دارالترجمه سعادت آباد


اگر در این شلوغی شهر برای انجام خدمات دارالترجمه به دنبال یک دارالترجمه خوب در سعادت آباد هستید محتوای این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید.
امروزه و در چند سال اخیر مهاجرت افراد به خارج از کشور بسیار افزایش یافته است و با نگاهی اجمالی می‌توان متوجه شد که در پایتخت و منطقه‌های خاصی از آن همانند سعادت آباد بیشتر از سایر شهرها و مناطق بوده درخواست برای مهاجرت ثبت شده است.
سعادت آباد منطقه ای است که افراد ساکن زیادی در آن قصد مهاجرت کاری، تحصیلی یا سفر به کشورهای خارجی را دارند. به همین دلیل طبیعی است که برای امور ترجمه و مقدمات سفر خود نیازمند مجموعه‌ای هستند که در مجاورت این محله بوده و با صرف کمترین زمان و هزینه به آن دسترسی داشته باشند. در همین راستا دارالترجمه سعادت آباد  فدرال در این منطقه آماده ارائه خدمات ترجمه مدارک می‌باشد.  

دارالترجمه سعادت آباد مرکز تخصصی ترجمه رسمی و فوری در سراسر کشور

دارالترجمه سعادت آباد 

چرا ترجمه در دارالترجمه سعادت آباد 


زمانی که شما قصد مهاجرت و یا سفر به خارج از کشور را دارید، نیازمند ترجمه معتبر مدارک خود به وسیله‌ی یک دارالترجمه قابل اطمینان هستید. در ادامه مزایای سپردن ترجمه مدارک و اسناد خود را به دارالترجمه سعادت آباد بیان می‌کنیم:
•    ترجمه در این موسسه زیر نظر بهترین و مجرب‌ترین مترجمین انجام می‌شود.
•    با توجه به الزامات هر کشور برای ترجمه، در این موسسه کلیه قوانین کشور مقصد لحاظ خواهد شد.
•    ما ترجمه دقیق و ارزان را در اختیار شما قرار می‌دهیم.
•    خدمات دارالترجمه سعادت آباد از قبیل گواهی‌ تولد، مجوز رانندگی، مدارک تحصیلی، گذرنامه، مطالب تبلیغاتی، اسناد بین‌المللی می‌باشد.
•    تمام اسناد و مدارک ترجمه شده توسط شرکت ما شامل سوگند نامه هستند.

با اطمینان ترجمه مدارک خود را به ما بسپارید و در کم‌ترین زمان با کیفیت باور نکردنی تحویل بگیرید!

مدت زمان مورد نیاز برای ترجمه در دارالترجمه فدرال 


به دلیل اهمیت داشتن زمان شما مراجعه کننده عزیز در این موسسه تعداد مترجمین بسیار زیاد بوده و با پیگیری و مدیریت درست اغلب ترجمه‌ها بین یک تا دو روز کاری، در صورت نیاز نداشتن به تأییدات دادگستری و امور خارجه انجام خواهند شد. اگر نیازی به تأییدات اشاره شده باشد این زمان به حداکثر ۳۳ روز افزایش می‌یابد.

مراحل انجام کار در دارالترجمه رسمی سعادت آباد 


شما با خیال راحت می‌توانید به ما اعتماد کنید، برای این کار مراحل انجام کار توسط شرکت فدرال را توضیح می‌دهیم:
•    ارسال مدارک
شما مدارک و اسناد خود را به وسیله پیک، ایمیل و یا حضوری می‌توانید برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در مدت زمان اندکی مدارک شما را بررسی و زمان تحویل را به شما اطلاع می‌دهند.
•    فاکتور
طبق مدارک ارسال شده تمام هزینه‌ها برای شما فاکتور و ارسال می‌شود، سپس شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت نزد ما به امانت می‌سپارید.
•    تحویل ترجمه
فایل ترجمه شده به شما ارسال شده و بعد از تأیید توسط شما برای چاپ ارسال خواهد شد.

خدمات ترجمه در دارالترجمه سعادت آباد فدرال 


ما در دارالترجمه سعادت آباد تمام سعی خود را خواهیم کرد تا ترجمه مدارک شما به بهترین کیفیت ممکن انجام شود، در ادامه به بیان خدمات ارائه شده توسط موسسه فدرال اشاره‌ای خواهیم کرد:

•  ترجمه مدارک تحصیلی 

این کار به گونه‌ای انجام خواهد شد که شما در معادل‌سازی به مشکل نخورده و حداکثر مطابقت لازم را داشته باشید.

•   ترجمه مدارک شغلی 

با توجه به این که در مدارک شغلی باید شرح و عنوان کاری با رشته مورد نظر مطابقت داشته باشد، لذا در دارالترجمه سعادت آباد مدارک شغلی شما با فهرست اعلامی اداره مهاجرت مقایسه می‌شود.

•  ترجمه مدارک مهاجرتی 

یکی از حساس‌ترین موارد ترجمه مدارک سرمایه‌گذاری و استارت آپ‌ها هستند، که مملو از اصطلاحات تخصصی بوده و ترجمه صحیح آن‌ها اهمیت دارد.

• ترجمه متون غیر رسمی 

در موسسه ما مترجمان زیادی در رشته‌های مختلف وجود دارند که هر کدام با توجه به تخصص خود ترجمه را دست می‌گیرند.

•  حسابرسی مهاجرتی

این کار توسط دارالترجمه فدرال و جهت انجام حسابرسی به سفارت خانه انجام می‌شود.

• کارشناسی املاک 

املاک مسکونی، اداری، تجاری و انواع خودرو در بهترین قیمت‌ها کارشناسی می‌شوند.

کیفیت و قیمت مناسب را فقط در دارالترجمه رسمی فدرال تجربه کنید.

دارالترجمه سعادت آباد 

تعرفه خدمات دارالترجمه سعادت آباد  


قیمت کلیه خدمات ترجمه‌ در این مرکز بر اساس نرخ نامه رسمی کانون مترجمین سال ۱۴۰۰ تعیین می‌شود، شما جهت اطلاع از آخرین تعرفه‌ها می‌توانید با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.


نحوه برقراری ارتباط با کارشناسان دارالترجمه سعادت آباد  


دارالترجمه سعادت آباد یکی از شعبه‌های رسمی دارالترجمه فدرال می‌باشد که برای برقراری ارتباط شما مراجعه کننده گرامی علاوه بر مراجعه حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵، روش سفارش آنلاین را نیز ایجاد کرده است که شما به راحتی با استفاده از یک گوشی هوشمند می‌توانید کلیه مراحل ثبت سفارش را انجام دهید. .

تماس با دارالترجمه سعادت آباد