دارالترجمه میدان توحید

به نظر شما اهالی میدان توحید لازمه مهاجرت و سفر به کشورهای خارجی چیست؟ شما با ترجمه نمودن تمام اسناد و مدارک خود به صورت کاملا معتبر توسط یک دارالترجمه با سابقه و قابل اطمینان نصف راه را رفته‌اید. دارالترجمه میدان توحید دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که باعث شده افراد بسیاری از سراسر ایران ترجمه مدارک خود را به این موسسه بسپارند. در این موسسه تمام ترجمه ها زیرنظر بهترین مترجمان کشور و اساتید این حرفه که در کار خود درجه یک هستند انجام می گیرد.
 همچنین در این دارالترجمه انجام تمام مراحل به صورت جز به جز به کاربر گزارش داده می شود و مترجمان رسمی این موسسه در زمان انجام ترجمه دقت بسیار بالایی به قوانین و الزامات کشور مقصد دارند به همین علت در این مجموعه کارشناسان حقوقی بسیاری هم فعالیت می کنند که با کلیه قوانین کشورهای مختلف آشنا بوده و تمام قوانین را در ترجمه های انجام شده لحاظ می کنند. دارالترجمه میدان توحید خدمات متعدد بسیاری از قبیل ترجمه مجوز رانندگی، گذرنامه، مدارک تحصیلی، اسناد بین المللی و مطالب تبلیغاتی و ... ارائه می دهد. فدرال دارالترجمه روسی، انگلیسی، آلمانی، عربی، فرانسه، ترکی و.... می باشد.

 

دارالترجمه در میدان توحید

نکات مهم و کلیدی در انتخاب بهترین و معتبرترین دارالترجمه 

قبل از معرفی بهترین دارالترجمه قصد داریم به بیان مطالبی بپردازیم که شما در زمان انتخاب دارالترجمه مناسب برای ترجمه اسناد و مدارک خود باید به آن توجه نمایید. این نکات شامل موارد زیر هستند:

توجه به مجوزهای لازم دارالترجمه

به طور معمول تمام دفاتر دارالترجمه دارای یک تابلوی رسمی بر روی سر در دفتر خود هستند که این تابلو نشان دهنده قانونی بودن فعالیت دارالترجمه است. دقت کنید که مترجمان باید دارای مجوز رسمی نیز باشند.

داشتن پروانه فعالیت از سوی قوه قضائیه

از دیگر نکاتی که در زمان انتخاب دارالترجمه لازم است که حتما به آن توجه نمایید، داشتن پروانه فعالیت از سوی قوه قضائیه بوده، برای حصول اطمینان بابت داشتن این پروانه می‌ توانید به سایت رسمی کانون مترجمان ایران مراجعه نمایید. در این سایت لیست دارالترجمه های دارای مجوز منتشر شده است. 

علم به اطلاعات روز دنیا

باید گفت که قوانین مهاجرت در هر کشور متفاوت از دیگری بوده و شرط داشتن یک ترجمه معتبر اطلاع و علم به قوانین مهاجرتی هر کشور است. یک دارالترجمه معتبر باید نه تنها به زبان کشور مقصد بلکه به قوانین آن هم نیز آشنایی کامل داشته باشد. 

برخورداری از تخصص بسیار بالا

تمام نیروهای به کار گرفته شده در یک دارالترجمه معتبر دارای مدارک تحصیلی بالا، با سابقه و با تجربه نیز هستند و تمام ترجمه‌ های انجام شده توسط این موسسه ها بی نقص و کامل هستند. 

اطلاع از امور قضایی

داشتن اطلاعات بالا از امور رسمی و قضایی لازمه کار یک دارالترجمه است زیرا تمام اسناد و مدارک ترجمه شده در صورتی دارای ارزش و اعتبار بوده که توسط قوه قضائیه و نهاد های رسمی مرتبط دیگر تایید گردد.

