دارالترجمه پاسداران

 

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای انجام فعالیت های خود نیاز به برقراری ارتباط با خارج از کشور دارند و بسیاری از افراد برای مهاجرت تحصیلی، کاری و ... نیز نیازمند این ارتباط هستند. این موضوع نیاز به ترجمه رسمی اسناد و مدارک را بیشتر از گذشته می کند. دارالترجمه پاسداران یکی از شعبات رسمی دارالترجمه نام آشنای فدرال با همراهی تیم مترجمان رسمی قوه قضاییه آماده ارائه خدمات ترجمه رسمی در سراسر ایران به شما متقاضیان عزیز می باشد. 

 امروزه با پیشرفت فضای اینترنت دارالترجمه های متعددی در محلات مختلف تهران فعالیت می کنند، دارالترجمه پاسداران یکی از این موسسات معتبر می باشد که خدمات ترجمه رسمی را به تمامی افراد ساکن در خیابان های فرمانیه، بوستان، گلستان و ... ارائه می دهد. با دارالترجمه فدرال شما نیازی به اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه به صورت شخصی را نخواهید داشت، زیرا این کار را ما برای شما انجام می دهیم.

ترجمه اسناد و مدارک شما در کوتاه آرین زمان با همان کیفیت بی نظیر

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه پاسداران
021-44267959
02191004666

مراحل ترجمه در دارالترجمه فدرال   

موسسه رسمی فدرال با همکاری مترجمان رسمی مورد تایید قوه قضاییه انواع خدمات ترجمه رسمی را ارائه می نماید، برای رفاه حال شما متقاضیان عزیز در ادامه مراحل ثبت ترجمه مدارک و اسناد را بیان می‌ کنیم:

مرحله اول ثبت سفارش  

جهت این کار تنها کافی است نوع مدرکی که می‌خواهید ترجمه شود را انتخاب کنید و از طریق وب سایت اسکن آن را برای موسسه فدرال ارسال نمایید. سفارش شما دریافت خواهد شد و به صورت خودکار قیمت گذاری می شود و می توانید نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید. بیان این نکته حائز اهمیت است که تیم پشتیبانی فدرال به صورت ۲۴ ساعته سفارش شما را بررسی کرده و در صورت لزوم ظرف مدت زمان کوتاهی جهت هماهنگی با شما تماس گرفته می شود.

مرحله دوم قیمت گذاری 

 قیمت گذاری که در مرحله اول به آن اشاره کردیم مطابق نرخنامه ترجمه رسمی سال ۱۴۰۰ ابلاغیه از اداره مترجمین رسمی قوه قضاییه تعیین خواهد شد.

مرحله سوم ارسال و دریافت مدارک 

یکی از نقاط قوت موسسه رسمی فدرال ارسال پیک به صورت رایگان برای دریافت مدارک به محل مورد نظر شما می باشد. در صورتیکه امکان مراجعه حضوری به موسسه را ندارید می‌توانید اسکن مدارک خود را ارسال کرده و آدرس خود را اعلام نمایید تا پیک جهت دریافت مدارک ارسال شود، این موضوع برای تحویل ترجمه اسناد و مدارک شما نیز صادق می باشد.

مرحله چهارم تاییدات دادگستری  

در دارالترجمه رسمی فدرال علاوه بر ارائه ترجمه اسناد و مدارک با ترجمه رسمی در صورتی که مدارک شما نیاز به مهر و تایید وزارت امور خارجه و دادگستری را داشته باشد، موسسه فدرال این کار را برای شما انجام می دهد.

