دارالترجمه روسی


دارالترجمه روسی فدرال ، بهترین و معتبرترین مرکز ترجمه در تهران


برای ادامه تحصیل در دانشگاه های روسیه قصد مهاجرت به این کشور دارید؟ همانطور که می دانید یکی از شش زبان سازمان ملل، زبان روسی است. زبان روسی زبانی محبوب و پر طرفدار در آسیا و اروپا نیز به شمار می‌ رود. در حال حاضر زبان رسمی مردم کشور روسیه و برخی از کشور ها از قبیل قزاقستان، تاجیکستان، اوکراین و بلاروس روسی است. در صورتی که قصد ادامه تحصیل یا مسافرت به روسیه را دارید، اما نگران ترجمه مدارک به زبان روسی هستید، باید به شما بگوییم نگران نباشید!
 دارالترجمه روسی فدرال مفتخر است با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه ترجمه انواع کاتالوگ، بروشور، مدارک ثبت شرکت، احکام قضایی، ترجمه سمینار ها به عنوان یک مرکز تخصصی ترجمه رسمی روسی فعالیت می ‌کند. در صورت نیاز به مترجم، این موسسه دارای مترجمین حرفه‌ ای در بسیاری از کشور های روس زبان است که در فرودگاه به استقبال شما خواهند آمد. دارالترجمه رسمی فدرال آماده ارائه بهترین خدمات ترجمه به صورت مستقیم و بدون واسطه می‌ باشد. 
 

دارالترجمه روسی فدرال ارائه دهنده خدمات متمایز ترجمه رسمی و غیر رسمی

برای ترجمه اسناد و مدارک خود به دنبال موسسه معتبر می ‌گردید؟ راه را درست آمده‌ اید! دارالترجمه روسی فدرال انتخابی هوشمندانه است.

مراحل انجام ترجمه در دارالترجمه روسی فدرال


در صورتی که دارالترجمه رسمی ما را انتخاب نمایید، مراحل انجام ترجمه روسی اسناد، اشخاص حقیقی و حقوقی به شرح زیر می‌ باشد:
•    گام 1: اصل اسناد رسمی به دارالترجمه روسی تحویل داده شود.
بعد از تحویل اصل اسناد به دارالترجمه فدرال، مترجم رسمی این موسسه موظف است نسبت به ترجمه آن ‌ها اقدام نماید.
•    گام 2: ترجمه اسناد توسط مترجم مورد تأیید قوه قضاییه
با در نظر گرفتن، فرمت مورد تایید قوه قضاییه، کلیه ترجمه‌ اسناد های رسمی طبق آن تنظیم می ‌شوند. بعد از ترجمه شدن، سند توسط مترجم رسمی امضا و مهر خواهد شد. مهر و امضا زدن مترجم رسمی قوه قضاییه در ذیل ترجمه های رسمی به این معنا است که ترجمه ها و اطلاعات مندرج در اصل سند مورد تایید مترجم می ‌باشد.
•    گام 3: بعد از انجام شدن ترجمه، اسناد برای تایید صحت امضا و مهر مترجم و ثبت شدن در سیستم به اداره کل اسناد مترجمان رسمی قوه قضاییه ارسال می‌ شوند.
•    گام 4: بعد از تایید شدن ترجمه رسمی اسناد، توسط اداره فنی قوه قضاییه، برای استفاده اسناد در مراجع قضایی، دولتی و ... کشور مقصد باید آن ‌ها را به تایید وزارت امور خارجه کشور مقصد رساند.
•    گام 5: بعد از انجام کلیه مراحل قبلی، اصل اسناد به همراه ترجمه آن‌ ها تحویل شما خواهد شد و در این جا مسئولیت دارالترجمه فدرال به پایان خواهد رسید.
نکته: بیان این نکته اهمیت دارد که اگر ترجمه اسناد و مدارک شما نیازمند تایید توسط سفارت روسیه در ایران باشد، باید خود شما به عنوان صاحب سند یا نماینده قانونی شما به بخش کنسولی سفارت روسیه مراجعه کنید و بعد از پرداخت حقوق قانونی، برای تایید سند اقدام نمایید.
 
