دارالترجمه شهرک غرب


دارالترجمه شهرک غرب فدرال مرکزی برای برخورداری از خدمات متمایز ترجمه رسمی و غیر رسمی ، اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه به صورت 24 ساعته
در دنیای امروزی کم‌تر کسی پیدا می‌شود که اسم دارالترجمه را نشنیده باشد یا با آن سر و کار نداشته باشد. افرادی که نیاز به ترجمه اسناد و مدارک خود جهت اخذ هر نوع ویزایی دارند، باید به دارالترجمه ها مراجعه کنند. محله شهرک غرب در شمال غربی تهران واقع شده است و به دلیل نزدیکی به اتوبان‌های اصلی از وضعیت دسترسی مطلوبی برخوردار است، به همین دلیل بسیاری از افراد، سازمان‌ها و شرکت‌ها به سرعت می‌توانند برای انجام کارهای ترجمه خود به دارالترجمه شهرک غرب فدرال دسترسی داشته باشند. 


ما در دارالترجمه شهرک غرب فدرال، دیوار ارتباطی را بر می‌داریم! با اطمینان ترجمه مدارک خود را به ما بسپارید.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه شهرک غرب
021-44267959
02191004666

دارالترجمه شهرک غرب

چرا  خدمات ترجمه را به دارالترجمه شهرک غرب بسپاریم؟


موسسه دارالترجمه فدرال با سال‌ها تجربه، بهترین و با کیفیت‌ترین ترجمه متون و مدارک را به شما ارائه می‌دهد. در ادامه به بیان دلایل اصلی جهت انتخاب دارالترجمه فدرال توسط شما اشاره می‌کنیم:
•    جامع‌ترین خدمات زبانی
دارالترجمه شهرک غرب جامع‌ترین و بزرگ‌ترین خدمات زبانی در ایران را دارد. خدمات متنوع از قبیل ترجمه متون، ترجمه کتاب، ویرایش و تولید محتوا را انجام می‌دهیم.
•    مورد اعتماد سازمان‌ها و شرکت‌ها
مفتخر هستیم با سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی همکاری مستمر در ترجمه رسمی داریم.
•    اسناد شما پیش ما به امانت سپرده شده
در صورت حساسیت بالا اطلاعات و اسناد، دارالترجمه شهرک غرب فدرال دارای سطح بالایی از امانت‌داری بوده و به شما اطمینان ۱۰۰ درصدی می‌دهیم که اطلاعات شما در جای امنی قرار دارد.
•    ارتباط مستقیم با مترجم
شما در تمام مراحل ترجمه می‌توانید با مترجم خود ارتباط مستقیم برقرار کنید و از روند پیشرفت کار مطلع شوید.
•    پشتیبانی شبانه روزی
در تمام ایام هفته و هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق فضای مجازی و تلفن 021-44267959 تماس بگیرید.

در صورت انتخاب دارالترجمه رسمی فدرال، پیشگام امور مهاجرتی خود باشید.

مراحل انجام کار در دارالترجمه رسمی شهرک غرب 


انجام ترجمه رسمی اسناد و مدارک اهمیت زیادی دارد و در انتخاب موسسه دارالترجمه باید نهایت دقت خود را داشته باشید. مراحل ثبت سفارش در دارالترجمه شهرک غرب فدرال به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می‌شود:
1.    سفارش آنلاین: در این روش امکان ارسال مدارک به صورت اینترنتی وجود دارد، بعد از ثبت سفارش پیک معتمد دارالترجمه شهرک غرب به صورت رایگان ارسال و مدارک را از شما دریافت و به دفتر منتقل می‌کند.
2.    سفارش حضوری: در این روش اصل مدارک توسط خود متقاضی به دارالترجمه تحویل داده می‌شود.

خدمات ترجمه رسمی در دارالترجمه شهرک غرب فدرال

 
دارالترجمه فدرال مفتخر است طی سال‌ها تجربه، خدمات بسیاری را به شما متقاضی گرامی ارائه نماید. خدمات این موسسه شامل:

•    ترجمه حقوقی

ترجمه حقوقی یک کار جدی بوده که نیازمند دقت و تعهد بالا است تا در آینده مشتری به مشکلی برخورد نکند. ما در موسسه فدرال به عنوان یکی از برترین دارالترجمه‌های حقوقی، بهترین کیفیت را ارائه می‌دهیم. تیم متعهد و متخصص ما اسناد معمول و پیچیده را کامل و بی‌نقص ترجمه می‌کنند.

•    ترجمه حرفه‌ای

این نوع ترجمه شامل انواع مختلف متون، مجلات و کتاب‌های تخصصی است. ترجمه حرفه‌ای یک کار سخت و پیچیده بوده زیرا دارای اصطلاحات مختلف و غیر معمول می‌باشد. موسسه دارالترجمه فدرال، ترجمه‌ی سفارشی حرفه‌ای شما را به بسیاری از زبان‌های سراسر جهان توسط مترجمین مورد تایید قوه قضاییه انجام می‌دهد.

•    ترجمه لایسنس

قبل از مهاجرت مدارک کوچکی وجود دارند که ترجمه‌ی آن‌ها فراموش می‌شود، به عنوان نمونه ترجمه گواهینامه رانندگی در ایالات متحده عربی لازم و ضروری است. دارالترجمه شهرک غرب شما را در این فراموشی‌ها تنها نمی‌گذارد!

اگر به دنبال برخورداری از خدماتی با کیفیت و در عین حال فوری هستید روی خدمات دارالترجمه فدرال حساب ویژه ای باز کنید.

دارالترجمه شهرک غرب
تعرفه خدمات دارالترجمه شهرک غرب 


با توجه به آئین نامه اجرایی کانون مترجمان قوه قضاییه، نرخ نامه‌ای برای هزینه‌های ترجمه هر ساله ارائه شده و تمامی دارالترجمه‌ها موظف به رعایت آن هستند. دارالترجمه شهرک غرب فدرال برای انجام کلیه ترجمه‌های خود از این نرخ نامه پیروی کرده و اخذ تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه را طبق هزینه‌های ذکر شده در این نرخ‌ نامه قیمت‌گذاری و دریافت می‌کند.


کیفیت، قیمت و ضمانت را در دارالترجمه فدرال پیدا کنید.

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه شهرک غرب فدرال


دارالترجمه شهرک غرب فدرال به عنوان یکی از دارندگان سیستم ثبت سفارش آنلاین بستری را برای شما مخاطبین محترم فراهم کرده است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به راحتی سفارش ترجمه مدارک و اسناد خود را ثبت کنید. در این دارالترجمه خدمات ترجمه متون و مقالات نیز به طور تخصصی انجام می شود و شما می توانید مقالات خود را جهت ترجمه به تمامی زبان های خارجی به ما بسپارید.
ثبت سفارش آنلاین
همچنین در صورت نیاز می‌توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه نمایید و یا با شماره 021-44267959 تماس حاصل فرمایید.

تماس با دارالترجمه شهرک غرب

 


 

تماس با ما سفارش آنلاین