تماس با دارالترجمه پاسداران

 

دارالترجمه پاسداران ارائه دهنده خدمات ترجمه رسمی مدارک

چرا انتخاب دارالترجمه پاسداران فدرال 

برای انتخاب شدن از طرف شما دلایل محکمی داریم که در ادامه بیان می‌کنیم:

 جلب اعتماد سازمان‌ ها 

دارالترجمه فدرال مفتخر است با سازمان‌ ها و شرکت های معتبر و نام آشنایی همکاری نماید. این همکاری می تواند نشان اعتماد این شرکت ها به فدرال باشد و بر همین مبنا شما نیز می توانید با خیالی آسوده با ما در فدرال همکاری داشته باشید.

پلتفرمی جامع از زبان ها 

فدرال بزرگ ترین پلتفرم خدمات زبانی ترجمه رسمی مدارک ، متون و مقالات، کتاب، تولید محتوا، ویرایش و اسناد را در ایران ارائه می دهد.

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی 

وزارت صنعت، معدن و تجارت به موسسات معتبر نشان اعتماد الکترونیک را ارائه می دهد. بسیار خرسندیم که دارالترجمه فدرال دارای گواهینامه اعتماد الکترونیکی است.

امکان ارتباط به صورت مستقیم با مترجمین 

شما در تمامی طول فرآیند ترجمه می تواند با مترجم خود ارتباط مستقیم برقرار کنید و نسبت به مراحل و روند کار مطلع شوید. این موضوع در مواقعی که بخواهید نکته‌ای را به مترجم یادآوری کنید بسیار کارساز است.

پشتیبانی در تمام ساعات 

در تمام طول ۱۲ ماه سال، ۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه روز می توانید با کارشناسان دارالترجمه پاسداران  به صورت آنلاین در تماس باشید.

 

ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه فدرال چقدر زمان می برد؟ 

بنا بر افزایش متقاضیان این موسسه، بیان این نکته حائز اهمیت است که دارالترجمه فدرال دارای تعداد بالایی از مترجمان رسمی می باشد که با پیگیری های اصولی و مدیریت قوی کلیه ترجمه ها برای زبان انگلیسی بین یک الی ۲ روز کاری و اگر نیاز به تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه باشد، بین دو الی ۳۳ روز کاری زمان می برد. برای زبان های غیر از انگلیسی به این بازه ۴ الی ۱۵ روز کاری اضافه خواهد شد.

خدمات دارالترجمه پاسداران فدرال

برخی از خدمات و فعالیت های موسسه پاسداران فدرال به شرح زیر است:

 • ترجمه انواع پروانه کسب و مجوزهای تاسیس مطب
 • ترجمه اوراق اداری برای ارائه به سازمان ها دولتی
 • ترجمه اسناد ازدواج و طلاق
 • ترجمه اخطاریه و ابلاغیه های قضایی
 • ترجمه گواهینامه های مالی
 • ترجمه اسناد مربوط به دادگاه های بین المللی
 • ترجمه کلیه مدارک دانشگاهی جهت معادل سازی
 • اعزام مترجم همراه جهت برگزاری جلساتی و کنفرانس های بین المللی
 • ترجمه تمامی اسناد ملکی و وکالت نامه ها
 • ترجمه انواع قرارداد ها
 • گواهی مورد نیاز برای تایید ترجمه کتاب یا مقاله
 • ترجمه ترازنامه های مالی
 • اخذ تاییدیه قوه قضائیه و وزارت امور خارجه
 • ترجمه گزارشات ورود و خروج

تماس با دارالترجمه پاسداران

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه فدرال

در صورتی که فرصت حضور در دفتر دارالترجمه را ندارید، ما برای شما وب سایت دارالترجمه فدرال را مهیا کرده ایم که برای برخورداری از خدمات گسترده آن می تواند از طریق شماره های زیر مشاوره بگیرید.

دارالترجمه فدرال دارای سیستم ثبت آنلاین بوده و هیچ گونه نیازی به مراجعه حضوری شما نمی باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند به راحتی سفارش ترجمه مدارک و اسناد خود را ثبت نمایید.

اگر شما هم همچنان به مراجعه حضوری پایبند هستید، می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه کرده و یا با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.