دارالترجمه آلمانی


امروزه در بین ایرانیان تقاضا و درخواست برای اخذ ویزای آلمان، مخصوصا ویزای تحصیلی، افزایش چشم گیری داشته است. معمولا، بیشترین استفاده و درخواست برای ترجمه رسمی اسناد و مدارک شخصی مربوط به اخذ ویزا است. اگر شما هم می‌خواهید جهت اخذ هر نوع ویزای کاری و تحصیلی در تمام کشورهایی با زبان رسمی آلمانی اقدام کنید، برای ارائه مدارک به خدمات ترجمه رسمی آلمانی و یک دارالترجمه خوب و باتجربه نیاز خواهید داشت. در این مطلب به ارائه توضیحاتی در خصوص دارالترجمه آلمانی فدرال و مزایای ثبت درخواست ترجمه در این موسسه خواهیم پرداخت.

پیک رایگان! پیگیری مرحله به مرحله! تحویل در کوتاه‌ترین زمان با بالاترین سطح کیفیت = دارالترجمه آلمانی آنلاین فدرال

چرا ترجمه در دارالترجمه آلمانی فدرال؟ 


تا به این جای مطلب حتما این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که دلیل اعتماد و انتخاب دارالترجمه آلمانی فدرال چیست؟ و این موسسه چه مزیتی نسبت به بقیه دارد. در ادامه به بیان برخی از مواردی که باعث پیش قدم شدن ما شده است اشاره می‌کنیم. لینک به صفحه اصلی
•    در دارالترجمه آلمانی فدرال، برخلاف سایر موسسه‌ها که ترجمه اسناد و مدارک توسط دستیار مترجم انجام شده و مترجم رسمی فقط کار کنترل، مهر و امضا را انجام می‌دهد، تمامی مراحل ترجمه، تایید و ضمانت کیفیت توسط مترجم رسمی آلمانی انجام می‌شود.
•    با توجه به وقت گیر بودن و هزینه‌ی زیاد تحویل مدارک و اسناد جهت دریافت خدمات ترجمه و همچنین اهمیت داشتن نگهداری و حفظ اسناد رسمی، دارالترجمه آلمانی فدرال این موضوع و نگرانی را حل کرده است، شما مدارک و اسناد خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری، توسط پیک مورد اعتماد موسسه و کاملا رایگان ارسال خواهید کرد.
•    اسناد بعد از این که به ترجمه رسمی آلمانی و تایید اداره‌ی فنی و وزارت امور خارجه می‌رسد به همراه اصل آن‌ها، مجدد توسط پیک معتمد به صورت رایگان به شما تحویل داده می‌شود.

دارالترجمه آلمانی فدرال

مراحل انجام ترجمه آلمانی در دارالترجمه فدرال 


برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی و همچنین خدمات ترجمه غیر رسمی آلمانی توسط دارالترجمه فدرال، تنها کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1.    تحویل اسناد به دارالترجمه فدرال ( در بخش قبلی نیز خاطر نشان شد که شما جهت ارسال مدارک و اسناد خود برای ترجمه نیازی به مراجعه حضوری ندارید و این کار توسط پیک مورد اعتماد مجموعه انجام می‌شود. )
2.    اسناد و مدارک شما بر اساس فرمت مورد تایید قوه قضاییه توسط مترجم رسمی زبان آلمانی ترجمه می‌شوند. سپس نسخه‌ی ترجمه شده توسط مترجم رسمی مهر و امضا شده و این نشانه‌‌ی تایید بر کیفیت ترجمه می‌باشد.
3.    ترجمه اسناد و مدارک و نسخه اصلی به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه جهت بررسی صحت مهر و امضا مترجم ارسال می‌شوند.
4.    بعد از تایید اداره فنی، اسناد به وزارت امور خارجه برای تایید استفاده در مراکز رسمی کشور آلمان ارسال خواهند شد.
5.    اسناد و مدارک در مرحله آخر به صاحب سند تحویل داده می‌شوند و کار مترجم رسمی در این بخش تمام می‌شود.

تعرفه خدمات دارالترجمه آلمانی فدرال


هزینه ترجمه در دارالترجمه آلمانی فدرال با توجه به کیفیت بالا و سرعت ترجمه، بر اساس نرخ نامه مصوب است و برخی از نکات مربوط به تعرفه خدمات ترجمه به شرح زیر است: ( لینک به صفحه اصلی)
•    هزینه ترجمه هر مدرک بر اساس قیمت تمبر و بارکد دادگستری محاسبه می‌شود. 
•    هزینه ترجمه رسمی به دو صورت محاسبه می‌شود: مدارکی که به صورت تک برگی هستند، قیمت آن‌ها واحدی محاسبه شده و مدارکی که به صورت ترمی هستند، قیمت آن‌ها به صورت ترمی محاسبه می‌شود.

خدمات آنلاین ترجمه در هفت روز هفته برای تمام شهرها به زبان آلمانی با دارالترجمه فدرال

دارالترجمه آلمانی فدرال

ترجمه مدارک در دارالترجمه آلمانی فدرال چقدر زمان می‌برد؟


نوع مدرک، تعداد و تأییدات مورد نیاز اعم از تایید دادگستری و وزارت امور خارجه بر روی زمان مورد نیاز ترجمه توسط دارالترجمه آلمانی فدرال تاثیرگذار است. با توجه به این که تعداد دارالترجمه‌های آلمانی مورد تایید سفارت آلمان در کشور محدود است، زمان ترجمه مدارک به آلمانی قدری بیشتر زمان می‌برد. اما دارالترجمه فدرال بسیار سریع ترجمه را انجام و در اختیار شما قرار می‌دهد. برای این کار کافی است سفارش خود را ثبت نمایید و یا با کارشناسان واحد سفارش تماس برقرار کرده و ما بدون نیاز به حضور شما در شرکت زمان تحویل را به شما اعلام می‌کنیم.

کیفیت ، ارائه کار در اسرع وقت و تعرفه هایی مناسب مشخصه های بارز خدمات دارالترجمه فدرال

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه آلمانی فدرال


دارالترجمه آلمانی فدرال به عنوان یکی از دارندگان سیستم ثبت سفارش آنلاین بستری را برای شما مخاطبین محترم فراهم کرده است تا در هر مکان و زمانی با استفاده از یک گوشی موبایل هوشمند تنها با چند کلیک سفارش ترجمه رسمی اسناد و مدارک، ترجمه مقالات انگلیسی، ترجمه کتب و مقالات علمی و .. خود را ثبت کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ترجمه آن‌ها را دریافت کنید.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه نمایید .


 


 

تماس با ما سفارش آنلاین