دارالترجمه انگلیسی


زبان انگلیسی در حال حاضر زبان رسمی 67 کشور در سراسر دنیا است. انگلیسی یکی از 6 زبان رسمی و بین المللی است که همه به عنوان زبان دوم پس از زبان مادری با آن آشنایی دارند.
به هر کشوری که سفر کرده و یا مهاجرت کنید اما زبان رسمی مردم آن منطقه را به خوبی درک نکنید، با صحبت کردن به زبان انگلیسی خواهید توانست اندکی با دیگران ارتباط گرفته و نیاز خود را برطرف کنید.
اهمیت زبان انگلیسی تا حد و اندازه ای است که در حال حاضر در تمام کشورهای جهان به کودکان از همان ابتدا در کنار زبان مادری، انگلیسی را نیز آموزش می دهند.
با اندکی تفکر و تامل در رابطه با اهمیت زبان انگلیسی درک این مسئله که دارالترجمه انگلیسی تا چه اندازه می تواند کارهای شما را در مسیر بین المللی شدن پیش ببرد دور از ذهن نیست.
چه بخواهید برای مهاجرت و ارائه مدارک به سفارت، اسناد و مدارک مورد نیاز خود را به صورت رسمی ترجمه کنید و چه برای بازگرداندن وو ارائه مدارک انگلیسی به فارسی نیازمند خدمات ترجمه انگلیسی باشید ما در دارالترجمه فدرال کار شما را راه می اندازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه های خدمات ترجمه انگلیسی مقالات و اسناد و مدارک با ما تماس بگیرید.


پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959

دارالترجمه انگلیسی فدرال

خدمات دارالترجمه انگلیسی فدرال


ترجمه اسناد و مدارک رسمی به زبان انگلیسی شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج یا طلاق، کارت پایان خدمت و ..
ترجمه مدارک تحصیلی، ریز نمرات، رساله های پایان نامه، رزومه کاری، تنظیم رزومه به زبان انگلیسی
ترجمه مقالات معتبر علمی و آموزشی به زبان انگلیسی یا ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی
ترجمه انواع کتب فرهنگی، روانشناسی، علمی، آموزشی، مرجع و غیر مرجع به زبان انگلیسی
ترجمه مقالات منتشر شده به سایر زبان ها به زبان انگلیسی
ترجمه محتواهای انگلیسی سایر وب سایت ها به فارسی
زیر نویس انگلیسی به فارسی فیلم های زبان اصلی و یا فایل های صوتی لاتین
و...
هر آنچه نیاز باشد تا برای شما پیوندی بین اطلاعات فارسی و انگلیسی ایجاد نماید، تخصص ماست.


خدمات دارالترجمه انگلیسی در فدرال چقدر طول می کشد؟


بسته به اینکه در خواست ترجمه شما رسمی باشد یا غیر رسمی، مقاله باشد یا کتاب، نیاز به مهر رسمی وزارت امور خارجه داشته باشد یا نداشته باشد، مدت زمان انجام خدمات ترجمه در دارالترجمه فدرال متفاوت خواهد بود. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که ما در هر کاری که از ما بخواهید در تلاشیم تا آن را ضمن حفظ کیفیت در حد عالی، در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم.
خدمات مورد نظر شما در فدرال در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد چرا که رسالت ما جلب رضایت شماست.

دارالترجمه انگلیسی فدرال


وجه تمایز فدرال با سایر دارالترجمه های انگلیسی

در این بخش می خواهیم به مواردی اشاره کنیم که کیفیت کار مترجمین فدرال را برای شما بیشتر روشن می کند:
•    کلیه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک در دارالترجمه انگلیسی فدرال زیر نظر مترجمین تایید شده دادگستری صورت می پذیرد. مترجمین تایید شده دادگستری می توانند ترجمه را روی سربرگ قوه قضائیه چاپ کرده و در انتها مهر تایید این مرجع قضائی را نیز بزنند.
•    خدمات ترجمه مقالات معتبر در دارالترجمه فدرال بر اساس شاخه اصصلی موضوع شان دسته بندی شده و زیر نظر مترجمی که در حوزه مقاله هدف تجربه و تخصص بالاتری دارد ترجمه می شوند.
•    خدمات ترجمه کتاب ها نیز همانند مقالات آموزشی زیر نظر مشاور و مترجم متخصص در شاخه موضوعی کتاب مورد نظر انجام می شود.
•    ترجمه روان و سلیس بدون اشتباهات ساختاری، گرامری، املایی، انشایی و نگارشی از دیگر برجستگی های فدرال است.
•    ترجمه و انتقال صحیح اطلاعات مبدا به زبان مقصد با تضمین حفظ امنیت اطلاعات شما
ما در فدرال امین اطلاعات شما هستیم و کلیه اسناد و مدارک و اطلاعات شما در فدرال حفاظت چند جانبه می شوند.


تعرفه خدمات دارالترجمه انگلیسی فدرال


تعرفه خدمات دارالترجمه انگلیسی فدرال به نسبت سایر زبان ها از قیمت مناسب تری برخوردار است ضمن اینکه کلیه قیمت ها بر اساس رسمی یا غیر رسمی بودن ترجمه، طول محتوا (تعداد کلمات) ، اینکه مهر وزارت امور خارجه بخواهد یا نخواهد، روی سربرگ دادگستری چاپ شود یا خیر متفاوت است. به همین علت بهتر است برای استعلام قیمت دقیق آن خدمتی که مد نظر دارید با کارشناسان ما در دارالترجمه انگلیسی فدرال تماس بگیرید.


پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959


نحوه ثبت سفارش خدمات دارالترجمه انگلیسی فدرال


اگر تمایل دارید تا به صورت حضوری به دارالترجمه فدرال مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را از نزدیک با کارشناسان فدرال در میان بگذارید می توانید از شنبه تا چهارشنبه هر هفته بین ساعت های 9 صبح تا 7 عصر و پنج شنبه ها بین ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر به آدرس: صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پ ۱۱۳۰ ، طبقه دوم ، واحد ۵ ، دفتر ترجمه رسمی فدرال، مراجعه فرمایید.
اگر هم مراجعه حضوری در اوقات و زمان بندی روزانه شما نمی گنجد به سادگی و با کلیک روی گزینه ثبت سفارش آنلاین می توانید خدمات مورد نیاز خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان فدرال در کوتاه ترین زمان ممکن باشید. 

پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959


 

تماس با ما سفارش آنلاین