دارالترجمه پونک

در حوالی پونک ساکن هستید؟ خیابان میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، زیتون، بلوار عدل و ... به طور کلی در هر نقطه از شمال غرب تهران ساکن باشید، نزدیک ‌ترین دارالترجمه شمال غرب تهران به شما دارالترجمه فدرال است.

دارالترجمه فدرال در حوالی پونک با شماره ثبت ۲۰۰۰/۱ با در اختیار داشتن تیم متخصص در زمینه ترجمه رسمی و غیر رسمی با کلیه تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه در خدمت شما عزیزان برای ارائه کلیه خدمات اعم از ترجمه رسمی مدارک ، ترجمه کتاب های آموزشی و مقالات به تمامی زبان های دنیا می باشد.

  ترجمه رسمی  مدارک در بهترین دارالترجمه پونک

اگر قصد مهاجرت به کشور های دیگر را دارید و به دنبال یک مرکز معتبر برای ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود هستید، بهترین دارالترجمه در چند قدمی شما است.

در فدرال اسناد و مدارک شما توسط تیم قوی و متخصص مترجمین رسمی مورد تایید دادگستری جمهوری اسلامی ایران و زیر نظر وزارت امور خارجه و قوه قضائیه، و مورد تایید تمام سفارت ها جهت مهاجرت و سازمان های دولتی و غیر دولتی خارج از کشور ترجمه می‌ شوند.

 خدمات ترجمه غیر رسمی در دارالترجمه پونک

به دنبال تحصیل و کار در کشور های خارجی هستید؟ دارالترجمه فدرال آماده ترجمه تخصصی کلیه متون بازرگانی، اداری، دانشجویی و ... شما عزیزان با بهترین و بالاترین کیفیت ممکن در کنار هزینه مقرون به صرفه و زمان اندک است. تمامی ترجمه های غیر رسمی در فدرال زیر نظر مجرب ترین مترجمان کشور و با تأیید نهایی مترجمان رسمی انجام می گردد.

تماس با دارالترجمه پونک

 

دارالترجمه پونک بهترین مرکز برای ترجمه رسمی مدارک

سایر خدمات دارالترجمه فدرال شعبه پونک 

خدمات دارالترجمه فدرال در پونک به ترجمه رسمی و غیر رسمی ختم نمی شود.

ترجمه مدارک برای اخذ ویزا 

دغدغه اغلب افراد پیش از مهاجرت یا مسافرت های خارجی و گردشگری اخذ ویزا است. اگر شما هم به دنبال مسافرت و عوض کردن حال و هوای خود هستید ما در دارالترجمه فدرال آماده ایم تا این اطمینان را به شما بدهیم که صادقانه و کارآمد شما را راهنمایی کنیم و مدارک مورد نیاز را ترجمه نماییم.

مشاوره رایگان  

در نحوه ترجمه ها و زبان های تحت پوشش سوالاتی دارید؟ مشاورین بهترین دارالترجمه تهران آماده اند تا هر گونه سوال شما را در ارتباط با ترجمه رسمی، غیر رسمی، زبان های تحت پوشش و روند ترجمه ها پاسخ دهند. خدمات ما مختص اشخاص حقیقی نبوده و شامل شرکت ها، سازمان ها و اشخاص حقوقی نیز می گردد.

تمامی زبان های رسمی دنیا را در دارالترجمه فدرال تحت پوشش قرار داده ایم.

ترجمه تخصصی مقالات و کتب 

خدمت شاخص دیگر دارالترجمه پونک شعبه غرب تهران فدرال، ترجمه متون و مقالات تخصصی در تمامی رشته های دانشگاهی است. مترجمان نخبه این موسسه قادرند انواع مقالات علمی و تخصصی شما را به همه زبان های مقصد ترجمه کنند.

آیا برای شما هم پیش آمده است با خواندن یک کتاب نه تنها مفهومی را دریافت نکنید بلکه از آن نیز لذت نبرده باشید؟ ترجمه کتاب بسیار حساس و نیازمند تمرکز و تجربه است. ترجمه صحیح متون کتاب باعث افزایش شناخت خواننده و کسب مخاطب جدید خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ارائه خدمات در دارالترجمه فدرال ما با تماس بگیرید.

ترجمه فیلم، سریال و پادکست صوتی در دارالترجمه فدرال 

نیازمند ترجمه فیلم و سریال و قرار دادن زیر نویس زیر آن هستید؟ در این راستا نیز فدرال خدمات بی نظیری را توسط مترجمین تخصصی و رسمی ارائه می دهد. همچنین اگر به دنبال جذب مخاطب و بازاریابی محتوا هستید، بهترین پیشنهاد استفاده از پادکست های صوتی چند زبانه است که این مورد را نیز به دارالترجمه فدرال بسپارید.

اعزام مترجم رسمی  

به دنبال مترجم جهت شرکت در قرارداد ها، نمایشگاه ها، اجلاس یا همایش هستید؟ لازم به ذکر است فدرال در تمامی زبان ها قادر است مترجم تخصصی و مورد تایید وزارت دادگستری را برای ترجمه همزمان و شفاهی به محل موردنظر شما اعزام کند.

ترجمه وب سایت در دارالترجمه پونک 

انواع محتوای تخصصی وب سایت ها شخصی، اداری، سازمانی، شرکتی و ... را در کم ترین زمان ممکن با تجربه چندین ساله ترجمه خواهیم کرد. با این کار در بین بازار های بین المللی خواهید درخشید و به برند شدن خود فکر خواهید کرد.

تماس با دارالترجمه  پونک

تعرفه ترجمه در دارالترجمه شمال غرب تهران 

تعرفه خدمات این موسسه به عوامل مختلفی بستگی دارد و بنا بر این که ترجمه شما نیاز به مهر تایید وزارت امور خارجه و دادگستری دارد یا خیر، ترجمه شما نیاز است روی سر برگ دادگستری باشد یا خیر، زبان مقصد ترجمه و تعداد کلمات ترجمه شده متغیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می تواند با شماره های درج شده تماس بگیرید.

نحوه ثبت سفارش 

در شرایط همه گیری کرونا و عدم امکان حضور در خارج خانه، دارالترجمه رسمی فدرال اقدام به ثبت سفارش به صورت آنلاین نموده است، برای این کار کافی است روی کادر زیر کلیک نمایید.

همچنین می تواند به صورت حضوری به موسسه واقع در صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پاییزان مراجعه نموده و اقدام به طی مابقی مراحل نمایید.

 

تماس با دارالترجمه  پونک