دارالترجمه شادمان

اگر قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارید بهتر است برای ترجمه اسناد و مدارک خود حتما به یک مجموعه معتبر مراجعه کنید تا سفری بدون دردسر و چالش داشته باشید. یکی از بهترین اتفاقات زندگی خود را با انتخاب درست موسسه ترجمه خراب نکنید و نهایت لذت را از آن ببرید.
دارالترجمه شادمان یکی از دارالترجمه های رسمی سطح شهر بوده که در زمینه ترجمه انواع مدارک و اسناد فعالیت می کند. خدمات ارائه شده در این موسسه طیف وسیعی را شامل می شود و در این مجموعه علاوه بر اسناد و مدارک انواع فیلم ها، فایل ها و … ترجمه می شوند. در دارالترجمه شادمان بهترین مترجمان و کارشناسان مهاجرت در حال فعالیت هستند که تمام تلاش خود را برای ترجمه مدارک شما بدون هیچ گونه عیب و نقصی کرده تا شما سفر بدون دردسری داشته باشید.  

دارالترجمه در شادمان

خدمات ارائه شده در دارالترجمه شادمان

دارالترجمه شادمان یکی از موسسه هایی است که از قدمت بسیار طولانی برخوردار بوده و در زمینه ترجمه رسمی اسناد، مدارک سابقه طولانی و بسیار درخشانی دارد. در این مجموعه خدمات بسیار متنوعی ارائه می شود و تمام سعی و تلاش این موسسه در جهت انجام صحیح و اصولی ترجمه ها بوده تا بتواند نام و آوازه خود را در این عرصه حفظ نماید. دارالترجمه شادمان با استخدام مترجمان با سابقه به دنبال آن بوده که ترجمه متون را بر اساس قوانین روز کشور مقصد انجام دهد. به همین علت شما می توانید با آرامش خاطر کامل ترجمه اسناد و مدارک خود را به این موسسه بسپارید.
برای آشنایی بیشتر شما با خدمات ارائه شده این دارالترجمه به بیان تعدادی از این خدمات خواهیم پرداخت:

ترجمه مدارک مهاجرتی استارت آپ و سرمایه گذاری

باید گفت به دلیل اینکه در ترجمه این مدارک لغات و اصطلاحات بسیار تخصصی وجود دارد، ترجمه آن ها بسیار حساس و تخصصی است. در واقع ترجمه این مدارک کار یک مترجم ساده نبوده بلکه تنها یک مترجم حرفه ای و متخصص توان ترجمه چنین مدارکی را دارد که در دارالترجمه شادمان با مترجمان متخصص و حرفه ای این موضوع کاملا پوشش داده شده است.

ترجمه مدارک شغلی

افرادی که از طریق ویزای شغلی اقدام به مهاجرت و سفر به کشورهای دیگر می کنند در جریان هستند که قوانین بسیار سخت و دقیقی در زمینه شرح عنوان کار و تطابق آن با رشته موردنظر وجود دارد، به همین دلیل است که ترجمه مدارک شغلی نیاز به دقت بسیار بالا دارد و باید حتما زیر نظر و یا توسط مترجم حرفه ای صورت بگیرد.
 در دارالترجمه شادمان ترجمه مدارک شغلی با دقت زیاد و همچنین با مقایسه و تطبیق شغل با فهرست اعلامی از سوی اداره مهاجرت صورت می پذیرد.

حسابرسی مهاجرتی

یکی دیگر از خدماتی که در این موسسه ارائه می شود حسابرسی مهاجرتی است که این امر توسط تیم کارشناسی حرفه ای و مترجم کاربلد انجام می گردد. 

ترجمه متون رسمی 

ترجمه متون رسمی یکی از خدماتی بوده که هر دارالترجمه ای قادر به انجام آن نبوده بلکه تنها موسسه هایی توانایی انجام این ترجمه ها را دارند که دارای مترجمانی متخصص در هر زمینه باشند. در دارالترجمه شادمان مترجمان با توجه به رشته ای که در آن تحصیل کرده اند ترجمه متون رسمی را انجام می دهند. 

