دارالترجمه بهبودی

یکی از اقدامات لازم و ضروری برای خروج از کشور، ترجمه رسمی اسناد و مدارک است. اهمیت ترجمه به قدری زیاد بوده که اگر کوچک‌ترین اشتباهی در انجام آن صورت گیرد تمام اقدامات و امور مربوط به مهاجرت بی اثر خواهد شد. دقت کنید ترجمه رسمی اسناد و مدارک زمان بر بوده پس بهتر است قبل از انجام هر کاری بهترین دارالترجمه را انتخاب نمایید و ترجمه مدارک را به روزهای آخر موکل نکنید. 
دارالترجمه بهبودی با سال ها تجربه در زمینه ترجمه انواع اسناد و مدارک گزینه ای انتخابی برای شما عزیزان است. برای دریافت خدمات دارالترجمه فدرال با ما تماس حاصل کنید.

شماره دارالترجمه بهبودی

ویژگی‌ ها و معیار های انتخاب یک دارالترجمه خوب چیست؟

حتما اکنون با خود می پرسید معیار انتخاب یک دارالترجمه معتبر چیست و چه ویژگی‌ هایی دارد؟ در این قسمت قصد داریم شما را با ویژگی های بهترین و معتبرترین دارالترجمه آشنا نماییم:

استفاده از چند مترجم رسمی، افزایش دقت و سرعت ترجمه‌ ها 

در یک دارالترجمه خوب همچون فدرال برای افزایش دقت و تسریع در سرعت ترجمه‌ها چندین مترجم مشغول به فعالیت هستند. با تعدد مترجمان در یک موسسه، تمام مسئولیت‌ ها و فشارها بر روی یک فرد نبوده بلکه کارها بین مترجمان تقسیم می‌ شود و در نهایت امر میزان دقت در ترجمه‌ ها افزایش پیدا می‌ کند و اسناد و مدارک شما با سرعت بالاتری ترجمه می‌ شوند.

یک دارالترجمه خوب از اعتبار بالا برخوردار است

اعتبار دارالترجمه یکی از مهم‌ترین معیارها در زمان انتخاب یک موسسه خوب است، اما از کجا متوجه شویم دارالترجمه مربوطه از اعتبار کافی برخوردار بوده؟ باید گفت به طور معمول تمام دارالترجمه‌ های رسمی دارای مجوز فعالیت از سوی قوه قضاییه هستند. در زمان ورود به دارالترجمه به تابلوی نصب شده بر روی سر در موسسه دقت کنید. بر روی تابلو پروانه تاسیس دفتر ترجمه که از سمت اداره کل اسناد و امور مترجمان صادر گردیده وجود دارد، همچنین بر روی این تابلو امضای مدیر کل اسناد و امور مترجمان هم به چشم می‌ خورد. دقت نمایید که حتما باید آدرس موسسه در پروانه ثبت گردیده باشد.

احترام به نظر کاربران، شاخصه اصلی دارالترجمه فدرال

شاید بپرسید در یک دارالترجمه چگونه می توان به نظر کاربران احترام گذاشت؟ یک دارالترجمه خوب پیش از به اتمام رساندن مرحله نهایی و اخذ تاییدات لازم در ابتدا فایل را برای کاربر ارسال می‌ کند. کاربر ترجمه انجام شده را بررسی و تایید نماید و چنانچه اگر در قسمتی شاهد وجود اشتباهات جزئی بود آن را به مترجم اطلاع داده تا اشتباه اصلاح گردد و در روند کار تاخیری به وجود نیاید. 
در دارالترجمه بهبودی قبل از اینکه از ترجمه انجام شده پرینت گرفته شود و مهر و امضا‌های لازم درج گردد، فایل برای کاربر ارسال می‌ شود و پس از تایید نهایی کاربر مراحل پایانی کار انجام می‌ پذیرد.

امانت داری، ویژگی اصلی دارالترجمه بهبودی

اگر قصد مهاجرت دارید حتما آگاه هستید که شما شخصی ترین مدارک خود را برای انجام ترجمه به یک دارالترجمه می‌ سپارید و این امر طبیعی است که هیچکدام از ما تمایل به افشا اطلاعات شخصی نداریم. به همین علت باید به سراغ موسسه‌ ای بروید که امانت داری اصل کار آن‌ ها باشد و مطمئن باشید اطلاعات شخصی شما نزد این دارالترجمه محفوظ است.

