دارالترجمه قیطریه

أنواع ترجمه‌های رسمی و غیر رسمی اسناد و مدارک مختلف، ترجمه تمامی کتب و مقالات معتبر به زبان های مختلف دنیا در مرکز دارالترجمه قیطریه به شماره ثبت 200/1

همان طور که می‌دانید، یکی از مهم‌ترین مراحلی که پیش از مهاجرت و یا عقد قرار‌داد‌های عظیم تجاری باید انجام داد، ترجمه رسمی و قانونی مدارک مختلف تحصیلی است. تا چند وقت پیش تعداد انگشت شماری از مراکز رسمی دارالترجمه در تهران فعالیت می‌کردند و همین امر کار را برای شهروندان پایتخت‌نشین بسیار سخت کرده‌ بود؛ اما امروزه با رواج یافتن زندگی‌های آنلاین، هیچ سختی برای افراد معنا ندارد؛ چراکه می‌توانند با مراجعه به وب سایت‌های معتبر مراکز دارالترجمه، تمامی نیاز‌های خود را در این زمینه برطرف نمایند. دارالترجمه فدرال توانسته است پلتفرمی آنلاین برای متقاضیان طراحی کند تا افراد بدون مراجعه حضوری، در هر نقطه از کشور، ترجمه رسمی تمامی مدارک خود را انجام دهند.

موسسه دارالترجمه فدرال از تیم ترجمه مورد تایید وزارت کل دادگستری برخوردار است و این توانایی را دارد که به تمامی نیاز‌ها و درخواست‌هایتان مطابق با نرخ نامه رسمی قوه قضاییه پاسخ دهد.

 

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه قیطریه
021-44267959
02191004666

 

بهترین کیفیت ترجمه در دارالترجمه قیطریه

خدمات برگزیده دارالترجمه رسمی قیطریه

محله قیطریه یکی از محله‌های قدیمی و مرفه‌نشین شمال تهران در منطقه شمیران است. اگر ساکن این منطقه هستید، می‌توانید به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن به مرکز رسمی دارالترجمه قیطریه از موسسه فدرال مراجعه کنید و به طور مستقیم با عوامل این شرکت در ارتباط باشید.

اگر در محله قیطریه در شمال تهران ساکن هستید، می‌توانید جهت انجام أمور زیر به دارالترجمه فدرال شعبه قیطریه مراجعه فرمایید:

 • • ترجمه رسمی اسناد و مدارک مختلف با مهر تایید وزارت دادگستری
 • •   ترجمه متون و مقالات علمی و تخصصی
 • •   ترجمه تمامی مدارک غیر رسمی
 • •   ترجمه مجلات و کتب مختلف به هر زبان زنده دنیا
 • .  ارائه أنواع مشاوره‌های رایگان قبل از هرگونه همکاری
 •    .تایید تمامی مدارک پیش از پرینت و قبل از ارسال نهایی

ترجمه تمامی مدارک رسمی در قیطریه

توجه داشته باشید که برای هرگونه مهاجرت تحصیلی، کاری، بستن قرار‌داد‌های تجاری و یا برای گرفتن اقامت دائم خارج از کشور ابتدا باید تمامی اسناد و مدارک هویتی و مهاجرتی را به زبان رسمی کشور مقصد ترجمه نمایید.

لازم به ذکر است که ترجمه تمامی مدارک مهاجرتی و هویتی اعم از شناسنامه، کارت شناسایی، سند ازدواج و یا طلاق، گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت و یا معافیت از سربازی و مدارک مختلف تحصیلی، حتما باید از مهر تایید وزارت دادگستری و همچنین وزرات امور خارجه برخوردار باشد. ضمنا باید مترجمی که وظیفه ترجمه مدارک شما را دارد، کاملا مورد تایید وزارت کل دادگستری باشد. گفتنی است کلیه مترجمین موسسه فدرال مورد تایید و تضمین قوه قضاییه هستند و از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات این موسسه کافی است با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید و از پشتیبانی ۲۴ ساعته آن‌ها بهره مند شوید.