ترجمه مدارک تحصیلی  

در دارالترجمه شادمان ترجمه مدارک تحصیلی به گونه ای انجام می شوند که در معادل سازی هیچ گونه مشکلی پیش نیاید و فرد بتواند با خیال کاملا آسوده و راحت برای انجام امور مهاجرت تحصیلی خود اقدام کند. باید گفت که در ترجمه های انجام شده توسط این موسسه، تمام مدارک ترجمه شده از حداکثر تطبیق برخوردار هستند. 

ترجمه سمینارها و فیلم‌ ها

ترجمه سمینارها و فیلم ها از دیگر خدمات متمایز دارالترجمه شادمان است که به چند زبان زنده دنیا ترجمه می شوند. 

ترجمه فایل های و سمینارها در دارالترجمه شادمان

ویژگی‌ های متمایز و منحصر به فرد دارالترجمه شادمان 

دارالترجمه شادمان از ویژگی ها و شاخصه های متعددی که تنها خاص این موسسه بوده، برخوردار است. همه ویژگی ها در کنار هم باعث تمایز این موسسه با دیگر دارالترجمه ها شده و از جمله ویژگی های این دارالترجمه می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
●    احترام به ارباب رجوع و کاربر از ویژگی‌ های مهم این موسسه است. روال کار در این دارالترجمه به گونه ای بوده که بعد از انجام کار و قبل از تایید نهایی، فایل ترجمه از سوی موسسه برای کاربر ارسال می‌ گردد تا فایل مورد تایید خود شخص قرار گیرد. پس از تایید این مدارک  توسط فرد، مدارک ترجمه شده چاپ می گردند که این موضوع نشان دهنده احترام به ارباب رجوع از سمت موسسه است. 
●    دارالترجمه شادمان از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. باید گفت که این دارالترجمه دارای مجوز رسمی از سمت قوه قضائیه بوده و امضا پروانه تاسیس دفتر ترجمه از سمت مدیر کل اسناد و امور مترجمان نشان دهنده اعتبار این دارالترجمه است.
●    برای انجام دقیق تر ترجمه ها با تمرکز بسیار بالا و سرعت بیشتر چند مترجم رسمی و متخصص از سوی موسسه به کار گرفته شده است.
●    امکان برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه چه به صورت حضوری و یا غیر حضوری با مترجم از ویژگی‌ های منحصر به فرد این دارالترجمه است که این امر موجب می گردد مراجعه کننده با آسودگی خاطر و اطمینان کامل به کارهای مهاجرت خود رسیدگی کند. 
●    یکی از ویژگی های برجسته یک دارالترجمه رسمی، امانت دار بودن و راز دار بودن آن است. با توجه به اینکه شما مدارک شخصی و اطلاعات زندگی خود را باید در اختیار دارالترجمه ها بگذارید، شرط اولی که در زمان انتخاب موسسه باید به آن توجه کنید قابل اطمینان بودن آن ها است. دارالترجمه شادمان یک موسسه قابل اطمینان و حافظ اطلاعات شخصی افراد مراجعه کننده می باشد.
●     اهمیت دادن و ارزش نهادن به وقت و زمان مشتری یکی از ارزشمندترین موارد در زمان انجام کارهای مهاجرت زمان و وقت است. به همین دلیل باید مدارک خود را به جهت ترجمه به یک مجموعه خوش قول بسپارید.
●    ارائه مشاوره های رایگان در زمینه مهاجرت و ترجمه رسمی متون توسط کارشناسان مجرب
●    در این دارالترجمه برای صرفه جویی در وقت و هزینه‌ های رفت و آمد مراجعین به موسسه، زمینه لازم برای ارائه خدمات به صورت آنلاین فراهم گردیده است.
●     انجام ترجمه متون و اسناد به چندین زبان زنده دنیا توسط مترجمان حرفه ای در دارالترجمه شادمان، شما می توانید به راحتی با مراجعه به این دارالترجمه همزمان مدارک و اسناد خود را به چندین زبان دنیا ترجمه کنید. 
●    داشتن پیک معتمد رایگان یکی دیگر از ویژگی‌ های منحصر به فرد این دارالترجمه است. در این موسسه گرفتن مدارک و اسناد و تحویل آن ها توسط یک پیک معتمد صورت می پذیرد. 

