دارالترجمه تهرانپارس

ساکنین محترم منطقه تهرانپارس اگر به دنبال دارالترجمه معتبر ورسمی هستید، این مطلب را از دست ندهید!

در صورتی که قصد مهاجرت شغلی به سایر کشور‌ها را داشته باشید یا بخواهید از دانشگاه‌های کشورهای دیگر پذیرش تحصیلی دریافت کنید، ابتدا باید مدارک خود را ترجمه کنید. در صورتی که کار پژوهشی انجام می‌دهید برای ارائه مقاله خود به مجلات خارجی باید آن را به صورت تخصصی ترجمه نمایید. همچنین می‌توان کتب و مجلات تخصصی خارجی را در دارالترجمه‌ای معتبر ترجمه کرد و از آن در مقالات و پژوهش‌های خود بهره برد. سؤال اصلی این است که کدام دارالترجمه را برای انجام امور فوق انتخاب کنیم؟
دارالترجمه تهرانپارس با ترجمه رسمی مورد تأیید وزرات دادگستری و وزارت امور خارجه و ترجمه غیر رسمی کتب و مقالات آماده خدمت‌رسانی به شما ساکنین عزیز منطقه تهرانپارس است.
فرقی ندارد که زبان کشور مقصد شما چیست یا قصد ترجمه چه نوع متن یا مدرکی را دارید، دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس اولین و بهترین انتخاب شما خواهد بود! با ثبت سفارش به صورت آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن متن خود را ترجمه شده درب منزل تحویل بگیرید. کافی است تا هم اکنون دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس را در مرورگر خود جستجو کنید یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس بهترین دارالترجمه تهرانپارس
44267959-021

دارالترجمه تهرانپارس و ترجمه رسمی شناسنامه

فقط ساکنین تهرانپارس بخوانند!

در مجموع دو نوع ترجمه رسمی و غیررسمی وجود دارد. در ترجمه رسمی ضمن حفظ اصول کلی و نگارش، متن در سربرگ مخصوص قوه قضائیه و با مهر کارشناس مورد تأیید این وزارت ترجمه خواهد شد. اما در ترجمه‌های غیررسمی مترجم می‌تواند با توجه به فرهنگ کشور مبدأ و اصول و قواعد نگارشی زبان آن کشور در متن دخل و تصرف انجام دهد. این کار را صرفاً برای افزایش خوانایی متن در کشور مبدأ انجام می‌دهند.
دارالترجمه تهرانپارس با داشتن تیمی متخصص و کارشناسان مورد تأیید و معتبر به شما ساکنین محله تهرانپارس برای رسیدن به یک ترجمه بی‌نقص کمک خواهد کرد. این دارالترجمه در تهران رقیبی ندارد!

چرا از خدمات دارالترجمه تهرانپارس استفاده کنیم؟

شهروندان کلان شهر تهران از دیرباز تا کنون با مشکل ترافیک دست و پنجه نرم کرده‌اند. انجام امور اداری و کارهای شخصی همه به خاطر ترافیک به تعویق می‌افتد. در تهران بُعد مسافت و عامل زمان بر تصمیم‌گیری هر فردی تأثیر می‌گذارد. شما هم که به دنبال ترجمه متون خود برای اخذ پذیرش یا مهاجرت به کشور دیگری هستید از این قاعده مستثنی نخواهید بود.
مراحل اداری این‌گونه امور به حد کافی پیچیده و زمان‌بر است، ما در دارالترجمه تهرانپارس آماده خدمت‌رسانی به شما ساکنین محله تهرانپارس هستیم. با انتخاب این دارالترجمه قادر خواهید بود ضمن صرف‌جویی در وقت خود و بدون ماندن در ترافیک‌های طولانی به راحتی مدارک خود را ترجمه کنید.

معرفی بهترین دارالترجمه محله تهرانپارس

دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس با به کارگیری کادری متخصص، آماده خدمت رسانی در زمینه‌های ذیل است: 
•    ترجمه انواع مقالات تخصصی و علمی 
•    ترجمه مدارک غیر رسمی
•    ترجمه رسمی مدارک و اسناد با اخذ تأییدیه از وزارت دادگستری
•    ترجمه کتب و مجلات مختلف
این دارالترجمه قبل از شروع به همکاری به مشتریان مشاوره رایگان ارائه می‌کند. همچنین قبل از ارسال نهایی مدارک ترجمه شده را به تأیید مشتری خواهد رساند.
در دارالترجمه تهرانپارس خدمات ترجمه به زبان‌های انگلیسی در قالب
دارالترجمه انگلیسی، دارالترجمه اسپانیایی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، ژاپنی، چینی و دیگر زبان‌های زنده دنیا انجام خواهد شد. با توجه به تمام نکات ذکر شده می‌توان گفت دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس بهترین انتخاب برای ساکنین محله تهرانپارس است.

