دارالترجمه عربی


ترجمه رسمی مدارک به زبان عربی در دارالترجمه عربی فدرال زیر نظر کارشناسان مجرب و مورد تایید دادگستری


اگر برای کار، تحصیل، گردش و یا زندگی قصد مهاجرت به کشور های عربی دارید، مطالعه این مطلب از وب سایت دارالترجمه فدرال به شما بسیار کمک خواهد کرد تا بهترین دارالترجمه عربی تهران را بیابید. 
با توجه به هم جواری ایران عزیزمان با کشور های عربی و میزان بالای تبادلات تجاری با این کشور ها، زبان عربی یکی از با اهمیت ترین زبان ها در ایران به شمار می رود. در چند سال اخیر بسیاری از افراد برای پیدا کردن موقعیت شغلی بهتر خصوصا پزشکان به کشور های عربی مهاجرت کرده اند. از طرفی می دانید که ابتدایی ترین گام برای خروج از کشور به هر نوع قصدی اعم از مهاجرت، سرمایه گذاری، اخذ پذیرش تحصیلی و ...، ترجمه اسناد و مدارک خود به زبان کشور مقصد است. به همین دلیل انتخاب یک موسسه با اعتبار امری ضروری است. دارالترجمه فدرال با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در ترجمه رسمی عربی در این راه آماده ارائه خدمات به شما می باشد.


 
ترجمه رسمی مدارک شناسایی، تحصیلی و کاری در دارالترجمه عربی فدرال

مرکز تخصصی ترجمه رسمی و فوری به زبان عربی در سراسر کشور

 

مرحله به مرحله با ترجمه عربی در دارالترجمه فدرال

اکنون که تصمیم خود را برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی عربی در این دارالترجمه گرفته‌اید، می‌خواهیم مراحل مختلف این ترجمه را به شما معرفی کنیم:
1)    ابتدا شما باید به صورت اینترنتی به وب‌سایت دارالترجمه فدرال مراجعه کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. امکان ثبت سفارش در یکی از دفاتر این دارالترجمه به صورت حضوری نیز وجود دارد.
2)    اگر قصد دارید از خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک استفاده کنید باید اصل مدارک را به دارالترجمه ارسال نمایید. این کار را می‌توانید خودتان انجام دهید یا از خدمات دارالترجمه برای ارسال مدارک خود استفاده کنید. امکان ارسال عکس یا اسکن مدارک از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز برای مترجم وجود دارد.
3)    مترجمین کار ترجمه رسمی مدارک شما به زبان عربی را آغاز می‌کنند. پس از آن پیش‌نویس اولیه ترجمه برای تأیید به شما نشان داده خواهد شد.
4)    ترجمه مدارک توسط مترجمین باتجربه و مورد تأیید قوه قضاییه انجام می‌شود. مهر و امضای مترجم در پایین برگ‌های ترجمه شده درج می‌گردد.
5)    در مرحله بعد اصل ترجمه همراه با اسناد و مدارک به تأیید اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی می‌رسد.
6)    در صورتی که نیاز باشد اسناد پس از تأیید قوه قضاییه به وزارت امور خارجه نیز ارسال می‌شوند تا تأییدیه‌های لازم را دریافت کنند.
7)    در آخر تمامی مدارک به متقاضیان عودت داده می‌شود و کار دارالترجمه نیز به پایان می‌رسد.

ویژگی های ترجمه رسمی اسناد به زبان عربی و بالعکس

زمانی که به ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان عربی یا بالعکس احتیاج دارید، باید این خواسته خود را با دارالترجمه فدرال در میان بگذارید. ترجمه‌ای که در نهایت به شما تحویل داده می‌شود دارای ویژگی‌های زیر است:
•    متن به صورت دقیق ترجمه می‌شود زیرا ترجمه‌های رسمی آینده شغلی، تحصیلی و مهاجرتی شما را رقم می‌زنند.
•    این کار توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه انجام می‌شود.
•    اسناد در سربرگ رسمی قوه قضاییه ترجمه شده و در نهایت مهر مترجم در پایین آنها درج می‌گردد.
•    در صورت تمایل می‌توانید تأییدیه‌های لازم از وزارت امور خارجه و دادگستری را نیز با استفاده از خدمات دارالترجمه دریافت نمایید. نیازی به حضور شما در این دو وزارتخانه وجود ندارد و دارالترجمه با استفاده از کارگزار خود این کار را برای شما انجام می‌دهد.
•    ترجمه رسمی از بالاترین اعتبار در سفارت کشورهای عربی برخوردار است و کار شما را برای مهاجرت به کشورهای دیگر راه می‌اندازد.

چرا ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه عربی فدرال


دارالترجمه فدرال با توجه به افزایش روز به روز مراجعین خود، دلیل این همه اعتماد و اعتبار را مدیون عوامل مختلفی است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
•    وقت شما برای ما ارزشمند است، به همین دلیل ترجمه متون و اسناد شما به موقع و سر وقت تحویل داده خواهند شد.
•    کیفیت هدف اصلی و نهایی دارالترجمه فدرال است، بنابراین ما کیفیت و ترجمه صحیح عربی را فدای هیچ چیزی نخواهیم کرد.
•    کلیه مراحل از ترجمه توسط مترجم گرفته تا اخذ کلیه تأییدات، توسط کادر متعهد و دل سوز ما پیگیری می شود.
•    در صورتی که نتوانید حضوری مدارک را به دست ما برسانید، ما در کنار شما هستیم و با ارسال پیک به صورت رایگان مدارک را از شما تحویل می گیریم.
•    ترجمه اسناد و مدارک شما در این دارالترجمه توسط مترجم رسمی قوه قضاییه و بومی عربی انجام می شود.


