دارالترجمه گیشا 

شاید شما هم اسم دارالترجمه‌‌ را شنیده باشید اما ندانید که چه نوع موسسه‌‌‌ای می‌‌باشد و چه وظایفی بر عهده دارد! شاید برای اخذ ویزا و کار‌‌‌های مهاجرت خود نیازمند ترجمه اسناد خود باشید، اما ندانید که به کجا باید مراجعه کنید! 
دارالترجمه‌‌‌ها موسسه‌‌‌ای هستند که جهت ترجمه متون و اسناد از یک زبان به زبانی دیگر تاسیس شده‌‌‌اند. این موسسه‌‌‌ها به دو نوع ترجمه رسمی و غیر‌‌‌رسمی تقسیم می‌‌‌شوند که هر کدام وظیفه‌‌‌ خاصی بر عهده دارند، برخی از دارالترجمه‌‌ها هم به صورت اینترنتی و آنلاین کار می‌‌‌کنند که باعث تسریع امور و دسترسی آسان مردم به آن‌‌‌ها شده‌‌‌اند. 
پس دانستید که دارالترجمه‌‌‌ها با توجه به کاری که می‌‌‌کنند، انواع مختلفی دارند اما چه خوب است که دارالترجمه‌‌‌ای باشد تا توانایی بر عهده گرفتن همه این وظایف باشد، به طور مثال هم ترجمه رسمی انجام دهد هم غیر‌‌‌رسمی، هم به صورت حضوری کار کند هم اینترنتی و انلاین! در اینجا باید بگوییم که دیگر نگران نباشید! دارالترجمه فدرال با تاسیس شعبه‌‌‌ای در منطقه دو تهران به نام دارالترجمه گیشا به این دغدغه‌‌های شما پایان داده است!
دارالترجمه گیشا با داشتن کادری مجرب در زمینه ترجمه انواع متون و مدارک به شما بهترین کار را ارائه می‌‌‌دهد. شما می‌‌‌توانید هم به صورت حضوری و هم غیر‌‌‌حضوری از انواع خدمات این موسسه استفاده نمایید. 

پل ارتباطی شما با دارالترجمه گیشا

 ۰۲۱_۴۴۲۳۴۱۱۸

دارالترجمه گیشا و ترجمه رسمی اسناد و مدارک

چرا دارالترجمه گیشا؟!

در دنیای امروزه که دنیای پیشرفت و ارتباط‌‌گیری با کشور‌‌های مختلف است به احتمال خیلی زیادی سر و کار شما حتما به دارالترجمه خواهد افتاد پس بهتر است که موسسه‌‌‌ای معتبر جهت انجام امور خود استفاده کنید، دارالترجمه گیشا با داشتن مترجمان با‌‌تجربه و قوی بهترین و معتبر‌‌ترین ترجمه را در اسرع وقت به شما تحویل خواهد داد. 
به طور کلی شاید شما به علت‌‌های مختلف مثلا مهاجرت تحصیلی نیازمند ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود باشید که دارالترجمه فدرال به آسانی و در سریع‌‌ترین زمان ممکن مدارک مورد نظرتان را برای‌ شما ترجمه و با زدن مهر اختصاصی خود با شماره معین به آن‌‌ها جنبه قانونی و رسمی القا می‌‌‌کند‌. 
از سوی دیگر دارالترجمه فدرال انواع ترجمه غیر رسمی را نیز پوشش می‌‌‌دهد زیرا که امور افراد در ترجمه‌‌های غیر‌‌رسمی بیشتر است مانند ترجمه کتاب‌‌ها، فیلم‌‌ها، صوت‌‌ها، مقاله‌‌ها و... 
توجه داشته باشید که این موسسه با داشتن مدارک معتبر و نماد اعتماد علاوه بر ترجمه به زبان انگلیسی، توانایی ترجمه مدارک شما به زبان‌‌های دیگر با بالا‌‌ترین کیفیت و دقت هم می‌‌باشند‌.
کافیست یک بار همراه ما شوید تا از خدمت‌‌‌رسانی ما حیرت کنید!


پل ارتباطی شما با دارالترجمه گیشا

۰۲۱_۴۴۲۳۴۱۱۸

دارالترجمه گیشا چه مناطقی را پوشش می‌‌‌دهد؟!

دارالترجمه فدرال با تاسیس چندین دارالترجمه در جای جای تهران به شما آسایش را هدیه داده است که یکی از این شعبه‌‌‌ها، شعبه دارالترجمه گیشا واقع در منطقه دو تهران در محله صادقیه است که تمامی این مناطق را پوشش می‌‌‌دهد. 
دوستان عزیز منطقه صادقیه فقط کافیست مدارک خود را به صورت حضوری به آدرسی که در پایین درج شده بیاورید یا از طریق همین سایت درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید تا در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.
نا‌‌‌گفته نماند که تمامی مترجمان دارالترجمه فدرال دارای گواهی‌‌ها و مدارک مترجمی رسمی هستند که به صورت اصولی و صحیح به انجام امور شما می‌‌‌پردازند. 

