دارالترجمه ظفر 

ترجمه رسمی مدارک هویتی و مدارک تحصیلی از جمله اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشور های خارجی به شمار می روند. امروزه با توجه به اهمیت زمان اغلب افراد ترجیح می دهند به جای صرف زمان خود در ترافیک و آلودگی هوا، به صورت آنلاین کارهای خود را انجام دهند و ترجمه مدارک و اسناد نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر در منطقه ظفر ساکن هستید نیازی نیست تا شمال یا شمال غرب تهران برای پیدا کردن یک دارالترجمه معتبر زمان بگذارید. دارالترجمه ظفر، پلتفرم آنلاین دارالترجمه نام آشنای فدرال نزدیکترین و معتبرترین دارالترجمه به شماست.

ترجمه مدارک شما در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیتی باور نکردنی!

تماس با دارالترجمه ظفر

 

دایره زبان های فعال در دارالترجمه فدرال 

در موسسه ترجمه رسمی ظفر، از تمامی زبان های پر کاربرد و اصلی به زبان فارسی و برعکس ترجمه صورت می گیرد. این موضوع در کنار اخذ کلیه تأییدات مورد نیاز و مکاتبات با نهاد های رسمی و سفارت خانه ها است. در ادامه زبان های مهم این موسسه را نام می بریم:

  • زبان های خاورمیانه: شامل فارسی، عربی، تاجیکی، ارمنی، عبری، اردو، فارسی دری
  • زبان های اروپای غربی

دانمارکی، انگلیسی، هلندی، فرانسوی، نروژی، فنلاندی، پرتغالی، سوئدی

  • زبان های اروپای شرقی

روسی، مجارستانی، یونانی، اوکراینی، لهستانی، بلغاری

  • زبان های آسیایی

ژاپنی، کره ای، چینی ، هندی

  • سایر زبان ها

آلبانیایی، ترکی آذربایجانی، ارمنی، ترکی استانبولی

  • پر کاربرد ها

اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، انگلیسی ، فرانسه

خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی در دارالترجمه ظفر چقدر زمان می برد؟

این موضوع برای هر زبان متفاوت بوده و برای زبان انگلیسی تقریبا چیزی حدود یک الی ۲۲ روز طول خواهد کشید که در صورت نیاز به تأییدات وزارت دادگستری و امور خارجه به این مدت ۴ الی ۶ روز اضافه می‌ شود.

با توجه به مدت زمان اعتبار مدارک ترجمه شده برای سفارت ها که این زمان تقریبا ۳ ماه است، باید هر چه سریع تر اقدام به ارائه مدارک ترجمه شده نمایید که این کار را می تواند به دارالترجمه فدرال بسپارید.

آیا به دنبال ترجمه آنلاین اسناد و مدارک خود هستید؟ دارالترجمه فدرال گزینه پیشنهادی شما است.

پل ارتباطی شما با فدرال

 

ترجمه رسمی مدراک در دارالترجمه ظفر

مروری بر خدمات دارالترجمه رسمی فدرال شعبه ظفر 

یکی از مهم ترین و پر تردد ترین مناطق شمال تهران، ظفر است. در هر کدام از خیابان های شریعتی، نفت، بهروز، افشار و ولیعصر که ساکن باشید نزدیک ترین دارالترجمه به شما فدرال است. در صورتی که در محدوده ظفر هستید، می تواند امور خدماتی خود از جمله موارد زیر را به دارالترجمه فدرال بسپارید:

ترجمه مهر آپوستیل در دارالترجمه فدرال 

آیا تا به حال با این واژه رو به رو شده اید؟ تائید با مهر آپوستیل چیست؟ آیا تمامی دارالترجمه ها می توانند آن را انجام دهند؟ این تایید برای کشور هایی که عضو لاهه هستند ارائه شده و در صورتی که برگه صادر شده از سوی مقامات یک کشور بخواهد در کشوری دیگر که عضو کنوانسیون لاهه است مورد استفاده قرار بگیرد، در اینجا است که تایید مهر آپوستیل واجب می شود.

