دارالترجمه صادقیه


ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک، ترجمه مقالات معتبر و کتب به تمامی زبان های رسمی دنیا در دارالترجمه صادقیه با شماره ثبت 2000/1


ترجمه رسمی مدارک، ترجمه مدارک غیر رسمی و ترجمه مدارک تحصیلی از جمله اصلی ترین مراحلی است که پیش از تکمیل مدارک برای مهاجرت باید انجام شود. چندی پیش تعداد محدودی دارالترجمه رسمی در تهران وجود داشت و افراد برای انجام خدمات مد نظر خود باید مسافت زیادی را در ترافیک های تهران طی می کردند، اما در حال حاضر با گسترش وب سایت های معتبر و ترویج فرهنگ انجام امور به صورت آنلاین در هر جای تهران که باشید می توانید با مراجعه به دارالترجمه آنلاین فدرال کلیه امور مورد نیاز خود را انجام دهید.


دارالترجمه فدرال دارای تیم مترجم مورد تایید وزارت دادگستری است و می تواند پاسخگوی تمام نیازهای شما پیش از مهاجرت باشد.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه صادقیه
021-44267959
02191004666

دارالترجمه صادقیه


خدمات دارالترجمه صادقیه


صادقیه یکی از مهمترین و پر تردد ترین مناطق غرب تهران و یکی از محلات بالاشهر نشین است. از جمله مهمترین خیابان های این محدوده می توانیم به خیابان ستارخان، سازمان آب، خیابان ابوذر، خیابان بهنام، خیابان شهدای صادقیه و خیابان آیت الله کاشانی اشاره کنیم. در هر کدام از این خیابان ها که ساکن هستید نزدیک ترین دارالترجمه صادقیه دارالترجمه فدرال است.
اگر در غرب تهران در محدوده صادقیه ساکن هستید، برای انجام امور خدماتی از جمله موارد زیر می توانید به دارالترجمه فدرال مراجعه کنید:

خدمات دارالترجمه صادقیه شامل چه مواردی است:
دارالترجمه فدرال با بهره گیری از کادری متخصص آماده است تا در زمینه خدمات ترجمه با زبان های انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، عربی، آلمانی، روسی، چینی، ژاپنی و ... در خدمت شما باشد:
•    ترجمه مقالات علمی
•    ترجمه مدارک رسمی با مهر تاییدیه دادگستری
•    ترجمه مدارک غیر رسمی
•    ترجمه کتب و مجلات
•    ترجمه انواع فیلم و فایل صورتی


ترجمه مدارک رسمی در صادقیه


برای مهاجرت تحصیلی، شغلی و یا برای زندگی در خارج از کشور در درجه اول باید کلیه مدارک هویتی خود را به زبان رسمی کشور مقصد ترجمه کنید. گفتنی است ترجمه کلیه مدارک هویتی شامل شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج یا طلاق، گواهینامه رانندگی و مدارک تحصیلی باید دارای مهر تایید وزارت دادگستری و وزرات امور خارجه باشد. ضمنا باید مترجمی مدارک رسمی را ترجمه کند که مورد تایید وزارت دادگستری و قوه قضائیه باشد. کلیه مترجمین فدرال مورد تایید قوه قضاییه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر از خذمات ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه صادقیه با 021-44267959 تماس بگیرید.


ترجمه مقالات و کتب در صادقیه


در محدوده صادقیه ساکن هستید و به دنبال یک دارالترجمه معتبر برای ترجمه مقالات، کتب و مجلات آموزشی خود می گردید، فدرال با شماره ثبت 1/2000 و با بهره گیری از تیم مترجم دانشگاهی و فرهیخته می تواند معتبرترین دارالترجمه از لحاظ صحت و درستی انتقال اطلاعات به زبان مورد نظر شما باشد.
آنچه در ترجمه حائز اهمیت است این است که به درست ترین شکل ممکن بدون حتی یک کلمه این طرف و آن طرف تر رفتن به زبان مقصد ترجمه گردد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه خدمات ترجمه مقالات انگلیسی در صادقیه با 021-44267959 تماس بگیرید.


ترجمه مدارک تحصیلی در صادقیه


اگر با هدف ادامه تحصیل در خارج از کشور قصد مهاجرت دارید یکی از مهمترین مدارکی که در محل تحصیل تان در کشور مقصد باید ارائه دهید، ترجمه مدارک تحصیلی با مهر تایید دادگستری و وزارت امور خارجه است. 
ترجمه مدارک تحصیلی در چه شرایطی مورد تایید دانشگاه مقصد است؟
همانطور که پیش از این نیز گفته شد، برای مهاجرت تحصیلی ترجمه مدارک تحصیلی بسیار حائز اهمیت است. اگر ترجمه مدارک شما مشکلی داشته باشد، قطعا در کشور مقصد و در دانشگاه مورد نظر تان برای پذیرش با مشکل و رد مدارک مواجه خواهید شد. ترجمه مدارک تحصیلی در صورتی مورد تایید دانشگاه مقصد است که:
•    در صورتی که مهر تایید وزارت امور خارجه دارشته باشد.
•    صحت اطلاعات هویتی آن تاییدیه دادگستری گرفته باشد.
•    در صورتی که در آن ریز نمرات مدارک ترجمه شده با ریز نمرات مدارک اصلی مطابقت داشته باشد.
•    کلیه مدارک تحصیلی اصلی دارای مهر و امضای مدیریت مجموعه آموزشی مبدا باشد.
•    دارای تصویر واضح باشد.
•    مهر تایید وزارت خارجه داشته باشد.

دارالترجمه صادقیه


برای اخذ تاییده دادگستری و وزارت امور خارجه با 021-44267959 تماس بگیرید.


تعرفه خدمات دارالترجمه صادقیه


تعرفه خدمات ترجمه مدارک رسمی و غیر رسمی، مقالات و کتب در دارالترجمه فدرال متفاوت است. به عنوان مثال حدودا هزینه ترجمه رسمی مدارک اگر صادره از دانشگاه های سراسری باشد،  ۴۵ هزار تومان و تعرفه ارائه ترجمه ریز نمرات دانشگاهی برای هر ترم مبلغ ۱۸ هزار تومان لحاظ می گردد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه سایر خدمات ترجمه در فدرال  با 021-44267959 تماس بگیرید.


نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه مدارک در دارالترجمه صادقیه


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی برخورداری از خدمات دارالترجمه فدرال در صادقیه کافی است با شماره تماس 021-44267959 تماس حال فرمایید و یا روی دکمه ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.
اگر تصمیم دارید تا به صورت حضوری برای ترجمه رسمی مدارک یا غیر رسمی و یا ترجمه مقالات انگلیسی می توانید از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 9 صبح تا 7 عصر و پنجشنبه تا ساعت 14 به آدرس : صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰ ، طبقه دوم،  واحد ۵  ، دفتر ترجمه رسمی فدرال مراجعه فرمایید.

 

تماس با ما سفارش آنلاین