دارالترجمه غرب تهران


در حوالی پونک هستید یا صادقیه، ستارخان یا جنت آیاد، شهر زیبا یا طرشت، گیشا یا تهرانسر، آزادی یا حصارک، به طوری کلی در هر نقطه از غرب تهران بزرگ که ساکن هستید نزدیک ترین دارالترجمه غرب تهران به شما دارالترجمه فدرال است. 
دارالترجمه فدرال با شماره ثبت 2000/1 در تهران با برخورداری از تیم مترجم متخصص و مورد تایید دادگستری می تواند کلیه خدمات مورد نیاز شما در زمینه ترجمه رسمی مدارک، ترجمه مقالات انگلیسی، ترجمه کتب آموزشی و مجلات معتبر به زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، عربی، ترکی و .. پاسخگو باشد.


 بهترین دارالترجمه غرب تهران کجاست؟


دارالترجمه فدرال واقع در صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پایزان، از آن جهت می تواند بهترین دارالترجمه غرب تهران باشد که کلیه مترجمین آن مورد تایید دادگستری هستند و می توانند مدارک هویتی و رسمی شما را همانند شناسنامه، سند ازدواج یا طلاق، مدارک تحصیلی و .. را روی سربرگ قوه قضائیه با مهر وزارت امورخارجه ترجمه کرده و به شما تحویل دهند.
فدرال علاوه بر ترجمه مدارک رسمی در سایر خدمات رایج در دارالترجمه ها از جمله ترجمه مقالات معتبر علمی و آموزشی، ترجمه کتب مرجع و غیر مرجع، ترجمه فایل های تصویری یا صوتی به سایر زبان های رسمی دنیا پاسخگوی نیاز شما باشد.
با توجه به محل قرارگیری دارالترجمه فدرال و نظر به خدمات منحصربه فرد ارائه شده در این مجموعه می توان با قطعیت اعلام کرد که فدرال بهترین دارالترجمه غرب تهران است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ارائه خدمات در فدرال اینجا کلیک کنید.


شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه غرب تهران
021-44267959

 

دارالترجمه غرب تهران


ترجمه شناسنامه روی سربرگ قوه قضائیه در فدرال


اگر قصد مهاجرت به یک کشور دیگر دارید، از جمله اصلی ترین مدارکی که برای اخذ اقامت آن کشور به آن نیاز ست ترجمه شناسنامه تان می باشد. ترجمه شناسنامه باید به گونه ای باشد که صحت اطلاعات هویتی شما را بدون کم یا زیاد کردن به زبان کشور مقصد برگرداند و دارای مهر وزارت امور خارجه بوده و همچنین روی سربرگ رسمی دادگستری چاپ شده باشد.
تیم مترجم فدرال متشکل از مترجمین فرهیخته ای است که همگی دارای مهر تایید شده دادگستری هستند، به همین علت ترجمه ای که از سوی آنها انجام شود مورد تایید دادگستری نیز می باشد و قابلیت این را دارد که روی سربرگ این قوه چاپ گردد.


برای ترجمه شناسانامه یا سند ازدواج به سایر زبان های رسمی دنیا با ما تماس بگیرید.

 

ترجمه مدارک تحصیلی در بهترین دارالترجمه غرب تهران


اگر با هدف ادامه تحصیل در خارج از کشور و تجربه تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا قصد مهاجرت تحصیلی دارید، خواه یا ناخواه به ترجمه مدارک تحصیلی نیاز پیدا خواهید کرد. برای ترجمه مدارک تحصیلی ابتدا باید ریز نمرات خود را از آموزشگاه مبدأ دریافت کرده و مهر و امضای مدیریت مجموعه آموزشی تان را نیز دریافت نمایید، سپس باید در یک دفتر استاد رسمی تایید صحت اطلاعات هویتی تان را اخذ نمایید. در نهایت به دارالترجمه معتبری مراجعه کرده و تقاضای ترجمه رسمی مدارک تحصیلی روی سربرگ دادگستری با مهر تایید وزارت امور خارجه بدهید.
دقت داشته باشید در ترجمه مدارک تحصیلی حتی یک صدم هم نباید نمرات شما بالا یا پایین شده باشد وگرنه توسط دانشگاه یا مرکز آموزشی مقصد رد خواهد شد.
برای اینکه دغدغه رد مدارک تحصیلی در کشور غریب را نداشته باشید توصیه می کنیم کار ترجمه رسمی مدارک تحصیلی خود را به یک دارالترجمه معتبر و نام آشنا همانند فدرال بسپارید.


دارالترجمه فدرال پلی برای اتصال شما به سراسر کشورهای جهان  از طریق واژه ها


 تعرفه ترجمه مدارک در بهترین دارالترجمه غرب تهران


تعرفه خدمات ترجمه معمولا بسته به اینکه روی سربرگ دادگستری باشد یا نباشد، مهر تایید وزارت خارجه داشته باشد یا نباشد، به کدام زبان ترجمه شئ، انگلیسی یا اسپانیایی، عربی یا روسی و بر اساس میزان کلمات محتوای مبدا متفاوت است. به همین علت برای کسب اطلاعات بیشتر از تعرفه های خدمات ترجمه رسمی مدارک و خدمات ترجمه غیر رسمی با ما تماس بگرید.


پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959

دارالترجمه غرب تهران

ثبت سفارش خدمات دارالترجمه غرب تهران


در هر نقطه از غرب تهران که سکونت دارید برای انجام اموری نظیر اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه، ترجمه مقالات انگلیسی، ترجمه کتب و .. ترجمه مدارک رسمی و غیر رسمی نزدیک ترین دارالترجمه برای مراجعه حضوری دارالترجمه فدرال است. اما این مجموعه کلیه خدمات نام برده را به صورت آنلاین نیز ارائه میدهد. جهت ثبت سفارش خدمات ترجمه آنلاین در فدرال کافی است همین حالا روی دکمه ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.


پل ارتباطی شما با فدرال: 021-44267959

تماس با ما سفارش آنلاین