دارالترجمه یوسف آباد

شاید شما هم نام دارالترجمه‌‌ را شنیده باشید اما ندانید که این چه موسسه‌‌‌ای می‌‌باشد و چه وظایفی بر عهده دارد! شاید برای اخذ ویزا و کار‌‌‌های مهاجرت خود نیازمند ترجمه اسناد و مدارک رسمی و غیر رسمی باشید، اما ندانید که به کجا باید مراجعه کنید.
دارالترجمه‌‌‌ها موسسه‌‌‌ای هستند که جهت ترجمه متون و اسناد رسمی از یک زبان به زبانی دیگر تاسیس شده‌‌‌اند. این موسسه‌‌‌ها به دو نوع دارالترجمه رسمی و غیر‌‌‌رسمی تقسیم می‌‌‌شوند که هر کدام وظیفه‌‌‌ خاصی بر عهده دارند، برخی از دارالترجمه‌‌ها نیز به صورت اینترنتی و آنلاین کار می‌‌‌کنند که باعث تسریع امور و تسهیل دسترسی مردم به آن‌‌‌ها شده‌‌‌اند.
پس تا این جا دانستید که دارالترجمه‌‌‌ها با توجه به کاری که می‌‌‌کنند، انواع مختلفی دارند اما برخی دارالترجمه ها توانایی به عهده گرفتن تمامی امور ترجمه را دارند، به طور مثال هم ترجمه رسمی انجام می دهند هم غیر‌‌‌رسمی، هم به صورت حضوری کار می کنند هم اینترنتی! در اینجا باید بگوییم که دیگر نگران انجام امور ترجمه خود نباشید! دارالترجمه فدرال با تاسیس شعبه‌‌‌ای در تهران به نام دارالترجمه یوسف آباد به این دغدغه‌‌های شما پایان داده است!
دارالترجمه یوسف آباد با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه ترجمه انواع متون و مدارک به شما بهترین ترجمه ها را ارائه می‌‌‌دهد. شما می‌‌‌توانید هم به صورت حضوری و هم غیر‌‌‌حضوری از تمامی خدمات این موسسه استفاده نمایید.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه یوسف اباد

021-44267959
02191004666

چرا دارالترجمه یوسف آباد؟

در دنیای امروزه که دنیای پیشرفت با کشور‌‌های مختلف است به احتمال خیلی زیاد سر و کار شما حتما به دارالترجمه ها خواهد افتاد. پس بهتر است که موسسه‌‌‌ای معتبر جهت انجام امور خود پیدا کنید، دارالترجمه یوسف آباد با داشتن مترجم هایی با‌‌تجربه و قوی بهترین و معتبر‌‌ترین ترجمه را در کوتاه ترین زمان به شما تحویل خواهد داد.
به طور کلی شاید شما به دلایل مختلف مانند مهاجرت تحصیلی نیازمند ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود باشید که دارالترجمه فدرال به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن مدارک مورد نظرتان را برای‌ شما ترجمه کرده و با زدن مهر اختصاصی خود با شماره معین به آن‌‌ها جنبه قانونی و رسمی می بخشد.
از سوی دیگر دارالترجمه فدرال انواع ترجمه غیر رسمی را نیز به بهترین شکل پوشش می‌‌‌دهد زیرا که سفارشات برای ترجمه‌‌های غیر‌‌رسمی مانند ترجمه کتاب‌‌ها، متون فیلم‌‌ها، صوت‌‌ها، مقاله‌‌ها و...  بیشتر است.
توجه داشته باشید که این موسسه با داشتن مدارک معتبر و نماد اعتماد علاوه بر ترجمه متون و مدارک به زبان انگلیسی، توانایی ترجمه مدارک شما به زبان‌‌های دیگر از جمله اسپانیایی، روسی، ترکی و ... با بالا‌‌ترین کیفیت و دقت را دارد.
کافیست یک بار همراه ما شوید تا از خدمات بی نظیر ما حیرت کنید!

خدمات دارالترجمه یوسف آباد

دارالترجمه یوسف آباد چه مناطقی را پوشش می‌‌‌دهد؟!

دارالترجمه فدرال با تاسیس چندین شعبه در جای جای شهر تهران به شما آسایش را هدیه داده است. یکی از این شعبه‌‌‌ها، شعبه دارالترجمه یوسف آباد است که تمامی مناطق اطراف این شعبه را پوشش می‌‌‌دهد.
همشهریان عزیز فقط کافیست مدارک خود را به صورت حضوری به آدرس ما بیاورید یا از طریق همین سایت درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید تا در اسرع وقت به شما تحویل دهیم.
نا‌‌‌گفته نماند که تمامی مترجمان مجرب دارالترجمه فدرال دارای گواهی‌‌ها و مدارک مترجمی رسمی هستند و به صورت اصولی و صحیح و بدون ایراد به انجام امور شما می‌‌‌پردازند.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه یوسف آباد