حال شما را با کیفیت ترجمه و کوتاهی زمان تحویل، خوب خواهیم کرد!

 

خدمات موجود در دارالترجمه رسمی عربی فدرال


ما در تیم ترجمه عربی خود دارای مترجمین بومی متخصص هستیم که انواع خدمات رسمی، تخصصی و شفاهی را ارائه می دهیم. لذا می توانید در کم ترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. در ادامه برخی از خدمات را به تفصیل شرح خواهیم داد:

•    ترجمه تخصصی عربی

در صورتی که محقق یا دانشجو هستید و نیازمند ترجمه های تخصصی می باشید، باید این خدمات را به کمک یک مترجم بومی و حرفه‌ ای انجام دهید. مترجمان بومی دارالترجمه فدرال در زبان عربی تخصص کافی را دارند به عنوان نمونه اگر شما در رشته مهندسی تحصیل می کنید و مقالات شما دارای کلمات تخصصی است، در دارالترجمه ما انواع متون اعم از کتاب ها، رمان ها، مقالات و حتی فیلم ها توسط تیمی متخصص و بومی انجام می شوند. 

•    ترجمه رسمی عربی

در صورتی که نیازمند ترجمه سند یا مدرک خود برای سازمان یا ارگانی در کشور عربی هستید، در واقع شما نیازمند ترجمه رسمی به زبان عربی خواهید بود. ترجمه رسمی عربی در دارالترجمه فدرال توسط مترجم مورد تایید قوه قضاییه انجام می شود و کلیه موارد ترجمه شده دارای مهر و امضای تایید مترجم رسمی است. 


 
ترجمه رسمی مدارک شناسایی در دارالترجمه عربی فدرال

•    ترجمه شفاهی عربی


اگر برای فعالیت هایی هم چون دادگاه خانواده، دفتر ازدواج و سفارت خانه های یکی از کشور های عربی نیاز به یک مترجم رسمی عربی داشتید، دارالترجمه فدرال با داشتن مترجمان متعهد، حرفه‌ ای و مورد تایید قوه قضاییه آماده ارائه خدمت به شما مراجعین عزیز می باشد. همچنین در صورت نیاز به مترجم شفاهی برای انعقاد قرارداد، مسافرت و جلسه کاری می تواند روی کمک و همراهی تیم ما حساب کنید.

•    ترجمه زیرنویس فیلم از زبان های بومی عربی به دیگر زبان ها

مترجمان دارالترجمه فدرال همگی به زبان عربی بومی مسلط هستند و دارای تخصص کافی در ترجمه متون بومی با لهجه های کشور های عربی از قبیل عربستان سعودی، سومالی، جیبوتی، تونس، لبنان، بحرین، اردن، قطر، کویت، الجزایر، امارات، موریتانی و ... می باشند.

•    ترجمه عراقی به فارسی و بالعکس

در صورتی که قصد ترجمه مدارک خود از قبیل اسناد هویتی، قرارداد، اساس نامه، اسناد ملکی و ...، از زبان عراقی به فارسی و بالعکس را دارید تیم دارالترجمه فدرال این خدمات را با تایید وزارت امور خارجه و دادگستری به شما عزیزان با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

•    ترجمه رسمی و تخصصی پزشکی به عربی

سلامتی، مهر با ارزشی است که روی پیشانی هر انسانی قرار دارد! هر فردی در تلاش است خود و خانواده را از آسیب ها و بیماری ها در امان نگه دارد. هر لحظه که بیماری و آسیبی متوجه انسان شود به دنبال راهی برای درمان آن قدم بر می دارد، تا جایی که ممکن است به خارج از مرز های کشور سفر کند. اگر شما هم برای این منظور قصد دارید به یکی از کشور های عربی مسافرت کنید و فرآیند درمان خود یا یکی از اعضای خانواده خود را در آن جا سپری نمایید، مجموعه دارالترجمه فدرال این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا با بهره گرفتن از مترجمان شفاهی متخصص در زبان عربی با مراکز درمانی و پزشکان معروف عرب زبان تماس بگیرید. همچنین در صورت نیاز یک نماینده  مسلط به زبان عربی به مراکز درمانی فرستاده می شود و اقدام به رزرو نوبت یا مابقی مراحل درمانی می کند. در تمامی این مراحل تیم دارالترجمه فدرال در کنار شما خواهد بود.

کیفیت، دقت، تخصص همگی در دارالترجمه فدرال کنار هم جمع شده اند.

 

نحوه ثبت سفارش در دارالترجمه عربی فدرال


در صورت ثبت سفارش ترجمه رسمی نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت، برای این کار کافی است روی گزینه زیر کلیک نمایید و به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم جهت ارسال پیک رایگان برای دریافت مدارک انجام خواهد شد.


برای ثبت سفارش آنلاین اینجا کلیک کنید.
 

در صورت نیاز می توانید همه روزه به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه نمایید و یا با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.
 

 

تماس با دارالترجمه عربی

تماس با ما سفارش آنلاین