دارالترجمه رسالت

اگر شما هم به دنبال دارالترجمه معتبر برای ترجمه روان و سلیس کتاب، مقاله یا مجله خود می گردید یا به دنبال مرکزی هستید که اسناد رسمی و مدارک تحصیلی شما را با تأییدیه وزارت دادگستری ترجمه نماید این مطلب را از دست ندهید.
این دارالترجمه از تیمی باتجربه برای ترجمه های تخصصی و متون علمی استفاده می کند. در نتیجه متن ترجمه شده بسیار روان و قابل فهم است و می توانید از آن در تحقیقات خود یا پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری استفاده کنید. با کمی هزینه برای ترجمه متون علمی، در زمان خود صرفه جویی نمایید.
مژده به ساکنین محله رسالت از این پس می توانید تمام امور فوق را به دارالترجمه محله خود بسپارید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. برای ارتباط با دارالترجمه رسالت همین حالا نام دارالترجمه فدرال را در مرورگر خود جستجو نمایید.

خدمات تخصصی دارالترجمه رسالت

در دارالترجمه رسالت چه خدماتی ارائه می شود؟

مهم نیست که زبان مدرک یا منبعی که قصد ترجمه آن را دارید چیست یا حتی می خواهید آن را به چه زبانی ترجمه کنید، مهم این است که آن را به دارالترجمه ای معتبر بسپارید. دارالترجمه رسالت با به کار گیری مترجمانی زبده و کاربلد می تواند بهترین ترجمه را به شما ارائه دهد. بسیاری از متون و مدارک ترجمه شده در این مرکز نیازی به ویراستاری و هزینه مجدد برای رفع غلط های املایی و نگارشی ندارد.
برخی از خدمات دارالترجمه‌رسالت عبارت اند از:

  • ترجمه رسمی مدارک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه، کارت پایان خدمت و...
  • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهینامه های آموزشی و...
  • ترجمه مقالات مختلف
  • ترجمه کتب علمی، عمومی و تخصصی
  • ترجمه انواع مجلات بین المللی، سالنامه، ماهنامه و...
  • ترجمه فایل‌های ویدئویی و فیلم‌ها
  • داارلترجمه آلمانی
  • ترجمه فایل‌های صوتی

چرا باید از خدمات ترجمه در محله خود استفاده کنیم؟

در شهر بزرگی مانند تهران دارالترجمه های فراوانی مشغول به فعالیت هستند. حال سؤال اینجاست که چرا به شما توصیه می کنیم که مدارک خود را به نزدیک ترین دارالترجمه به محل سکونت یا اشتغال خود بسپارید؟
برای ترجمه های غیر رسمی مانند ترجمه کتاب، مقالات و مجلات شما فایل یا اصل آن را به دارالترجمه ارسال می کنید و نسخه ترجمه شده را دریافت می کنید اما برای ترجمه رسمی مدارک در سربرگ مورد تأیید وزارت دادگستری یا امور خارجه روال کار کمی متفاوت است.
در ترجمه رسمی مترجم پس از ترجمه به عنوان مثال ریزنمرات تحصیلی شما فایل ترجمه را در اختیار شما قرار می دهد تا درستی آن را تأیید کنید. در صورتی که مورد تأیید شما باشد در سربرگ مخصوص چاپ می شود این کار برای جلوگیری از خطاهای غیرقابل پیش بینی انجام می گردد تا مجبور به هزینه مجدد نشوید.
همچنین در کلیه مراحل ترجمه رسمی مدارک باید اصل آنها در اختیار مترجمان مورد تأیید وزارت خانه ها قرار داشته باشد. حال اگر شما در دارالترجمه ای دور از محل سکونت یا اشتغال خود این کار را انجام دهید در این شلوغی، ترافیک و ازدحام شهر بزرگی مانند تهران و رفت و آمد های مکرر، به طور قطع خسته و کلافه خواهید شد.
به همین دلیل ما این امکان را در دارالترجمه رسالت برای ساکنین محله رسالت و محله های اطراف فراهم کرده ایم که در کمترین زمان و با دقت بالا مدارک خود را ترجمه نمایند. کافی است تا درخواست خود را به صورت تلفنی یا آنلاین به ثبت برسانید و سپس بقیه کارها را به کارشناسان دارالترجمه فدرال بسپارید.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه رسالت
021-44267959

ترجمه فوری مدارک در دارالترجمه رسالت

مدت زمان ترجمه مدارک با توجه به حجم آنها و نوبت شما در دارالترجمه ممکن است تغییر کند. در صورتی که برای ترجمه عجله داشته باشید می توانید از خدمات ترجمه فوری دارالترجمه رسالت استفاده کنید. با استفاده از این خدمت سفارش شما خارج از نوبت انجام می شود. همچنین اگر حجم مدارک شما زیاد باشد از چند مترجم به طور همزمان برای سرعت بخشیدن به روند ترجمه استفاده می گردد.

خدمتی رایگان در دارالترجمه فدرال شعبه رسالت

تعرفه خدمات در دارالترجمه فدرال شعبه رسالت بسیار مناسب است. . به طور مثال ترجمه ریز نمرات هر ترم 18 هزار تومان و هزینه ترجمه رسمی مدرک دانشگاهی 40 هزار تومان است. پیشنهاد می کنیم که کیفیت و قیمت خدمات ما را با سایر دارالترجمه ها مقایسه کنید.
علاوه بر این شما می توانید از خدمت دریافت مدارک رایگان و سپس تحویل رایگان مدارک ترجمه شده نیز استفاده کنید. برای استفاده از این خدمت طلایی کافی است تا سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نمایید تا دارالترجمه رسالت پیکی معتبر برای دریافت مدارک ارسال نماید.

ترجمه شناسنامه دارالترجمه رسالت

با ویژگی‌ های  ترجمه رسمی مدارک تحصیلی آشنا شوید!

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی یکی از مهم ‌ترین عوامل در پذیرش یا رد شما در دانشگاه‌ های بین المللی است. ترجمه رسمی این مدارک ویژگی های زیر را دارد:
    تأیید اطلاعات موجود در آن توسط وزارت دادگستری
    دارای مهر تأیید وزارت امور خارجه
    مطابقت ریز نمرات مدارک اصلی با ریز نمرات مدرک ترجمه شده
    مدارک اصلی باید دارای مهر و تأیید مدیریت آموزشگاه مبدأ باشند.
    ارائه تصاویر واضح و خوانایی
دارالترجمه رسالت رعایت تمام موارد فوق را در مورد ترجمه‌ های خود تضمین می کند. دیگر به دنبال چه ویژگی هستید که دارالترجمه فدرال شعبه رسالت برای شما فراهم نکرده است؟

راه های ارتباطی با دارالترجمه رسالت

ساکنین محله رسالت برای تماس با نزدیک ترین دارالترجمه به محله خود کافی است به وب سایت دارالترجمه فدرال مراجعه و سفارش خود را بدون هیچ محدودیتی و در هر ساعت از شبانه روز که خواستید ثبت نمایید.
همچنین می توانید در صورت تمایل با کارشناسان دارالترجمه رسالت به صورت تلفنی در ارتباط باشید. شما می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر و پنجشنبه تا ساعت 14 با مشاوران ما به صورت تلفنی تماس بگیرید.
پس از ثبت سفارش به صورت تلفنی یا آنلاین پیک معتبر و مطمئن دارالترجمه مدارک موردنظر را از درب منزل شما تحویل می گیرد و به مترجمان مربوطه می سپارد. پس اتمام کار، مدارک ترجمه شده درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.

تماس با دارالترجمه رسالت