دارالترجمه جنت آباد

امروزه بسیاری از سازمان‌ها و افراد فعال در حوزه‌های مختلف برای انجام فعالیت‌ها وتوسعه کسب و کار خود نیاز به ارتباط با خارج از کشور دارند.
بسیاری از افراد هم برای مهاجرت کاری و یا تحصیلی نیازمند این ارتباط هستند. به همین علت ترجمه اسناد و مدارک بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است و متقاضیان بسیاری به دنبال یک مرکز معتبر برای استفاده از این خدمات هستند. دارالترجمه رسمی فدرال با همراهی تیم بسیار قوی خدمات خود را در سراسر ایران به متقاضیان عزیز ارائه می‌کند. اگر شما ساکن محله جنت آباد یا محله‌های اطراف آن هستید، نزدیک‌ترین دارالترجمه به شما، دارالترجمه جنت آباد است که می‌توانید از خدمات بی‌نظیر آن استفاده کنید.
فعالیت این مجموعه در حوزه‌های مختلف و ترجمه رسمی و غیر رسمی اسناد، مدارک مقالات و کتاب باعث شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز افراد مختلفی باشد.

پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959

دارالترجمه جنت آباد و ترجمه مدارک تحصیلی

خدمات دارالترجمه جنت آباد فدرال 

دارالترجمه فدرال با ارائه خدمات خود در حوزه‌های زیر می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد:

•    اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت دارید در درجه اول نیاز به ترجمه و ارائه مدارک خود به یک دارالترجمه رسمی دارید.
 برخی از کشورها علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، از شما تایید دادگستری و وزارت امور خارجه را خواهند خواست البته این نکته بسیار مهم است که در بعضی از کشورها این تاییدیه لازم نیست، اما به هر حال اگر شما بخواهید به کشوری مراجعه کنید که این مدارک را نیاز داشته باشد باید آن را تهیه کنید.
 در این راستا زمانی که شما مدارک خود را برای ترجمه به مجموعه فدرال  می‌سپارید، تمامی مدارک شما کاملا محرمانه توسط بهترین مترجمان مورد تایید دادگستری و وزارت امور خارجه ترجمه می‌شوند.
 روند ترجمه هم طبق بررسی کارشناسان انجام خواهد گرفت و اگر نیاز به تایید دادگستری و امور خارجه باشد، آن را بر سر برگ مهر خواهند زد.

•    ترجمه متون و مقالات 

شما می‌توانید برای ترجمه ترجمه متون و مقالات خود از خدمات مجموعه فدرال جنت آباد استفاده کنید. این خدمات عبارتند از:

    ترجمه تخصصی

بسیاری از مخاطبان به دنبال یک ترجمه باکیفیت هستند این ترجمه در صورتی انجام می‌شود که مترجم اشراف کامل به مفاهیم و اصطلاحات داشته باشد.
 موسسه دارالترجمه فدرال با داشتن مترجمین متخصص در تمام رشته‌ها امکان انجام یک ترجمه تخصصی و با کیفیت را فراهم می‌کند.

    ترجمه مقالات 

به طور کلی ترجمه صحیح یک مقاله کار آسانی نیست و نیازمند درک درست نویسنده و مترجم از مطالب علمی موجود در آن است تا بتواند به شکل صحیح اصطلاحات تخصصی را ترجمه کند و نکات نگارشی را رعایت نماید.
دارالترجمه فدرال از افراد با تجربه‌ای در زمینه‌های نگارشی، ویرایشی و ترجمه‌های علمی بهره گرفته شده است تا نتیجه کار مطلوب باشد.

    ویرایش مقاله 

اگر به هر دلیلی مقاله شما برگشت داده شود در این زمان می‌توانید از خدمات ویرایش مقالات در ترجمه فدرال استفاده کنید.

    پارافریز مقاله ISI  

یکی از عمده دلایلی که موجب برگشت مقالات می‌شود، سرقت ادبی است این موضوع زمانی اتفاق می‌افتد که بخشی از یک مقاله با سایر متون چاپ شده یکسان شود. برای رفع این موضوع باید از خدمات پارافریز استفاده کرد.
با این کار قسمت مشابه مقاله با حفظ مفهوم بازنویسی می‌شود تا مشکل سرقت ادبی آن رفع گردد.

    ترجمه کتاب 

یکی از سخت‌ترین انواع ترجمه در میان موارد مختلف، ترجمه کتاب است که به علت صفحات زیاد و حساسیت ویژه در ترجمه کار دشواری است.
 مترجم کتاب باید دقیق و نکته سنج باشد و حوصله کافی برای ترجمه حجم زیادی از کتاب را داشته باشد. دارالترجمه فدرال  با داشتن چنین مترجمانی قطعاً می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

    ترجمه فیلم 

مجموعه فدرال جنت آباد کلیه خدمات ترجمه فیلم و زیرنویس را انجام می‌دهد.
این دارالترجمه در زمینه‌های ترجمه تخصصی فیلم آموزشی، تبلیغاتی و سینمایی خدمات خود را به بهترین شکل ارائه ممی‌دهد

•    ترجمه رسمی 

تمام افرادی که قصد مهاجرت داشته باشند، باید مدارک هویتی و اصلی خود را مانند کارت ملی، شناسنامه، سند ازدواج و طلاق و مدارک تحصیلی را به زبان رسمی کشور مقصد ترجمه کرده و ارائه دهند.
درصورتی ترجمه رسمی مورد تایید کشور مقصد شناخته می‌شود که بر روی سربرگ قوه قضاییه چاپ شده و مهر تایید آن را در انتها به همراه داشته باشد.
 به همین علت هر دارالترجمه‌ای نمی‌تواند این خدمات را ارائه دهد اما دارالترجمه فدرال با برخورداری از مترجمین مورد تایید دادگستری و دارای مهر می‌تواند کلیه خدمات ترجمه رسمی ارائه کند.