امکان برقراری ارتباط مستقیم با مترجم

در یک دارالترجمه حرفه‌ ای و معتبر، امکان برقراری ارتباط بین کاربر و مترجم به صورت مستقیم وجود دارد. شما می‌ توانید در دارالترجمه بهبودی به راحتی با مترجم اسناد و مدارک خود ارتباط برقرار کنید و خواسته‌ های خودتان را با او نیز در میان بگذارید. 

دارالترجمه فدرال شعبه بهبودی

خوش قول بودن، اعتبار اصلی یک دارالترجمه خوب

زمان یکی از اصلی ترین مواردی است که هنگام انجام امور مهاجرتی به آن نیاز دارید و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یک دارالترجمه خوب از اهمیت زمان در انجام امور مربوط به اخذ ویزا و مهاجرت آگاه بوده به همین علت تمام تلاش و سعی خود را به کار می‌گیرد تا ترجمه را درست در زمان تعیین شده و در موعد مقرر به کاربر تحویل دهد. 
دارالترجمه بهبودی برای وقت و زمان کاربران خود اهمیت بسیار زیادی قائل بوده به همین دلیل خوش قولی یکی از ویژگی‌ ها و شاخصه‌ های اصلی این موسسه است.

دریافت هزینه‌ طبق تعرفه‌ های محاسبه شده

در یک دارالترجمه معتبر تمام هزینه‌ های دریافتی مطابق با تعرفه‌ های مشخص شده است و هیچ گونه هزینه مازادی را در مقابل خدمات ارائه شده خود دریافت نمی‌کند.

انجام مشاوره‌ های رایگان توسط کارشناسان مجرب در دارالترجمه فدرال

معمولا در دارالترجمه های حرفه ای کارشناسان و مترجمان مجربی فعالیت می کنند و مشاوره های لازم را به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. در دارالترجمه بهبودی کارشناسان متعددی در خدمت کاربران هستند که با انجام مشاوره های لازم کمک می کنند تا مسیر به درستی پیش برود و کارهای مربوط به مهاجرت و اخذ ویزا به بن بست نخورد. 

ارائه خدمات به صورت آنلاین

باید گفت که ارائه خدمات به صورت آنلاین نوعی امتیاز برای یک دارالترجمه محسوب می‌ شود. ارائه خدمات آنلاین موجب می‌ گردد که کاربر به صورت کامل در جریان تمام مراحل کار قرار بگیرد و در هر ساعت از شبانه روز پیشرفت کار را پیگیری نماید.‌ دارالترجمه بهبودی یکی از موسسه‌ هایی است که خدمات ارائه شده آن به صورت حضوری و آنلاین بوده و کاربران می‌ توانند از طرق مختلف با این موسسه ارتباط برقرار نمایند و از خدمات آن بهره ببرند.

دارالترجمه خوب و انجام خدمات ترجمه به چندین زبان زنده دنیا 

در یک دارالترجمه معتبر ترجمه اسناد و مدارک به چندین زبان زنده دنیا انجام می شود. به بیان دیگر در این موسسه با افزایش خدمات و همچنین بهبود کیفیت آن ها به دنبال راهی برای جلب رضایت کاربران خود هستند.
 دارالترجمه بهبودی یکی از دارالترجمه های چند زبانه است و شما برای ترجمه مدارک خود به چندين زبان نیاز به مراجعه به دارالترجمه های زبان های مختلف ندارید بلکه تنها با مراجعه به این موسسه می توانید مدارک خود را به چندین زبان ترجمه کنید. فدرال یک دارالترجمه آلمانی، انگلیسی، روسی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و … است که مدارک را به همه این زبان ها ترجمه می کند. 

در دارالترجمه بهبودی چه مدارکی ترجمه رسمی می شوند؟

بهتر است بدانید که تمام مدارک را نمی توان ترجمه رسمی نمود و تنها ۱۰۴ مدرک وجود دارند که قابلیت آن را دارند که ترجمه رسمی شوند. در دارالترجمه بهبودی مدارک زیر قابل ترجمه رسمی هستند:
●    شناسنامه
●    دفترچه بیمه
●    کارت پایان خدمت
●    پاسپورت
●    گواهی فوت
●    دانشنامه
●    اسناد ازدواج و طلاق
●    اسناد
●    ریز نمرات
●    و …

دارالترجمه بهبودی

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه بهبودی

جهت ثبت درخواست خدمات ترجمه اسناد و مدارک خود می توانید صورت حضوری، تلفنی و آنلاین اقدام نمایید. 
به صورت تمام وقت درخواست ترجمه خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.


 

تماس با ما سفارش آنلاین