دارالترجمه اسپانیایی


اگر متقاضی اخذ ویزا از کشور اسپانیا هستید و یا اگر در حوزه‌های متنوع قصد سرمایه‌گذاری در این کشور را دارید، محتوای این صفحه را با دقت مطالعه نمایید. با توجه به این که در چند سال اخیر روابط ایران و کشورهای اسپانیایی زبان به طور چشم‌گیری در حال پیشرفت بوده است، در تمامی حوزه‌ها اعم از بازرگانی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و دانشجویی، ترجمه اسپانیایی به فارسی و برعکس آن و حضور مترجم اسپانیایی نسبت به گذشته بیشتر اهمیت پیدا کرده است، به گونه ای که ترجمه اسپانیایی از نظر حجم کار و درخواست در ایران در ردیف ششم قرار گرفته است. از آن جایی که زبان همیشه ابزار ارتباطی مهمی بین انسان‌ها بوده است، امروزه نیز با توجه به گسترش ارتباط بین جوامع انسانی، نیاز به ترجمه‌ی متون بیشتر احساس می‌شود. دارالترجمه اسپانیایی فدرال با سال‌ها تجربه افتخار دارد کلیه‌ی خدمات ترجمه قانونی، تخصصی را توسط مترجمین زبده انجام دهد. 

با دارالترجمه فدرال کیفیت، سرعت و دقت در خدمات ترجمه را تجربه کنید!

دارالترجمه اسپانیایی فدرال 

خدمات دارالترجمه اسپانیایی فدرال 


دارالترجمه فدرال  در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان اسپانیایی دارای خدمات بی‌شمار و کاربردی است که شما را به انتخاب مجموعه ما ترغیب می‌کنند. در ادامه به شرح این خدمات می‌پردازیم: 


•    ترجمه رسمی مدارک به زبان اسپانیایی

این خدمات به طور مستقیم زیر نظر مترجم رسمی قوه قضاییه انجام شده و معمولا برای تمامی مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای اسپانیا خواهد بود.

•    ترجمه حرفه‌ای و تخصصی اسپانیایی 

ترجمه‌ی حرفه‌ای یعنی متون تخصصی که دارای لغات و واژه‌های تخصصی و خاص هستند. به عنوان مثال برای ترجمه یک متن پزشکی موضوع آن برای مترجم تخصصی همان رشته ارسال می‌شود.

•    ترجمه هم زمان و فرستادن مترجم اسپانیایی 

اگر نیاز به مترجم در همایش‌ها و سفرهای خود داشتید، می‌توانید با شماره 021-44267959، دارالترجمه فدرال تماس حاصل فرمایید. ما به عنوان یکی از معتبرترین دارالترجمه‌های اسپانیایی در کشور قابلیت فرستادن مترجم با توجه به نیاز شما را خواهیم داشت.

•    ترجمه سایت 

یکی دیگر از خدمات بی‌نظیر در این مرکز که مورد علاقه تاجران و فعالان کسب و کار است، ترجمه سایت می‌باشد. سایت یک شرکت یا شخص نشان دهنده‌ی زمینه‌ی فعالیت او است. دارالترجمه فدرال این وعده را به شما می‌دهد که با کیفیت‌ترین شیوه، تمامی مطالب سایت شما را به زبان اسپانیایی ترجمه خواهد کرد.

•    ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری 

تیزرهای تبلیغاتی و ترجمه صوتی و تصویری از زبان فارسی به اسپانیایی و برعکس بسیار افزایش یافته‌اند، به همین علت برای این موضوع دارالترجمه فدرال، هم به صورت زیرنویس و هم به صورت دوبله خدمات خود را ارائه می‌دهد.

•    دارالترجمه اسپانیایی آنلاین 

یکی از مهم‌ترین خدماتی که باعث تفاوت ما با دیگر موسسه‌ها می‌شود، استفاده از خدمات آنلاین است تا شما عزیزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری بتوانید خدمات مناسب خود را دریافت نمایید.

