دارالترجمه ستاری

دارالترجمه ستاری به‌ عنوان دارالترجمه معتبر آنلاین رسمی در بین کاربران مدت ‌ها است که امتحان خود را پس داده و به ‌عنوان یکی از منظم‌ ترین و حرفه ای ترین دارالترجمه‌ های رسمی شهر تهران تمام خدمات ترجمه را به شما ارائه می دهد.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه ستاری

021-44267959
02191004666

خدمات دارالترجمه ستاری

دارالترجمه ستاری که یکی از شعب دارالترجمه فدرال است خدمات زیر را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان به شما ارائه می‌ دهد:

 • ترجمه رسمی کارت ملی
 • ترجمه رسمی شناسنامه
 • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی
 • ترجمه رسمی ریز نمرات
 • ترجمه رسمی قراردادهای اداری و کاری
 • ترجمه رسمی سوابق بیمه
 • ترجمه غیر رسمی

خدمات ترجمه در دارالترجمه ستاری

اگر تاکنون سری به محله ستاری زده باشید خواهید دید که دارالترجمه های مختلفی در این منطقه وجود دارند و به مشتریان ارائه خدمت می نمایند. خدمات نوین دفتر ترجمه رسمی ستاری به گونه‌ ای است که نیازی به مراجعه حضوری به یکی از شعب دارالترجمه ‌های رسمی مناطق و محله های اطراف برای ثبت سفارش ترجمه و دریافت خدمات ندارید.

چرا دارالترجمه ستاری بهترین دارالترجمه شهر تهران است؟

دارالترجمه ستاری با ارائه خدمات آنلاین شما را از جریان تمامی مراحل کار به صورت کامل و دقیق با خبر می ‌کند. امروزه ارائه خدمات آنلاین ترجمه یک امتیاز بزرگ محسوب می‌ شود. شما در دارالترجمه فدرال می ‌توانید در هر ساعت از شبانه ‌روز در هر کجای کشور ایران برای ثبت سفارش ترجمه خود اقدام کنید. در واقع ترجمه رسمی به‌ قدری در امور اداری مانند امور مربوط به مهاجرت حائز اهمیت است که وقوع کوچک ‌ترین خطایی در این امر می ‌تواند دیگر اقدامات را کاملا بی‌ اثر کند. بنابراین بدون هیچ‌ گونه جست و جوهای گیج‌ کننده و نگران ‌کننده کار خود را با خیالی آسوده به دارالترجمه معتبر و حرفه ای ستاری بسپارید. البته شما عزیزان در هر کجای ایران که باشید چه در شیراز یا چه در تهران و یا اصفهان می توانید ترجمه رسمی مدارک خود را بدون پرداخت هزینه ای اضافه بابت پست و یا پیک به مجموعه دارالترجمه ستاری بسپارید. همچنین شما می توانید از خدمات دارالترجمه اسپانیایی نیز بهره مند شوید.

معیار انتخاب دارالترجمه ستاری برای سفارشات ترجمه چیست؟

برای پاسخ به این پرسش با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا شما را با ویژگی ‌های متمایز و خاص دارالترجمه ستاری آشنا نماییم:

 •     دارالترجمه ستاری معتبر است: وقتی یک دارالترجمه معتبر باشد می ‌توان گفت که یک دارالترجمه خوب و رسمی است. دارالترجمه ستاری از سوی قوه قضاییه مجوز رسمی فعالیت دارد. شما عزیزان برای اطمینان از معتبر بودن این دارالترجمه حرفه ای می ‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر مجموعه تابلو پروانه تاسیس دفتر را که از سوی اداره‌ کل اسناد و امور مترجمان رسمی صادر شده است و به امضا مدیر کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه رسیده مشاهده نمایید. همچنین این مجوز در وب سایت دارالترجمه ستاری قابل ‌مشاهده است. بنابراین برای تمامی امور ترجمه خود با خیالی آسوده می ‌توانید از خدمات این مجموعه استفاده کنید.
 •     دارالترجمه ستاری به‌ نظر کاربر احترام می‌ گذارد: دارالترجمه ستاری به ‌عنوان یک دارالترجمه خوب برای نظرات شما ارزش قائل است. این مجموعه پیش‌ از اخذ تأییدات نهایی فایل کامل ترجمه را برای شما ارسال می ‌کند تا خود شما نیز تمامی اطلاعات را مجدد بررسی نمایید. در این‌ صورت شما به‌ عنوان کاربر اجازه خواهید داشت ایرادات و اشتباهات را شخصا برطرف کنید و از انجام مجدد کار جلوگیری نمایید.
 •     دارالترجمه ستاری چندین مترجم رسمی دارد: اگر به ‌دنبال یک دارالترجمه حرفه ای و متعهد هستید پس دارالترجمه رسمی ستاری را انتخاب نمایید؛ زیرا دارالترجمه فدرال با برخورداری از چندین مترجم حرفه ای امور ترجمه و سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان تحویل خواهد داد زیرا ترجمه در میان تمام این افراد تقسیم می‌ شود و در نهایت کار شما با دقت بسیار بیشتر و در زمان مقرر انجام می‌ گردد.
 •     دارالترجمه ستاری امانت دار مدارک ارسالی مشتریان است: دارالترجمه ستاری به‌ عنوان یک دارالترجمه فوق حرفه ای برای حفظ مدارک و اطلاعات شما یک امانت دار معتبر و قابل اطمینان به شمار می ‌آید. با توجه به تعهد و مشتری مداری پرسنل ما، احتمال خطر گم شدن مهم ترین مدارک شخصی شما به حداقل یا صفر می ‌رسد.
 •     دارالترجمه ستاری به شما مشاوره اختصاصی رایگان می ‌دهد: این مجموعه با کارشناسان مجرب و متخصص خود ابتدا برخی مشاوره‌ های لازم را به شما می ‌دهد و از این طریق موجب می‌ شود تا کار شما به درستی پیش رود.
 •     دارالترجمه ستاری خدمات ترجمه چندین زبان را ارائه می ‌دهد: دارالترجمه ستاری برای بهبود کیفیت خدمات خود تلاش می ‌کند. در این مجموعه ترجمه رسمی به زبان‌ های انگلیسی، روسی، آلمانی، فرانسه، عربی  و اسپانیایی صورت می ‌گیرد تا دیگر نیازی به جست و جو در سایر دارالترجمه‌ ها نداشته باشید.
 •     دارالترجمه ستاری با نهاد ها و سازمان‌ های مختلف همکاری می کند: شما با مراجعه به لیست همکاری دارالترجمه ستاری متوجه پر بار بودن این لیست خواهید شد. این مسئله از اعتبار فراوان این مجموعه حکایت دارد.
 • ترجمه مقالات در دارالترجمه ستاری

تعرفه خدمات دارالترجمه ستاری

همه ما تمایل داریم در کنار خدمات خوب و حرفه ای قیمت مناسب و معقولی را پرداخت کنیم. ترجمه مدارک و متون نیز از این قاعده مستثنی نیست. دارالترجمه ستاری هزینه ترجمه رسمی را بر اساس تعرفه مصوب محاسبه نموده و از مشتریان خود هیچ مبلغ اضافی برای انجام سفارشات آن ها دریافت نخواهد کرد.

چگونه از خدمات دارالترجمه ستاری استفاده کنیم؟

مترجمان دارالترجمه ستاری در زمینه ترجمه اسناد رسمی، ترجمه مقالات رسمی، ترجمه غیر رسمی، ترجمه متون و مجلات،اخذ تاییدیه دادگستری و ... آماده ارائه خدمات ترجمه به شما عزیزان هستند. اگر قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، اخذ اقامت و ... را دارید بنابراین ترجمه متون و اسناد خود را به بهترین و حرفه ای ترین دارالترجمه محله ستاری بسپارید. در این مجموعه تمامی اسناد و مدارک بر اساس استاندارد های موجود ترجمه می ‌شوند و دارای مهر معتبر و رسمی خواهند بود. برای این منظور کافی است درخواست خود را در وب سایت دارالترجمه فدرال ثبت نمایید و یا با شماره‌ تلفن‌ های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به آن ‌ها رسیدگی نمایند.

تماس با دارالترجمه ستاری

 

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.