داشتن یک برند مخصوص

یک دفتر رسمی دارالترجمه معتبر علاوه بر مجوزهای لازم جهت تاسیس و فعالیت دارالترجمه دارای یک برند نیز است که این برند باعث ایجاد هویت برای دارالترجمه می شود. 
بهتر است بدانید که تنها چند دارالترجمه از تمام ویژگی های گفته شده برخوردار بوده است. دارالترجمه میدان توحید یکی از این چند دارالترجمه می‌باشد که در ادامه بیشتر با این موسسه آشنا خواهیم شد.

دارالترجمه فدرال در میدان توحید

چرا باید برای ترجمه مدارک و اسناد خود به دارالترجمه میدان توحید مراجعه نماییم؟

همانگونه که در قسمت قبل اعلام شد برای مهاجرت و سفر به کشورهای دیگر باید مدارک و اسناد خود را ترجمه نمایید این در حالی بوده که هر کشور در زمینه اقامت و ترجمه اسناد و مدارک دارای قوانین و مقررات خاصی است که در ترجمه‌ ها حتما باید این قوانین و مقررات به طور کامل لحاظ شود به همین علت نمی‌ توان اسناد خود را برای انجام ترجمه به هر دارالترجمه‌ ای برد بلکه نیاز است که حتما به موسسه ای مراجعه کنید که از سابقه بسیار بالا برخوردار باشد.
همچنین کارشناسان و مترجمان آن به تمام قوانین کشورهای مختلف تسلط کافی را داشته باشند. دارالترجمه میدان توحید یکی از موسسه های است که از سابقه بالا و کارشناسان و مترجمان مجرب برخوردار است و این موسسه دارای مزیت‌ ها و ویژگی های بسیاری بوده که تعدادی از آن‌ ها شامل موارد زیر هستند:
●    داشتن تاییدیه رسمی قوه قضائیه جهت انجام ترجمه اسناد و مدارک
●    در این موسسه تمام ترجمه ها زیر نظر مترجمان با تجربه و اساتید انجام می شود.
●    انجام تمام ترجمه‌ ها با دقت بسیار بالا و قیمت منصفانه 
●    ارائه خدمات مختلف مانند ترجمه مدارک شغلی، ترجمه مدارک تحصیلی، حسابرسی های مهاجرتی، ترجمه مدارک مربوط به املاک و مستغلات و …
●    حفظ و پایبند بودن به اصل امانت داری 
●    در دارالترجمه میدان توحید این امکان وجود دارد که فرد با مترجم اسناد و مدارک خود به طور مستقیم ارتباط داشته باشد و در جریان تمام مراحل ترجمه اسناد و مدارک خود قرار بگیرد.
●    اهمیت به زمان و احترام به وقت مشتریان، در انجام امور مربوط به مهاجرت زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و انجام ترجمه اسناد و مدارک باید سر وقت تعیین شده انجام گردد و سر وقت به مراجعین تحویل داده شود.
●    یکی از ویژگی‌ های دیگر این موسسه احترام به مراجعین و انجام مشاوره‌ ها و راهنمایی های لازم در زمینه مهاجرت و ترجمه اسناد و مدارک به مراجعین خود با صبر و حوصله بسیار است.  

تعرفه‌ خدمات ارائه شده در دارالترجمه میدان توحید چگونه است؟

در این دارالترجمه تمام مراحل زیر نظر بهترین اساتید و مترجمان انجام می شود و این موسسه در قبال خدمات ارائه شده خود هزینه بسیار منصفانه ای را دریافت می کند. تمام هزینه ها در این مجموعه طبق تعرفه های تعیین شده اداره کل اسناد و مدارک و امور مترجمان است. هزینه ترجمه اسناد و مدارک به صورت نرخنامه هر ساله توسط اداره کل اسناد و مدارک و همچنین امور مترجمان ارائه می گردد.

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه میدان توحید

راه ها و شیوه های متعددی برای برقراری ارتباط با دارالترجمه میدان توحید وجود دارد که این امر نشان می دهد که این موسسه برای راحتی بیشتر مراجعین خود برنامه ریزی های دقیقی را داشته است. افراد می توانند با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری از طریق مراجعه به سایت و یا تلفنی با دارالترجمه فدرال ارتباط برقرار نمایند.    

تماس با دارالترجمه میدان توحید
 

تماس با ما سفارش آنلاین