انجام امور ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه رسمی شادمان به چه شکلی است؟

همانگونه که عنوان شد دارالترجمه شادمان از سابقه بسیار طولانی و درخشانی برخوردار است که این سابقه درخشان مدیون خدمت خالصانه این مجموعه و اصول و قواعدی بوده که دارالترجمه در طول فعالیت خود به آن پایبند مانده است. آوازه و شهرت این موسسه نشان داده که این اصول برنامه ریزی شده در انجام هرچه بهتر و با کیفیت تر ترجمه‌ رسمی اسناد و مدارک و … تاثیرگذار است. در این دارالترجمه تمام مراحل کار به صورت لحظه ای به کاربر گزارش داده می شود که این امر موجب اطمینان خاطر و آسایش کاربر در حین انجام ترجمه می گردد. 
کاربر با توجه به روند مراحل انجام کار در این مجموعه و در انتها با مشاهده نتیجه پایانی و عینی ترجمه ها با خیال آسوده و اطمینان خاطر به دنبال دیگر کارهای مهاجرت خود می رود. انجام خدمات در دارالترجمه شادمان بر طبق مراحل زیر صورت می پذیرد:
1.    اولین مرحله شروع کار، ارسال مدارک به دارالترجمه شادمان
2.    دومین مرحله، فاکتور کردن 
3.    آخرین مرحله انجام ترجمه، تحویل مدارک و اسناد ترجمه شده به واسطه پیک معتمد به کاربر 

مدت زمان مورد نیاز برای انجام امور ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه شادمان

همانگونه که عنوان شد اهمیت دادن به زمان و ارزش نهادن به وقت مراجعین یکی از ویژگی‌ های مهم و کلیدی دارالترجمه شادمان است. این مجموعه برای تحقق این ویژگی تعداد مترجمان و کارشناسان حقوقی خود را افزایش داده تا بتواند در کم‌ترین زمان ممکن و با کیفیت هر چه بالاتر و دقت بسیار زیاد اسناد و مدارک را ترجمه نماید.
 بهتر است بدانید که مدت زمان لازم برای اتمام ترجمه‌ها بستگی به تاییدات دادگستری دارد. چنانچه مدارک ارائه شده نیازمند تایید دادگستری نباشد مدت زمان ترجمه آن یک تا دو روز است. اما چنانچه مدارک ارائه شده برای انجام ترجمه نیاز به تایید دادگستری داشته باشد این مدت زمان یک ماه است.

راه‌ های برقراری ارتباط با دارالترجمه شادمان

دسترسی به این دارالترجمه بسیار آسان بوده و افراد می توانند به راحتی از طریق شیوه های مختلفی با این مجموعه ارتباط برقرار نمایند. دارالترجمه شادمان راه های ارتباطی مختلفی را برای رفاه بیشتر مراجعین خود اندیشیده است. افراد می توانند از طریق مراجعه حضوری و یا غیر حضوری به صورت اینترنتی و یا تلفنی با این موسسه ارتباط برقرار نمایند. 
در روش مراجعه غیر حضوری مراجعین برای ترجمه اسناد و مدارک خود آن ها را به سایت مجموعه ارسال می نمایند و در نهایت اسناد و مدارک خود را به صورت ترجمه شده از سایت تحویل می گیرند.

شماره قالیشویی شادمان
 

تماس با ما سفارش آنلاین