما داده می شود که به این ترتیب شما می توانید در این زمان به باقی کارهای خود برسید و با توجه به دقت بالای دارالترجمه فدرال در امور خویش، بدون هیچ نگرانی منتظر مدارک ترجمه شده خود باشید.

دارالترجمه فدرال همواره به دنبال ایجاد تحولی جدید برای نظام خدمت رسانی مشتریان در راستای کار ترجمه می باشد و همواره در این راستا به مشورت و همکاری با متخصصین امور فناوری اطلاعات می پردازد. از خدماتی که دارالترجمه فدرال انجام می دهد می توان به ترجمه رسمی اسناد و مدارک اشاره نمود. همچنین انجام ترجمه های غیر رسمی در این مجموعه به وسیله بهترین مترجمان و متخصصان در این زمینه صورت می پذیرد که کاری با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد. از دیگر خدماتی که دارالترجمه فدرال انجام می دهد می توان به اخذ تاییدات قوه قضاییه و وزارت خارجه برای ترجمه های رسمی و هم چنین ترجمه رسمی اسناد به آلمانی در این مجموعه صورت می پذیرد. ترجمه تخصصی قراردادهای تجاری با بالاترین کیفیت و سرعت از دیگر تخصصات این مجموعه می باشد. فدرال دائماً در حال گسترش دامنه کیفیت خدمت رسانی به متقاضیان کار ترجمه می باشد. کافی است یک بار این مجموعه را امتحان کنید چرا که پس از آن شما هم به مجموعه ی گسترده متشریان دارالترجمه فدرال افزوده خواهید شد.