خدمات ارائه دهنده دارالترجمه گیشا فدرال

همانطور که پیش‌‌‌تر بیان شد دارالترجمه فدرال هم در زمینه ترجمه رسمی خدمت‌‌رسانی می‌‌‌کند هم در زمینه ترجمه غیر‌‌رسمی که در هر دو بخش از مجرب‌‌ترین و حرفه‌‌ای‌‌ترین کادر مترجم استفاده می‌‌نماید. 
تیم قوی دارالترجمه گیشا فدرال در محله صادقیه تهران بزرگ دارای حوزه خدمت‌‌‌رسانی گسترده‌‌ای می‌‌باشد که برخی از آن‌‌‌ها شامل موارد زیر است:
_ ترجمه انواع پروانه کسب، مجوز‌‌های تاسیس کردن مطب، پروانه‌‌ پزشکی و از این قبیل مدارک
_ ترجمه گواهی‌‌های سوء پیشینه، استشهاد‌‌‌های رسمی، گواهینامه‌‌‌های مالی و...
_ ترجمه مدارک دانشگاهی لازم برای معادل‌‌سازی جهت مهاجرت تحصیلی.
_ ترجمه انواع اسناد رسمی و اوراق اداری جهت ارائه در سازمان‌‌های دولتی و رسمی مثل وزارت‌‌‌خانه‌‌ها.
_ داشتن توانایی صدور گواهی جهت تایید صحت ترجمه 
_ ترجمه اسنادی هم‌‌چون سند ازدواج و طلاق، گواهی‌‌‌های اشتغال در شرکت‌‌های مختلف خصوصی یا دولتی
_ تامین مترجم حرفه‌‌ای برای ترجمه هم‌‌زمان برای جلسات بین‌‌‌المللی، سخنرانی‌‌ها و کنفرانس‌‌های گوناگون
_ ترجمه کلیه گواهی‌‌های پزشکی مورد نظر جهت ارائه به سازمان‌‌های رسمی و بین‌‌المللی
_ ترجمه سایت‌‌‌های مختلف
_ ترجمه انواع کتب، مقالات و متون مختلف
_ ترجمه کاتالوگ و دستور‌‌‌العمل‌‌ها
_ ترجمه کلیه اسناد منوط به دادگستری و دادگاه‌‌های بین‌‌المللی و اوراق و مدارکی که حاوی اظهارات شخص مدعی و متهم می‌‌باشد.
_ ترجمه در زمینه وکالت‌‌نامه‌‌ها و اسناد ملکی مرتبط با املاک و دادگاه
_ ترجمه کلیه قرار‌‌داد‌‌های کاری و بین ‌‌المللی در حوزه مربوط به خرید و فروش و اجاره
_ ترجمه تمامی مدارک تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی اعم از ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، پیش‌ دانشگاهی و...
_ ترجمه مدارک مقاطع بالاتر و مربوط به وزارت علوم و وزارت بهداشت
_ اخذ تاییدیه قوه قضاییه و وزارت‌‌های امور خارجه برای ترجمه‌‌های رسمی
_ ترجمه انواع قرارداد‌‌های بیمه، گواهی‌‌های اداره راهنمایی رانندگی، ابلاغیه‌‌ها و اخطار‌‌های قضایی، گزارشات ورود و خروج از کشور و.....
_ همراهی و کمک در اخذ ویزا و اعزام دانشجو
_ انجام امور و خدمات مهاجرت
_ اخذ تایید سفارت‌‌ها
_ ترجمه به صورت انلاین و اینترنتی
_ پذیرش ترجمه از سراسر کشور و خارج از کشور و تحویل در اسرع وقت

دارالترجمه گیشا و ترجمه متون و مقالات

تعرفه خدمات دارالترجمه گیشا

با توجه به مطالب نگاشته شده دانستید که مجموعه قوی و توانا دارالترجمه گیشا خدمات زیادی را ارائه می‌‌دهد که در هر کدام دارای تعرفه و هزینه‌‌ی مخصوص به خود هستند؛ به طور مثال خدمات ترجمه رسمی که نیازمند مهر قوه قضاییه می‌‌باشند علاوه بر تعرفه ترجمه هزینه‌‌ی دیگری من باب این خدمت باید بپردازند که با توجه به نوع ترجمه متفاوت می‌‌باشد؛ یا از سویی ترجمه به زبان انگلیسی یا دیگر زبان‌‌ها دارای تعرفه‌‌های متفاوتی است.
بنابراین چنانچه که تیم مجرب فدرال را برای ترجمه‌‌های خود انتخاب کردید و خواهان دانستن تعرفه‌‌های خدمت‌‌گزاری هستید کافیست از طریق تماس یا گفتگوی انلاین با کارشناسان مجموعه ما از لیست تعرفه‌‌ها مطلع شوید. 

نحوه ثبت سفارش خدمات دارالترجمه گیشا 

دارالترجمه گیشا همیشه به فکر راحتی و آسایش مشتریان عزیز خود می‌‌باشد از این رو برای راحتی شما کاربران عزیز به دو صورت حضوری و انلاین خدمات‌‌دهی می‌‌کند. 
برای ثبت سفارش انلاین خود کافیست بعد از ورود به سایت و ایجاد پنل کاربری، سفارش خود را نهایی فرمایید و جهت ثبت سفارش حضوری می‌‌توانید در روز‌‌های شنبه تا چهارشنبه در ساعات ادراری به مجموعه ما در منطقه صادقیه مراجعه فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید. 

آدرس دارالترجمه گیشا:
تهران، منطقه ۲، محله صادقیه_ آریا‌‌‌شهر، فلکه دوم صادقیه( آریا‌‌‌شهر)، روبروی گلدیس، بین بانک صادرات و تجارت، پلاک ۳، واحد ۵
شماره‌‌های تلفن:
۰۲۱_۴۴۲۳۴۱۱۸
۰۲۱_۴۴۲۷۱۸۹۷
تلفن همراه:
۰۹۱۹۶۰۶۹۶۸۵
کد پستی: ۱۴۵۱۷۹۳۱۶۷