دارالترجمه میرداماد


ترجمه رسمی اسناد و مدارک، اخذ تاییدات دادگستری و ترجمه تخصصی متون و مقالات به معتبرترین زبان های زنده دنیا در دارالترجمه میرداماد ، شعبه رسمی دارالترجمه فدرال

ترجمه رسمی اسناد و مدارک در دارالترجمه میرداماد فوری و مطمئن
 
 

اگر در حوالی میرداماد به دنبال یک مرکز تخصصی و معتبر برای ترجمه مدارک خود می گردید، محتوای این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید.
ترجمه مدارک یکی از مهمترین بخش تر کارهای اداری و حقوقی لازم برای مهاجرت است. اگر بنا به هر دلیلی قصد مهاجرت دارید و یا از اساتید فرهیخته کشور هستید و نیازمند یک مرکز معتبر برای ترجمه متون و مقالات می توانید اطلاعات تماس دارالترجمه میرداماد را به خاطر بسپارید. دارالترجمه رسمی میرداماد با سابقه‌ای درخشان و بلند بالا در امر ترجمه اسناد و مدارک مفتخر است که تاکنون مسئولیت سنگین ترجمه را به خوبی انجام داده است. دارالترجمه میرداماد فدرال با بهترین متخصصان حرفه ترجمه همکاری دارد و در کنار کادری مجرب و متعهد، به ترجمه اختصاصی مدارک و اسناد به تمامی زبان‌ های زنده دنیا می پردازد.


دارالترجمه میرداماد فدرال، اولین کنترل هوش مصنوعی ترجمه  در کشور


خدمات دارالترجمه رسمی فدرال میرداماد 


ما در کنار شما هستیم و با دامنه ی وسیع خدمات خود شما را یاری خواهیم کرد، خدمات دارالترجمه فدرال به شرح زیر است:
•    ترجمه کلیه مدارک تحصیلی
ترجمه مدارک تحصیلی شما را گونه ای انجام می دهیم که حداکثر مطابقت را برای معادل سازی در دانشگاه مورد نظر داشته باشد.
•    ترجمه مدارک شغلی
مدارک شغلی شما را به گونه ای ترجمه می کنیم که عنوان و شرح آن با رشته های مورد نیاز فهرست اعلامی اداره مهاجرت مطابقت داشته باشد.
•    ترجمه مدارک مهاجرتی
ترجمه سرمایه گذاری و استارت آپ ها از ترجمه های حساس بوده که دارای اصطلاحات تخصصی بسیاری است، لذا اهمیت دارد که ترجمه به درستی انجام شده و موفقیت پرونده افزایش یابد.
•    ترجمه متون غیر رسمی
در تمامی رشته های دانشگاهی دارای مترجمین متخصص هستیم و پاسخ گوی ترجمه متون غیر رسمی و ترجمه متون و مقالات مد نظر شما می باشیم. 
تعرفه و هزینه ترجمه مدارک در دارالترجمه میرداماد h2 :
تمامی هزینه ها در این دارالترجمه مطابق با نرخ نامه کانون مترجمین رسمی و انجمن صنفی مترجمان ایران می باشد و جهت اطلاع از این تعرفه ها می توانند با شماره های ..... تماس بگیرید.  


کیفیت را با کم تربت قیمت در دارالترجمه فدرال پیدا کنید.
 
ترجمه متون و مقالات در دارالترجمه میرداماد فوری و مطمئن


مراحل انجام ترجمه در دارالترجمه میرداماد فدرال


اعتماد و اطمینان شما به مجموعه فدرال قابل ستایش است، به پاس این اعتماد مراحل انجام ترجمه را شرح داده تا ذهنیتی کلی درباره‌ی آن داشته باشید:
•    ارسال مدارک
شما جهت ترجمه اسناد و مدارک خود می تواند آن ها را با پست، ایمیل، پیک یا حضوری ارسال کرده، سپس مدارک شما بررسی شده و پیش فاکتور از طرف دارالترجمه فدرال برای شما ارسال خواهد شد. همچنین زمان تحویل که بسیار اهمیت دارد به شما اعلام می گردد.
•    تحویل ترجمه
بعد از ترجمه مدارک و اسناد شما توسط مترجمان متخصص و زبده، فایل ترجمه برای شما ارسال شده و بعد از تایید هر پلپ ترجمه طبق کیفیت سفارت خانه اسکن شده و در قالب پی دی آف ارسال می گردد.


وجه تمایز دارالترجمه میرداماد با سایر دارالترجمه ها 


ما در دارالترجمه میرداماد خدمات بسیاری را به متقاضیان خود ارائه می دهیم:

•    بررسی مدارک قبل از ارسال اصل آن 

در صورتی که قصد ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را دارید، می تواند تصویر مدارک خود را ارسال کرده و راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. با این کار سردرگمی و مشکلاتی اعم از ناقص بودن اسناد به صفر کاهش می یابد. 

•    بررسی ترجمه قبل از پرینت 

بعد از انجام ترجمه توسط مترجمین حرفه ای دارالترجمه میرداماد و قبل از پرینت گرفتن آن روی سربرگ رسمی، تمامی فایل ها به متقاضی ارسال شده تا همه موارد بررسی شود و مشکلاتی از قبیل اشتباه اسپل شدن اسامی و نام دروس رخ ندهد. در نتیجه با مشاهده پرینت نهایی خطاهای شک کننده دیده نمی شود.

•    اطلاع داشتن کاربر از مرحله های ترجمه 

در تمامی مراحل انجام ترجمه رسمی و گرفتن تمام تأییدات لازم، از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی به متقاضیان صورت می گیرد، با این کار خیال فرد از دقت و سرعت انجام کار در دارالترجمه فدرال آسوده خواهد شد.

•    مراجعه حضوری! خیر! 

امروزه تمامی موسسات و مراکز دولتی تمام تلاش خود را می‌ کنند تا مراجعه حضوری را کاهش دهند، در این راه دارالترجمه میرداماد فدرال پیشتاز است. کاربران می توانند مدارک خود را از هر کجایی که هستند به صورت رایگان از طریق ایمیل ارسال کنند. همچنین متقاضیان تهرانی می‌ توانند از پیک رایگان دارالترجمه استفاده نموده و مدارک خود را ترجمه نمایند.


  دارالترجمه رسمی فدرال تا زمان ترجمه اسناد و مدارک شما کنارتان خواهد ماند.

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه میرداماد فدرال 


در صورتی که فرصت حضور در دفتر دارالترجمه را ندارید، ما برای شما اپلیکیشن دارالترجمه فدرال را مهیا کرده این که برای نصب آن می تواند از طریق شماره های زیر درخواست دهید.
همچنین دارالترجمه میرداماد فدرال دارای سیستم ثبت آنلاین بوده و هیچ گونه نیازی به مراجعه حضوری شما نمی باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند به راحتی سفارش ترجمه مدارک و اسناد خود را ثبت نمایید.
اگر شما هم همچنان به مراجعه حضوری پایبند هستید، می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه کرده و یا با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.
لینک ثبت سفارش آنلاین
.
 

تماس با دارالترجمه میرداماد