کدام خیابان‌ها در محدوده دارالترجمه تهرانپارس قرار دارند؟

در سال ۱۳۱۰ هجری شمسی شهرکی با سرمایه‌گذاری یک سرمایه‌دار بزرگ زرتشتی به نام ارباب هرمز در شمال شرق تهران ساخته شد. او نام این محله را تهران پاریس گذاشت زیرا این منطقه بر اساس طرح و نقشه شهرسازی فرانسوی‌ها بنا شده بود. در گذر زمان نام این محله از تهران پاریس به تهرانپارس تبدیل شد.
خیابان پروین این محله را به دو قسمت تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم کرده است. از ادغام قسمت‌هایی از محله‌های خاک سفید و جوادیه، محله تهرانپارس شرقی به وجود آمده است. تهرانپارس غربی از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار است، چهار فلکه اصلی این محله در تهرانپارس غربی قرار گرفته‌اند.
خیابان‌های عادل، کادوس، رشید، زرین، پارسیان، گیو و رستم بخشی از خیابان‌های تهرانپارس هستند. شهرک‌هایی مانند شهرک پارس، شهرک امید و شهرک فرهنگیان در تهرانپارس غربی قرار گرفته‌اند. همچنین بزرگراه‌ رسالت، شهید باقری و شهید زین الدین از این محله عبور می‌کنند.

مدارک تحصیلی در دارالترجمه تهرانپارس چگونه ترجمه می‌شوند؟

اولین مرحله برای اخذ پذیرش تحصیلی، ترجمه تمامی مدارک تحصیلی است. در صورتی که ترجمه این مدارک کوچکترین نقصی داشته باشند پذیرش شما در کشور مقصد به خطر خواهد افتاد و آینده شما دگرگون می‌شود.
مدارک تحصیلی ترجمه شده در دارالترجمه تهرانپارس با داشتن شرایط ذیل تمام نیاز شما را برآورده خواهد کرد و باعث اطمینان و آرامش خیال شما خواهد شد:
•    مورد تأیید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه
•    صحت اطلاعات هویتی موجود در مدارک
•    تطابق کامل مدارک ترجمه شده با مدارک اصلی 
•    تصاویر قابل اسکن و واضح 
•    اخذ مهر و تأیید مدیریت آموزشگاه مبدأ

دارالترجمه تهرانپارس و تسلط به همه زبان های رسمی ذنیا

تعرفه ارائه خدمات ترجمه در دارالترجمه تهرانپارس

خدمات ترجمه بر اساس نوع مدرک یا متن موردنظر و نوع ترجمه غیر رسمی یا رسمی آن تعرفه متفاوتی خواهند داشت. به طور مثال هزینه ترجمه ریز نمرات هر ترم 18 هزار تومان و ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی 40 هزار تومان است.
برای اطلاع از تعرفه خدمات متنوع دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس می‌توانید با کارشناسان ما در این مرکز تماس بگیرید. کادر مجرب و کارآزموده دارالترجمه تهرانپارس ضمن ارائه مشاوره رایگان شما را با هزینه‌های این خدمات نیز آشنا خواهند کرد. این دارالترجمه کلیه خدمات ترجمه را با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه خواهد کرد. پس همین الان گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره 021-44267959 تماس بگیرید!

نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه در دارالترجمه تهرانپارس

تیم دارالترجمه فدرال شعبه تهرانپارس در دارالترجمه فدرال به سه روش سفارش شما را ثبت و بررسی می‌نمایند. برای برقراری تماس تلفنی می‌توانید با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمائید. همچنین شما می‌توانید با سفارش آنلاین در وب‌سایت دارالترجمه فدرال در زمان خود صرفه‌جویی کنید. این روش آسان‌ترین و کوتاه‌ترین روش ثبت سفارش ترجمه است.
با مراجعه حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم،  واحد ۵، دفتر ترجمه رسمی فدرال نیز می‌توانید ترجمه موردنظر خود را ثبت نمایید.
ساعت کاری دارالترجمه تهرانپارس فدرال از شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 صبح تا 7 عصر است. این مرکز در روزهای پنجشنبه تا ساعت 14 باز است.