دارالترجمه روسی فدرال ارائه دهنده خدمات متمایز ترجمه شناسنامه و سایر مدارک شناسایی معتبر

 ترجمه ای با کیفیت و در کم‌ ترین زمان ممکن را دریافت نمایید.

چرا ترجمه در دارالترجمه روسی فدرال؟  


شما با اعتماد کردن به دارالترجمه رسمی روسی فدرال می ‌توانید مزایای بسیاری را دریافت نمایید. می‌ گویید چه مزایایی؟ ویژگی ‌های بارز و منحصر به فرد این دارالترجمه را بیان می ‌کنیم، تا خود متوجه مزایای آن شوید.
•    مطلع هستید که جهت ترجمه رسمی در دارالترجمه، ضروری است اصل اسناد تحویل داده شوند، مراجعه حضوری به همراه کمبود وقت، هزینه آن و مشکل بودن حفظ و نگهداری این اسناد در برابر سرقت و مواردی از این قبیل، ما را بر آن داشت که در دارالترجمه روسی فدرال در ابتدای امر بدون مراجعه حضوری با ارسال پیک معتمد و کاملا رایگان اقدام به دریافت کلیه اسناد محرمانه نماییم.
•    در بسیاری از دارالترجمه ‌های سطح کشور، اغلب ترجمه ها توسط دستیار مترجم انجام می ‌شوند و در انتها خود مترجم کنترل و مهر و امضا خواهد کرد! در دپارتمان زبان روسی دارالترجمه فدرال همچین چیزی را نخواهید دید! کلیه مراحل ترجمه و تایید شخصا توسط خود مترجم رسمی انجام می‌ شود و کیفیت آن مثال زدنی است.
•    در برخی از موارد پیش آمده است که ترجمه دارای اشکالاتی از قبیل اشتباه ثایپی و دستوری باشد، لذا در فدرال برای جلوگیری از این اشتباهات از نرم افزار های بومی زبان روسی استفاده می شود.
•    بعد از ترجمه شدن اسناد، و اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه مجدد اسناد ترجمه شده توسط پیک معتمد دارالترجمه به شما تحویل داده می ‌شود. ( لینک به لندینگ مربوطه)
•    با توجه به اهمیت دادن وقت ارزشمند شما عزیزان، ما در فدرال بستری را برای ثبت سفارش آنلاین در نظر گرفته ایم، تا شما به راحتی و در کم ترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش نمایید، برای این منظور می توانید روی گزینه ی زیر کلیک نمایید. این به معنای این نیست که نمی‌ توانید حضوری به موسسه مراجعه نمایید. آدرس ما صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ می باشد.

دارالترجمه رسمی فدرال، ارائه‌ دهنده کلیه خدمات مربوط به ترجمه در سرتاسر ایران است.

خدمات دارالترجمه روسی در فدرال شامل چه مواردی است؟


اگر می‌ خواهید به روسیه مهاجرت نمایید و یا قصد تحصیل و سفر به این کشور را دارید، نیازمند ترجمه اسناد و مدارک خود هستید. در صورتی که در انتخاب دارالترجمه نهایت دقت خود را داشته باشید، شوق و لذت مسافرت شما از بین نخواهد رفت و با دردسر های کمتری رو به رو خواهید شد. دارالترجمه روسی فدرال با داشتن مترجمینی مجرب و حرفه‌ ای در زمینه های مختلف، خدمات گوناگونی را به شما عزیزان ارائه می دهد. برخی از مهم ترین خدمات این موسسه به شرح زیر است:
•    ترجمه مدارک و اسناد بدون نیاز به مراجعه حضوری
•    دریافت و ارسال مدارک ترجمه با استفاده از سیستم پست
•    ترجمه ارزان و سریع
•    امکان ترجمه برای تمامی افراد سرتاسر ایران 


تماس با دارالترجمه روسی


برای ثبت سفارش خدمات ترجمه روسی اینجا کلیک کنید.


 

تماس با ما سفارش آنلاین