مدت زمان لازم برای ترجمه در دارالترجمه فدرال 


باید به شما بگوییم که ترجمه اسناد و مدارک به زبان اسپانیایی تقریبا سه تا یک هفته زمان می‌برد، در صورتی که فرصت کافی ندارید این موضوع را با دارالترجمه اسپانیایی فدرال در میان گذاشته و مدارک و اسناد ترجمه شده‌ی خود را در اسرع وقت دریافت کنید.

تعرفه خدمات دارالترجمه اسپانیایی فدرال 


اگر نیازمند ترجمه‌های رسمی و قانونی هستید، هزینه خدمات مطابق نرخ نامه مصوب کانون مترجمان رسمی خواهد بود و در صورتی که نیازمند خدمات تخصصی ترجمه‌ی اسپانیایی هستید، هزینه آن توسط مترجم تخصصی، نوع موضوع و حجم مطالب به شما اعلام خواهد شد.

مسیر موفقیت برای مهاجرت چندان هم پیچیده نیست. کافی است جاده های درستی را انتخاب کنید.

چرا دارالترجمه اسپانیایی فدرال 


موسسه فدرال دارای سابقه‌ای بسیار درخشان در زمینه‌ی ترجمه اسپانیایی است. همچنین دارای مزایا و امکانات بی‌شماری است که دلیلی بر انتخاب شما می‌شوند. در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:


•    بررسی مدارک قبل از ارسال 


این دارالترجمه ابتدا تصاویر مدارک و پاسپورت را ارسال می‌کند و راهنمایی‌های لازم در خصوص مدارک پیش نیاز، تاییدیه تحصیلی و ... را می‌گیرد، سپس اصل مدارک ارسال می‌شوند. این موضوع باعث جلوگیری از سردرگمی و ارسال مدارک ناقص می شود.


•    بررسی ترجمه قبل از پرینت 


بعد از اتمام ترجمه و قبل از این که روی سر برگ رسمی پرینت گرفته شود، فایل‌های ترجمه به متقاضی ارسال می‌شوند و در نتیجه از خطاهای غافلگیر کننده و املایی-نگارشی جلوگیری می‌شود.


•    گزارش مرحله به مرحله 


کلیه‌ی مراحل انجام رسمی ترجمه و تأییدات آن از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع‌رسانی شده و موجب راحتی خیال شما در انجام کار دارالترجمه فدرال می‌شود.


•    بدون نیاز به مراجعه حضوری 


کاربران دارالترجمه اسپانیایی فدرال می‌توانند مدارک خود را از تمام نقاط کشور به صورت رایگان از طریق سیستم آنلاین برای ما ارسال کنند.

دارالترجمه اسپانیایی فدرال 


مدارک مورد نیاز در دارالترجمه فدرال 


اگر شما متقاضی اخذ ویزا از سفارت اسپانیا هستید باید برخی از مدارک هویتی، تحصیلی و کاری خود را به صورت رسمی توسط مترجم اسپانیایی ترجمه نمایید و در صورت لزوم تأییدات دادگستری و وزارت کار خارجه را دریافت کنید. در سفارت اسپانیا چندین ویزا به متقاضیان ارائه می‌شود که هر کدام دارای مدارک متفاوتی هستند.
•    ویزای کاری
اگر قصد کار و تجارت در کشور اسپانیا را دارید، نیازمند اخذ ویزای کاری اسپانیا هستید و مدارک مورد نیاز شامل پروانه وکالت، لیست پرداختی بیمه، گواهی مالی و روزنامه رسمی هستند که همگی باید توسط دارالترجمه به اسپانیایی ترجمه شوند.
•    ویزای توریستی
برای اخذ این ویزا مدارکی از قبیل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، جواز کسب و ... مورد نیاز است.
•    ویزای ترانزیت
•    ویزای دعوت نامه‌ای

اگر نیازمند ترجمه‌ای با کیفیت و مقرون به صرفه هستید همین حالا با شماره 021-44267959 تماس بگیرید.

نحوه برقراری ارتباط با کارشناسان فدرال


یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها برای برقراری تماس با دارالترجمه اسپانیایی فدرال ثبت سفارش آنلاین است، جهت این کار بر روی گزینه زیر کلیک کنید. 
همچنین می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.

تماس با دارالترجمه اسپانیایی 


 

تماس با ما سفارش آنلاین