دارالترجمه فرمانیه  


در منطقه مرفه نشین فرمانیه ساکن هستید و به دنبال یک دارالترجمه درجه یک می گردید؟ 


فرمانیه یکی از مناطق بسیار خوش آب و هوای شمال شهر تهران است که ساکنین آن تمایل زیادی به سفر، تحصیل و سرمایه گذاری در کشور های خارجی دارند و این موضوع نشان دهنده نیاز مبرم این محله به دارالترجمه رسمی است. در این راستا دارالترجمه فرمانیه مفتخر است با کادری مجرب و مترجمین مورد تایید وزارت امور خارجه و دادگستری در زمینه ترجمه کلیه اسناد و مدارک، احکام قضایی و ... به عنوان یک مرکز تخصصی ترجمه رسمی فعالیت می کند.
لزومی ندارد نگران ترجمه اسناد و مدارک خود و یا مترجم حضوری باشید، دارالترجمه فدرال در کنار شما تمام قد ایستاده است تا با مترجمین حرفه ای خود شما را شگفت زده کند. این مرکز آماده ارائه بهترین خدمات ترجمه رسمی است.
 

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه فرمانیه
021-44267959
02191004666

دارالترجمه فرمانیه بهترین خدمات ترجمه در تهران

مراحل انجام ترجمه در دارالترجمه فدرال

حال که دارالترجمه فدرال را انتخاب نموده اید. وظیفه خود می دانیم که مراحل ترجمه در این موسسه را به شما عرض نماییم. ترجمه رسمی در این مرکز چه برای اشخاص حقیقی و حقوقی به شرح زیر است:


تحویل اصل اسناد رسمی به دارالترجمه 


با تحویل اصل اسناد خود به این موسسه، مترجم رسمی مورد تایید قوه قضاییه موظف است ترجمه را آغاز نماید.


تایید ترجمه توسط مترجم مورد تایید 


تمامی ترجمه ها طبق فرمت مورد تایید قوه قضاییه انجام می شوند و بعد از ترجمه، مهر و امضا مترجم رسمی در ذیل ترجمه ها دیده خواهد شد. 
•    پس از ترجمه رسمی اسناد و مدارک، با ثبت شدن در سیستم جهت تایید صحت امضا و مهر به اداره کل اسناد مترجمان رسمی قوه قضاییه ارسال می شوند. این مرحله توسط دارالترجمه فدرال انجام می شود.
•    پس از مرحله قبل، اسناد و مدارک باید به تایید وزارت امور خارجه کشور نیز برسند تا بتوانید در مراجع قضایی، دولتی و ... از آن ها استفاده کنید.
•    در این مرحله کار ترجمه به پایان می رسد و اصل مدارک به همراه ترجمه ها تحویل شما خواهند شد. در این مرحله مسئولیت دارالترجمه فرمانیه به پایان خواهد رسید.
 
 کیفیت+ دقت+ مقرون به صرفه= دارالترجمه فرمانیه فدرال

چرا ترجمه در دارالترجمه فدرال 


دلیل اعتماد اغلب ساکنین محله فرمانیه به دارالترجمه فدرال کاملا واضح و قابل بیان است، اما اگر شما هم جز افرادی هستید که هنوز با خدمات این موسسه آشنایی ندارید می توانید در ادامه همراه ما باشید.
•    به طور حتم اگر تا به حال ترجمه اسناد و مدارک خود را به دارالترجمه سپرده باشید، می دانید که جهت ترجمه رسمی باید اصل سند را تحویل دهید! حال یا این همه دغدغه و ترافیک و آلودگی سطح شهر، در کنار مشکلاتی که برای اسناد از قبیل سرقت و نگهداری آن ها پیش می آید، دارالترجمه فدرال راه حلی اندیشیده است! این مجموعه با در نظر گرفتن کلیه این مشکلات جهت به حداقل رساندن مراجعات حضوری، پیک معتمد و رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این پیک به محل سکونت یا کار شما مراجعه کرده و اسناد و مدارک شما را کاملا رایگان به دارالترجمه منتقل می کند.
•    گاهی پیش آمده است که در برخی از دارالترجمه ها، دستیار مترجم اقدام به ترجمه می نماید و در انتها مترجم رسمی فقط مهر و امضا خود را ذیل ترجمه ها می زند! این موارد در دارالترجمه فدرال به هیچ عنوان دیده نخواهند شد، زیرا ما برای شما و کار خود ارزش قائل هستیم! تمامی مراحل ترجمه در این موسسه توسط خود شخص محترم رسمی انجام می شود.
•    در پایان و تمام شدن ترجمه اسناد و مدارک شما، ترجمه ها به وسیله پیک معتمد و رایگان برای شما ارسال خواهند شد.

کلیه خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه بالاترین کیفیت در دارالترجمه فدرال انجام خواهیم داد.

خدمات ترجمه رسمی در فدرال  


اگر قصد مهاجرت یا تحصیل و مسافرت به کشور های خارجه را دارید، بی شک نیازمند ترجمه اسناد و مدارک هستید. احتمالا دارای شوق و لذت زیادی می باشید که انتخاب درست و دقیق دارالترجمه نیز می تواند این اشتیاق را دو چندان کند. دارالترجمه فرمانیه فدرال با مترجمین رسمی و مورد تایید قوه قضاییه در زمینه های مختلف انواع خدمات ترجمه را برای شما به ارمغان آورده است. برخی از خدمات این مجموعه شامل:
•    ترجمه با کمترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن
•    فرقی ندارد در محله فرمانیه ساکن باشید یا در جنوب ایران! اسناد و مدارک شما توسط دارالترجمه فدرال ترجمه خواهند شد.
•    نیازی به مراجعه حضوری. ر موسسه ندارید و این کار را پیگ برای شما انجام می دهد.
•    همچنین می توانید از سیستم پست برای ارسال اسناد خود استفاده نمایید.
•    ترجمه کلیه اسناد تخصصی شما را انجام می دهیم. در برخی از رشته ها و فعالیت ها، کلمات و اصطلاحات تخصصی زیادی وجود دارند همانند رشته پزشکی! برای ترجمه این گونه کلمات باید نهایت دقت به همراه تجربه را در نظر داشت. دارالترجمه رسمی فدرال با دادن مترجمان رسمی و مورد تایید قوه قضاییه اقدام به ارائه این نوع خدمت نموده است.
 
دارالترجمه فرمانیه باکیفت ترین خدمات ترجمه در تهران

راه های ثبت ترجمه در فدرال  


به فکر زمان و اهمیت آن هستیم! دارالترجمه فدرال برای جلوگیری از هدر رفتن وقت شما عزیزان بستری را جهت ثبت سفارش آنلاین ایجاد کرده است که شما در کوتاه ترین زمان ممکن به راحتی با چند کلیک ساده می تواند اقدام به ثبت سفارش ترجمه خود کنید.
همچنین می توانید به صورت حضوری به موسسه تشریف بیاورید و از نزدیک شاهد روال ترجمه اسناد و مدارک خود باشید، آدرس ما صادقیه، بین فلکه اول و دوم، سر نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ می باشد.

تماس با دارالترجمه فرمانیه
.https://federaltehran.com/online-order
 

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.