دارالترجمه ایتالیایی


ما ارائه دهنده متمایزترین خدمات دارالترجمه ایتالیایی هستیم تا مسیر مهاجرت شما را به این کشور هموار سازیم.


امروزه زبان ایتالیایی در جایگاه خوبی قرار گرفته است و هم رده با زبان‌‌های دیگر همچون انگلیسی، آلمانی قرار گرفته است. بیشتر مترجمان و متخصصین زبان شناسی بر این باور هستند که زبان ایتالیایی دشواری زیادی ندارد و به عبارتی به عنوان یک زبان ساده در کل جهان شناخته می‌شود. ساختار نوشتاری این زبان از لاتین ریشه گرفته و در حال حاضرتوسط ۸۷ میلیون نفر در جهان صحبت می‌شود. دارالترجمه فدرال با سال‌ها تجربه در زمینه ترجمه انواع متون و مدارک شما آماده دریافت کلیه درخواست‌های شما عزیزان است. ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه فدرال توسط مترجم متخصص و بومی انجام شده و کلیه تأییدات وزارت قوه قضاییه و وزارت امور خارجه بدون حضور شما انجام می‌گردد. در صورتی که نیاز به سفارش ترجمه ایتالیایی به صورت رسمی و تخصصی، با کیفیت و قیمت مناسب هستید، بهترین گزینه انتخابی شما دارالترجمه ایتالیایی فدرال است. 

فدرال مرکز تخصصی ترجمه رسمی و فوری به زبان ایتالیایی در سراسر کشور

چرا ترجمه در دارالترجمه ایتالیایی فدرال؟ 


فدرال ترجمه صحیح و با کیفیتی را به شما ارائه می‌دهد و علاوه بر آن دارای مزیت‌هایی است که باعث تفاوت آن با سایر موسسه‌ها شده است. در ادامه به بیان این که چرا دارالترجمه فدرال را انتخاب کنید می‌پردازیم:
•    تحویل به موقع کار
•    ترجمه با کیفیت و صحیح
•    پیگیری مرحله به مرحله از مراحل انجام ترجمه و تأییدات
•    قبل از تایید نهایی، فایل توسط شما تأیید شده و سپس برای چاپ ارسال می‌شود.
•    در فدرال، هزینه‌ی اضافی از شما گرفته نمی‌شود.
•    مدارک را در صورت درخواست شما با پیک و پست رایگان ارسال خواهیم کرد.
•    در صورت نیاز به تاییدیه قوه قضاییه و امور خارجه، آن‌ها را برای شما اخذ می‌کنیم.
•    در صورت نیاز، مهر نوتاری را اخذ می‌کنیم.
•    در این موسسه ترجمه توسط مترجم بومی و رسمی قوه قضاییه انجام می‌شود.
•    ارائه خدمات به صورت آنلاین: در روش آنلاین شما مدارک خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری در وب سایت دارالترجمه فدرال به نشانی https://federaltehran.com/online-order ثبت کرده و بعد از بررسی توسط کارشناسان ما و در صورت نداشتن مشکل و نقصی مدارک، کار شما به مترجم سپرده می‌شود و شما از آغاز مراحل ترجمه آگاه می‌شوید. بعد از این که ترجمه توسط مترجم رسمی قوه قضاییه انجام شد، ترجمه اولیه برای شما ارسال شده تا شما از صحت آن مطمئن شده و خیالتان آرام شود. بعد از تایید ترجمه توسط شما، برای گرفتن تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه اقدام خواهیم کرد و بعد از اتمام کار، خبر آماده شدن را به شما خواهیم داد. به همین راحتی !

در صورت انتخاب دارالترجمه رسمی فدرال، در جاده رقابت برای تکمیل مدارک مهاجرتی، یک سر و گردن از بقیه جلوتر خواهید بود.

دارالترجمه ایتالیایی فدرال

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی در فدرال 


اگر قصد مهاجرت به ایتالیا، گشت و گذار و تحصیل در آن را دارید، وقت آن رسیده است که به ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود فکر کنید. در صورتی که در انتخاب دارالترجمه ایتالیایی دقت لازم را داشته باشید، دردسرها و نگرانی‌های کم‌تری خواهید داشت. به عبارتی با انتخاب دارالترجمه معتبر و انجام ترجمه مدارک خود بخش زیادی از مسیر را رفته‌اند.
دارالترجمه ایتالیایی فدرال با بهره‌گیری از مجرب‌ترین مترجمین در حوزه‌های مختلف، خدماتی به شرح زیر را ارائه می‌دهد:
•    ترجمه مدارک تحصیلی
•    ترجمه اسناد شخصی
•    ترجمه اسناد مالکیت
•    ترجمه مدارک و اسناد شرکتی
•    ترجمه جواز اشتغال به کار
•    ترجمه رسمی اسناد مربوط به معاملات
•    ترجمه مدارک پزشکی

راه ارتباطی شما با فدرال برای ترجمه فوری به زبان ایتالیایی: 021-44267959

تعرفه خدمات دارالترجمه ایتالیایی فدرال 


هر ساله هزینه خدمات ترجمه اسناد و مدارک به زبان ایتالیایی به همه دارالترجمه‌های رسمی ابلاغ شده و همگی آن‌ها وظیفه دارند از این نرخ نامه پیروی کنند. این نرخ نامه توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه تدوین می‌شود. همه قیمت‌ها در دارالترجمه فدرال بر حسب نرخ نامه اشاره شده، محاسبه می‌شود. همچنین موسسه ما با ارائه خدمات رایگان از قبیل پشتیبانی، مشاوره و پیک رایگان درصدد جلب رضایت شما عزیزان است. برای برخی از خدمات ویژه با هماهنگی و رضایت مشتری هزینه مازادی اخذ می‌گردد.


ترجمه مدارک به ایتالیایی در دارالترجمه فدرال چقدر زمان می‌برد؟


دارالترجمه فدرال بر اساس نوع سند و مدرک، تعداد تأییدات اعم از تایید دادگستری و وزارت امور خارجه، زمان تحویل ترجمه شما را مشخص می‌کند. ما در موسسه فدرال تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ترجمه اسناد و مدارک شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان برسانیم. در صورتی که زمان کافی برای صبر کردن ندارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و در زمانی زودتر ترجمه خود را دریافت کنید. 

با دارالترجمه ایتالیایی فدرال، ترجمه خود را در اسرع وقت، با کیفیت و صحیح تحویل بگیرید.

دارالترجمه ایتالیایی فدرال


نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه ایتالیا‌یی فدرال 


دارالترجمه ایتالیایی فدرال به دلیل اهمیت دادن به وقت گران بهای شما، بستری را جهت ثبت سفارش آنلاین ایجاد کرده است تا شما به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش ترجمه اسناد و مدارک خود نمایید و به طور آنلاین تمامی مراحل ترجمه را پیگیری کنید. برای ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه نمایید و یا با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.

تماس با دارالترجمه ایتالیایی


 

 


 

تماس با ما سفارش آنلاین