دارالترجمه مجیدیه

ساکنین محله مجیدیه توجه کنید،اگر به دنبال دارالترجمه ای رسمی با مترجمان مورد تأیید وزارت دادگستری می گردید این مقاله را از دست ندهید! شما می توانید در دارالترجمه مجیدیه تمام مدارک،اسناد،کتب،مقالات و مجلات خود را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت ترجمه کنید. پس همین الان با این مرکز تماس بگیرید:

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه مجیدیه
021-44267959

02191004666

با تفاوت ترجمه رسمی و غیر رسمی آشنا شوید!

نوع ترجمه شما یعنی رسمی یا غیر رسمی آن به متن درخواستی شما بستگی دارد. به عنوان مثال یک مدرک قانونی مانند مدارک هویتی یا مدارک تحصیلی نیاز به ترجمه رسمی و در مقابل یک مقالات علمی و تخصصی یا کتاب های دانشگاهی باید به صورت غیر رسمی ترجمه شوند. این دو روش تفاوت‌های زیادی هم در کاربرد و هم در نوع ترجمه با یکدیگر دارند. در ترجمه رسمی متن باید اصالت آن به خوبی حفظ شود. در صورتی که در ترجمه غیر رسمی روان بودن ترجمه اهمیت بیشتری از اصالت آن دارد.
در ترجمه ‌های رسمی باید دقت زیادی در انتخاب کلمات انجام داد زیرا ممکن است بر اساس یک انتخاب نادرست مدرک مورد نظر، رد یا پذیرفته شود اما در ترجمه غیر رسمی کار بسیار ساده‌تر است و حتی می‌توان کلمات جدیدی را وارد متن کرد تا مفهوم به درستی به خواننده منتقل شود. در ترجمه رسمی یا همان تحت‌الفظی باید اندازه متن را حفظ کرد و مانند ترجمه ‌های غیر رسمی نمی‌توان متن را به طور اختصار ترجمه نمود.

ترجمه انواع متون و مدارک از تخصص های ماست!

چه مواقعی به خدمات دارالترجمه احتیاج داریم؟

خدمات دارالترجمه به قدری گسترده است که هر فردی در هر موقعیتی ممکن است به آن نیاز پیدا کند. به طور مثال اگر قصد دارید که مقاله خود را در یکی از مجلات معتبر ISI به چاپ برسانید باید ابتدا آن را به صورت اصولی و تخصصی ترجمه کنید. همچنین اگر قصد استفاده از کتب، مقالات و مجلات به زبان دیگری را در تحقیقات خود دارید نیز باید آن را ترجمه کنید.
یکی دیگر از مهم ترین خدمات دارالترجمه، ترجمه رسمی اسناد و مدارک تحصیلی و شغلی به منظور اخذ پذیرش، اقامت و تابعیت در کشورهای دیگر است. ترجمه رسمی مدارک باید توسط مترجمان موردتأیید وزارت دادگستری انجام شود تا در کشور مقصد معتبر باشند. در این مورد می توان گفت که ترجمه صحیح مدارک، رزومه کاری و... به قدری مهم است که می تواند سرنوشت اپلای شما را تحت تأثیر خود قرار دهد.

ترجمه تخصصی دارالترجمه مجیدیه

ترجمه رسمی یا ترجمه غیر رسمی، کدام مهم تر است؟

ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک به کلی با یکدیگر تفاوت دارند. البته این امر بدین معنی نیست که ترجمه غیر رسمی اهمیت کمتری دارد بلکه کاربرد آن با ترجمه رسمی فرق می‌کند.
ترجمه رسمی معمولا روی سربرگ قوه قضاییه انجام می شود و در پایان نیز یک مترجم رسمی آن را مهر و امضا خواهد کرد. همچنین در صورت که نیاز باشد از سوی قوه قضاییه و یا وزارت امور خارجه نیز تأیید می گردد.  اینکه قصد دارید مدارک را برای کدام کشور ارسال کنید تعیین می کند که نیازی به مهر دفتر اسناد رسمی (نوتاری پابلیک) بر روی مدارک شما هست یا خیر.
اما سؤال اینجاست که ترجمه غیر رسمی در چه مواقع به کار برده می شود؟ برای ترجمه کتاب، مقاله و مجله معمولاً از ترجمه غیر رسمی استفاده می شود. اصلاً ترجمه رسمی این موارد عقلانی به نظر نمی رسد.