•    ترجمه غیر رسمی 

دارالترجمه فدرال با استفاده از کادری مجرب می‌تواند کلیه خدمات در خصوص ترجمه غیر رسمی مدارک را به زبان‌های مختلف اسپانیایی، فرانسه، روسی، انگلیسی، عربی و ترکی در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد.
دارالترجمه فدرال جنت آباد بهترین گزینه برای انجام خدمات مورد نیاز شما در خصوص ترجمه اسناد و مدارک است.

خدمات دارالترجمه جنت آباد فدرال چقدر طول می‌کشد؟

دارالترجمه فدرال دارای تعداد بالایی از مترجمین رسمی است که با مدیریت قوی و اصولی تمام ترجمه‌ها را برای زبان انگلیسی بین یک الی دو روز و اگر نیاز به تایید دادگستری باشد بین ۲ الی ۳ روز کاری ارائه می‌دهد.
 برای زبان‌های غیر انگلیسی هم این بازه به ۴ الی ۱۵ روز کاری تغییر پیدا خواهد کرد.
مدیریت قوی و برنامه‌ریزی‌های درست دارالترجمه جنت آباد موجب خدمت رسانی آن در کم‌ترین زمان ممکن شده است.

دارالترجمه جنت آباد و ترجمه رزومه کاری

وجه تمایز جنت آباد فدرال با سایر دارالترجمه‌ها در چیست ؟

دلایلی که موجب تمایز مجموعه فدرال با دیگر دارالترجمه‌ها خواهد شد شامل موارد زیر می‌شود:
•    جلب رضایت و اعتماد سازمان‌های مختلف 
این دارالترجمه مفتخر است که با شرکت‌ها و سازمان‌های بسیار معتبر و معروفی همکاری کرده است.
•    قابلیت ارائه خدمات در زبان‌های مختلف
مجموعه فردرال بزرگترین پلتفرم را در خصوص خدمات ترجمه متن، کتاب، تولید محتوا متنی و اسناد در زبان‌های مختلف دارد.
•    امکان ارتباط با مترجمین به شکل مستقیم 
یکی از مزیت‌های دارالترجمه فدرال این است که شما در طی فرایند ترجمه می‌توانید با مترجمین خود ارتباط مستقیمی برقرار کنید و از مراحل آن مطلع شوید. این قابلیت در مواقعی که شما بخواهید نکته‌ای را به مترجم متذکر شوید بسیاز مفید خواهد بود.
•    دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک
بسیار مفتخریم که دارالترجمه فدرال توانسته است گواهینامه اعتماد الکترونیک را از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کند

تعرفه خدمات دارالترجمه فدرال جنت آباد 

در خصوص خدمات مختلفی که دارالترجمه فدرال ارائه می‌دهد، قیمت‌ها و تعرفه‌ها متفاوت است. برای مثال در قسمت ترجمه متون با توجه به نوع متن  مقاله، کتاب، سایت و زبان مبدا و موضوع، قیمت متفاوت خواهد شد.
برای ترجمه اسناد و مدارک رسمی که مهر قوه قضاییه بر سر برگ آنها وجود دارد، تعرفه طبق مصوبه‌های دادگستری محاسبه می‌شود.
 اگر ترجمه مهر تایید وزارت امور خارجه را هم داشته باشد هزینه آن مجزا خواهد بود.
 خدمات غیر رسمی هم به طور کلی از خدمات رسمی تعرفه‌های کمتری دارند و بر اساس کیفیتی که مدنظر شما است متغیر می‌شوند.
 برای اینکه بتوانید در خصوص تعرفه‌های دقیق خدمات دارالترجمه فدرال اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین با پشتیبانی واتساپ مجموعه کلیه سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959

نحوه ثبت سفارش خدمات دارالترجمه فدرال جنت آباد 

ثبت سفارش در مجموعه فدرال هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان پذیر است. برای مثال اگر شما می‌خواهید در جهت ترجمه متون خود سفارشی ثبت کنید، کافی است وارد پنل کاربری خود شده و مراحل ثبت سفارش را به راحتی انجام دهید.
اگر هم تمایل دارید تا به صورت حضوری به دارالترجمه مراجعه کنید می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه هر هفته بین ساعت‌های ۹ صبح تا ۷ عصر  و پنجشنبه ها بین ۹ صبح تا ۲ عصر به آدرس مربوطه مراجعه کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما هم می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و هرگونه سوال یا ابهامی دارید را برطرف

 

پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959