ترجمه أنواع مختلف کتاب و مقاله در دارالترجمه قیطریه

اگر شما هم در محله قیطریه تهران ساکن هستید و به یک موسسه رسمی دارالترجمه جهت ترجمه کتب، مجلات و یا مقالات علمی و تخصصی خود نیاز دارید، موسسه فدرال با شماره ثبت 200/1 در خدمت شماست. این مرکز با بهره گیری از تیم ترجمه تخصصی و تایید شده خود، آماده خدمت رسانی به متقاضیان گرامی است. این مجموعه درصدد است تمامی خدمات خود را به درستی و بدون کوچک‌ترین خطا در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه خدمات ترجمه موسسه فدرال می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

ترجمه مدارک تحصیلی در قیطریه

اگر شماهم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، می‌توانید مدارک تحصیلی خود را به این موسسه معتبر بسپارید و از بابت أمور مهاجرتی خود آسوده خاطر باشید. اهمیت این موضوع از آن جهت است که ترجمه مدارک تحصیلی فرد، حتما باید دارای مهر تایید وزارت دادگستری باشد. 

ترجمه مدارک تحصیلی در چه صورت مورد تایید دانشگاه کشور مقصد است؟

همان طور که قبلا هم گفتیم، لازمه مهاجرت تحصیلی هر فرد، ترجمه تمامی مدارک تحصیلی است. حال اگر ترجمه مدارک تحصیلی کوچکترین مشکلی داشته باشد، قطعا در أمور مهاجرتی و تحصیلی خود در کشور مقصد و در دانشگاه مد نظر‌تان با مشکلاتی جدی روبرو خواهید شد.

تمامی ترجمه‌های مدارک تحصیلی در صورتی مورد تایید کشور و دانشگاه مقصد است که شرایط زیر را به طور کامل دارا باشد:

 • •   دارا بودن مهر تایید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه
 • •   صحت داشتن تمامی اطلاعات هویتی موجود در مدارک
 • •   داشتن تطابق کامل مدارک اصلی با مدارک ترجمه شده
 •     .دارا بودن تصاویری واضح و قابل اسکن
 •     .داشتن مهر و امضای تایید مدیریت آموزشگاه مبدا

 جهت اطلاع از شرایط لازم جهت اخذ تاییدیه از وزارت کل دادگستری و وزارت رسمی امور خارجه کافی است با شماره تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.

021-44267959

 ترجمه اسناد و مدارک در دارالترجمه قیطریه

تعرفه ارائه خدمات در دارالترجمه قیطریه

دقت کنید که تعرفه ارائه خدمات ترجمه‌ای مختلف اعم از ترجمه مدارک رسمی و غیر رسمی، مجلات، مقالات، کتب و ... در مرکز دارالترجمه فدرال شعبه قیطریه کاملا متفاوت است. مثلا هزینه قابل پرداخت جهت ترجمه مدارک تحصیلی دانشگاهی تقریبا ۵۰ هزار تومان است اما هزینه مربوط به مدارک رسمی تجاری قطعا بیشتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

021-44267959

نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه مدارک در مرکز ترجمه قیطریه

اگر می‌خواهید از نحوه برخورداری خدمات متمایز و منحصر به فرد دارالترجمه فدرال در محله قیطریه با‌خبر شوید، کافی است به وب سایت موسسه مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید و سوال‌های خود را از کارشناسان موسسه بپرسید. اگر هم قصد دارید حضوری امورات خود را پیگیری کنید می‌توانید به آدرس موسسه به نشانی صادقیه بین فلکه اول و دوم نبش پایزان پ ۱۱۳۰ طیقه دوم واحد۵ دفتر ترجمه رسمی فدرال مراجعه فرمایید.

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.