ترجمه رسمی اسناد و مدارک

دارالترجمه فدرال ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک به مهم ترین زبان های زنده دنیا

در تکاپوی تکمیل مدارک برای مهاجرت کاری یا تحصیلی هستید؟ دارالترجمه فدرال با خدمات ترجمه رسمی مدارک در کنار شماست. ترجمه مدارک هویتی و درجه 1 روی سربرگ رسمی قوه قضاییه زیر نظر کارشناسان رسمی دادگستری خدمتی است که کارشناسان تایید شده ما با سالها تجربه و تخصص در دارالترجمه فدرال به شماره ثبت 2000/1 ارائه می دهند. با فدرال بخش عظیمی از دغدغه های تکمیل مدارک برای مهاجرت را فراموش خواهید کرد. ما با هدف آسان تر شدن روال کارهای اداری شما در فرآیند مهاجرت گرد هم آمدیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ارائه خدمات، استعلام قیمت و یا ثبت سفارش همین حالا با ما تماس بگیرید.

021-44267959


ترجمه رسمی مدارک شامل چه خدماتی میشود؟

تمام افرادی که قصد مهاجرت دارند می بایست مدارک اصلی و هویتی خود را نظیر شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج یا طلاق و مدارک تحصیلی خود را جهت کار یا ادامه تحصیل با زبان رسمی کشور مقصد ارائه دهند. حال آنکه ترجمه ای رسمی و مورد تایید کشور مقصد شناخته می شود که روی سربرگ قوه قضاییه چاپ شده و مهر تایید این قوه را نیز در انتها به همراه داشته باشد. با این وصف هر دارالترجمه ای نمی تواند خدمات ترجمه رسمی مدارک را به شما ارائه دهد.

دارالترجمه فدرال با شماره ثبت 2000/1 تهران با برخورداری از مترجمینی که مورد تایید دادگستری بوده و دارای مهر هستند می توانند کلیه خدمات ترجمه رسمی مدارک را برای متقاضیا خود ارائه نماید. پس اگر قصد تکمیل مدارک خود را برای مهاجرت دارید، فدرال برای بخش های مربوط به ترجمه مدارک و اخذ تاییدیه های دادگستری در کنار شماست.

 

ترجمه شناسنامه در دارالترجمه فدرال:

شناسنامه اصلی ترین مدرک هویتی هر شخصی است. در هر کجای دنیا که باشید شما را با شناسنانه تان می پذیرند و هویت تان را تایید می کنند. به واسطه اهمیت بالای شناسنامه در بین مدارک اصلی، ترجمه شناسنامه به زبان های دیگر یکی از مهمترین خدمات دارالترجمه فدرال به حساب می آید. گفتنی است ترجمه مدارک هویتی باید بدون هیچ تغییر حتی جزئی انجام شود چرا که وجود تناقض اطلاعات در زبان مبدا و مقصد موجب ابطال آن خواهد شد.

ترجمه سند ازدواج یا طلاق در دارالترجمه فدرال:

بعد از شناسنامه برای افراد بزرگسال یکی دیگر از مهمترین اسناد، سند ازدواج یا طلاق شان به حساب می آید. در واقع یکی از مهمترین مدارکی که در خین تکمیل مدارک مهاجرتی شما باید حتما به زبان کشور مقد به صئرت رسمی ترجمه باشد سند ازدواج یا طلاق است.

ترجمه مدارک تحصیلی:

طبیعاتاً چه با هدف ادامه تحصیل قصد مهاجرت داشته باشید چه با هدف کار نیاز به ارائه رزومه وجود داشته باشد، ترجمه مدارک تحصیلی برای شما جزء یکی از اصلی ترین مراحل تکیمل مدارک است. 

ترجمه رسمی مدارک در فدرال چگونه انجام می شود؟

ترجمه رسمی مدارک در فدرال از سوی کیفیت ترجمه دارای استانداردهای لازم جهت تایید مدارک در سایر کشورها است، در واقع تمام اسنانداردهایی که تمامی دارالترجمه های رسمی باید ارائه دهند را دارد و از سویی دیگر نیز تعرفه خدمات در فدرال کاملا بر طبق استانداردهای مصوب است. 

ترجمه مدارک در فدرال بدون هیچ کمی و کاستی و کاملا منطبق با محتوای مدارک اصلی شما انجام خواهد شد، به گونه ای که هیچ نگرانی جهت تایید آن در کشور مقصد نخواهید داشت.

ترجمه در دارالترجمه فدرال می تواند دارای مهر وزارت خارجه نیز باشد که در این صورت تعرفه آن متفاوت تر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه خدمات ترجمه مورد تایید وزارت خارجه با ما تماس بگیرید.

تعرفه خدمات ترجمه رسمی مدارک و اسناد در فدرال

تعرفه ترجمه اسناد و مدارک به صورت رسمی با مهر قوه قضاییه روی سربرگ طبق تعرفه های مصوب از سوی دادگستری ها محاسبه خواهد شد. اگر ترجمه مهر تاییده وزارت امور خارجه را  نیز داشته باشد طبیعاتا هزینه آن به صورت مجزا محاسبه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از ریز جزئیات خدمات ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه فدرال می توانید با پشتیبانی آنلاین ما در ارتباط باشید.

نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه رسمی در فدرال

برای ثبت سفارش خدمات ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه فدرال می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش آنلاین در صفحه اصلی و یا کلیک روی اینجا خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و از مراجعه حضوری و صرف وقت و هزینه های ناشی از رفت و آمد خودداری کنید. 

 

 

 

کلیه خدمات ترجمه رسمی در دارالترجمه فدرال با زبان های انگلیسی، آلمانی، عربی، اسپانیایی، روسی و ترکی قابل انجام است.
تعرفه خدمات در دارالترجمه فدرال بسته به اینکه صرفا روی سربرگ دادگستری باشد یا خیر متفاوت است، برای استعلام قیمت دقیق خدمات بهتر است با شماره تماس 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.
تماس با ما سفارش آنلاین