چرا باید دارالترجمه مجیدیه را انتخاب کنیم؟

شما که در کلان شهر تهران زندگی می کنید به خوبی می دانید که یکی از عواملی که بر تصمیمات و زمان بندی انجام امور روزمره شهروندان تهرانی تأثیر می گذارد، ترافیک های طولانی و دوری مسیر است. به همین دلیل انتخاب یک دارالترجمه در محله خودتان بسیار اهمیت دارد.
با انتخاب دارالترجمه مجیدیه می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. به راحتی مدارک، اسناد و موارد دیگر را به یکی از بهترین دارالترجمه های مجیدیه بسپارید. تا در اسرع وقت آن را ترجمه و به شما تحویل دهند. همچنین می توانید از خدمات تخصصی دارالترجمه آلمانی نیز بهره مند شوید.
در پایان نیز ذکر این نکته ضروری است که دارالترجمه رسالت تقریباً تمام زبان های زنده و پر کاربرد جهان را پوشش می دهد و در تنوع و گشتردگی این زبان ها حرف اول را نه تنها در تهران بلکه در ایران می زند.

تعرفه خدمات دارالترجمه مجیدیه به چه صورت است؟

تعرفه خدمات انواع ترجمه بر اساس نوع متن درخواستی یا مدرک موردنظر و همچنین نوع ترجمه رسمی یا غیر رسمی آن تعیین خواهد شد. به عنوان مثال هزینه ترجمه رسمی مدرک دانشگاهی حدوداً 40 هزار تومان و ترجمه ریز نمرات هر ترم نیز به طور تقریبی برابر 18 هزار تومان است.
کارشناسان پاسخگویی دارالترجمه فدرال شعبه مجیدیه بر اساس نوع متن و ترجمه مدنظر شما، تعرفه خدمات را تعیین می‌کنند. شما می توانید به صورت رایگان با این کارشناسان مشورت کرده و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید.
دارالترجمه مجیدیه با ارائه بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. همین الان با شماره 021-44267959 تماس بگیرید و سفارش خود را در کمترین زمان ثبت نمایید.

ترجمه متون و مقالات دارالترجمه مجیدیه

نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه در دارالترجمه مجیدیه

تیم با تجربه و متعهد ما در دارالترجمه فدرال، یکی از بهترین دارالترجمه‌های مجیدیه، آماده ارائه انواع خدمات ترجمه به شما متقاضیان عزیز هستند. شما می‌ توانید به یکی از روش های زیر سفارش خود را ثبت نمایید:
ثبت سفارش آنلاین: در این روش کافی است با مراجعه به ‌سایت دارالترجمه فدرال و تنها در چند کلیک، سفارش خود را ثبت نمایید. سفارش آنلاین آسان ‌ترین و کوتاه‌ ترین روش ثبت سفارش ترجمه مدارک و متون است.
ثبت سفارش تلفنی: در هر منطقه ای از تهران که هستید همین حالا با شماره 021-44267959  تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.
ثبت سفارش به صورت حضوری: با مراجعه به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم،  واحد ۵، دارالترجمه رسمی فدرال مدارک خود را به مشاوران ما تحویل داده و سفارش خود را ثبت کنید.
توجه کنید که ساعت کاری دارالترجمه مجیدیه فدرال از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر و پنجشنبه تا ساعت 14 است.

تماس با دارالترجمه مجیدیه

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.