در صورتی که کشوری عضو این کنوانسیون نباشد همانند ایران، برای تایید نیازمند مهر تصدیق خواهد بود. لازم به ذکر است که تایید این دو مهر توسط مقامات انجام شده و هر دارالترجمه ای نمی تواند این خدمت را ارائه دهد، در دارالترجمه فدرال به راحتی برای شما مهر آپوستیل و تصدیق را اخذ می کنیم.

کارشناسی، حسابرسی در دارالترجمه فدرال  

کارشناسی و حسابرسی در این موسسه به صورت دقیق و همه جانبه انجام می گیرد و از این بابت خیال شما را راحت می کند، کارشناسی های انجام شده به شرح زیر هستند:

کارشناسی ملک 

اگر دارای رستوران، مغازه، هتل و به طور کلی ملک هستید، در صورتی که در تهران ساکن هستید  کارشناسی ملک شما دو روزه و در صورتی که در دیگر کشور ها ساکن می باشید با هماهنگی های انجام شده حداکثر چهار روز زیر نظر کارشناسان رسمی دادگستری رشته مورد نیاز طبق استاندارد های مهاجرتی و سفارت خانه ها انجام می شود.

کارشناسی خودرو

کارشناسی خودرو شما را بر اساس آپشن های نصب شده روی خودرو و با قیمت روز به همراه عکس در گزارش نهایی توسط کارشناسان فدرال بیان می شود.

کارشناسی طلا 

دارالترجمه فدرال با اعزام کارشناسان رسمی دادگستری به محل مدنظر شما کارشناسی طلا و جواهرات را در تهران دو روزه و در شهرستان ها حداکثر ۴ روزه انجام می دهد.

حسابرسی 

نیازمند حسابرسی شخصی و شرکتی هستید؟ در دارالترجمه ظفر فدرال انواع حسابرسی ها شخصی و شرکتی و تراز نامه های مالی برای ارائه به سفارت خانه ها طبق پرونده های مهاجرتی انجام می شود.

ترجمه افراد مقیم خارج از ایران در دارالترجمه فدرال 

هموطنان عزیزی که در آمریکا ، انگلیس، کانادا و تمامی کشور های انگلیسی زبان ساکن هستند برای ترجمه مدارک و اسناد خود می‌ توانند با دارالترجمه انگلیسی فدرال شعبه ظفر تماس برقرار کنند و ترجمه مدارک خود را به راحتی اخذ نمایند.

ترجمه متون و مقالات حتی در شهرستان ها  

خدمات دارالترجمه فدرال تنها شامل تهرانی ها نمی شود بلکه از سراسر کشور مانند رشت، ساری، مشهد، اصفهان و ... افراد متقاضی می توانند ترجمه مدارک رسمی و اسناد خود را به فدرال بسپارند. در این موسسه برای رفاه حال شهرستانی ها تسهیلات بی نظیری در نظر گرفته شده است و به راحتی می توانند با ارسال عکس مدارک خودبه صورت آنلاین ترجمه مدارک خود را سریع دریافت کنند. بیان این نکته بسیار حائز اهمیت است که برای ترجمه مدارک رسمی اصل مدارک باید توسط مترجم رسمی روئت گردد که این کار توسط نمایندگان دارالترجمه ظفر در وزارت امور خارجه و دادگستری انجام می شود.

نحوه ثبت سفارش خدمات ترجمه در دارالترجمه ظفر  

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی برخورداری از خدمات دارالترجمه فدرال شعبه ظفر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با دارالترجمه ظفر

 

 

در صورتی که تصمیم دارید به صورت حضوری برای ترجمه مدارک و اسناد رسمی و غیر رسمی خود اقدام نمایید می تواند به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم نبش پاییزان مراجعه کنید.

 

 

 

تماس با ما سفارش آنلاین