همانطور که پیش‌‌‌تر بیان کردیم، دارالترجمه فدرال هم در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک خدمت‌‌رسانی می‌‌‌کند هم در زمینه ترجمه غیر‌‌رسمی و برای رضایت خاطر شما عزیزان در هر دو بخش از مجرب‌‌ترین کادر مترجم استفاده می‌‌نماید.
تیم قوی دارالترجمه یوسف آباد فدرال در تهران بزرگ دارای حوزه خدمت‌‌‌رسانی گسترده‌‌ای می‌‌باشد که برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:
_ ترجمه انواع پروانه کسب، مجوز‌‌ تاسیس مطب، پروانه‌‌ پزشکی و سایر مدارک
_ ترجمه گواهی‌‌های سوء پیشینه، استشهاد‌‌‌ رسمی، گواهینامه‌‌‌ مالی و...
_ ترجمه کلیه مدارک دانشگاهی لازم برای معادل‌‌سازی جهت مهاجرت تحصیلی.
_ ترجمه انواع اسناد و مدارک رسمی و اوراق اداری جهت ارائه در سازمان‌‌های دولتی و رسمی مانند وزارت‌‌‌خانه‌‌ها.
_ توانایی صدور گواهی جهت تایید صحت ترجمه
_ ترجمه اسنادی نظیر سند ازدواج و طلاق، گواهی‌‌‌ اشتغال در شرکت‌‌های مختلف خصوصی و یا دولتی
_ تامین مترجمین حرفه‌‌ای برای ترجمه هم‌‌زمان در جلسات بین‌‌‌المللی، سخنرانی‌‌ها و کنفرانس‌‌ها
_ ترجمه تمامی گواهی‌‌های پزشکی مورد نظر جهت ارائه به سازمان‌‌های رسمی و بین‌‌المللی
_ ترجمه متون وب سایت‌‌‌های مختلف
_ ترجمه انواع کتب، متون و مقالات
_ ترجمه انواع کاتالوگ ها و دستور‌‌‌العمل‌‌ها
_ ترجمه کلیه اسناد مربوط به دادگستری و دادگاه‌‌های بین‌‌المللی و تمامی اوراق و مدارکی که حاوی اظهارات شخص مدعی و متهم می‌‌باشد.
_ ترجمه وکالت‌‌نامه‌‌ها و اسناد ملکی مرتبط با املاک و دادگاه ها
_ ترجمه تمامی قرار‌‌داد‌‌های کاری و بین ‌‌المللی در حوزه خرید و فروش و اجاره
_ ترجمه کلیه مدارک تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی اعم از مقاطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، پیش‌ دانشگاهی و...
_ ترجمه مدارک مقاطع بالاتر و مدارک مربوط به وزارت علوم و وزارت بهداشت
_ اخذ تاییدیه قوه قضاییه و وزارت‌‌ امور خارجه جهت ترجمه‌‌های رسمی
_ ترجمه انواع قرارداد‌‌های بیمه، ابلاغیه‌‌ها و اخطار‌‌های قضایی، گواهی‌‌های اداره راهنمایی رانندگی، گزارشات ورود و خروج از کشور و.....
_ همراهی در اخذ ویزا و اعزام دانشجو
_ انجام کلیه امور و خدمات مهاجرت
_ اخذ تاییدیه از سفارت‌‌ها
_ ترجمه اینترنتی
_ پذیرش ترجمه از تمامی نقاط کشور و خارج از کشور و تحویل در اسرع وقت

ترجمه کارت ملی در دارالترجمه یوسف آباد

تعرفه خدمات دارالترجمه یوسف آباد

با توجه به مطالبی که بیان شد دانستید که مجموعه قوی و توانا دارالترجمه یوسف آباد خدمات زیادی را ارائه می‌‌دهد که هر کدام دارای تعرفه و هزینه‌‌ مشخصی هستند؛ به طور مثال هزینه خدمات ترجمه رسمی که نیازمند مهر رسمی قوه قضاییه می‌‌باشند با هزینه خدمات ترجمه غیر رسمی متفاوت است.
بنابراین چنان چه تیم مجرب فدرال را برای ترجمه‌‌های خود انتخاب کردید و خواهان دانستن تعرفه‌‌های خدمات ما هستید کافیست از طریق تماس تلفنی یا گفتگوی انلاین با کارشناسان مجموعه ما از تعرفه‌‌های به روز مطلع شوید.

نحوه ثبت سفارش خدمات دارالترجمه یوسف آباد

دارالترجمه یوسف آباد همیشه به فکر آسایش مشتریان عزیز خود می‌‌باشد. از این رو برای راحتی شما کاربران عزیز به دو صورت حضوری و انلاین ثبت سفارش را  انجام می دهد.
برای ثبت سفارش اینترنتی خود کافیست بعد از ورود به سایت و ایجاد پنل شخصی کاربری، سفارش خود را نهایی فرمایید و جهت ثبت سفارش حضوری نیز می‌‌توانید در روز‌‌های شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری به مجموعه ما در منطقه صادقیه مراجعه فرموده و سفارش خود را ثبت کنید.

تماس با دارالترجمه یوسف آباد

 

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.