دارالترجمه شهرآرا

اهالی محترم خیابان های ستارخان، نیایش، پاتریس و محله شهرآرا جهت مهاجرت تحصیلی، کاری و شخصی نیازمند ترجمه رسمی مدارک و اسناد خود هستید؟ به دنبال دارالترجمه ای معتبر و تخصصی می‌ گردید؟

ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود را به فدرال بسپارید

این مجموعه با دارا بودن مترجمین مورد تایید قوه قضاییه و کاملا متخصص در هر زمینه ای کلیه ترجمه های رسمی را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌ دهد. راحتی خیال ترجمه مدارک موهبت و آرامشی است که با دارالترجمه شهرآرا فدرال به آن دست خواهید یافت.

شماره تماس دارالترجمه فدرال شعبه شهرآرا
021-44267959
02191004666

خدمات تخصصی ترجمه در دارالترجمه شهرآرا

خدمات دارالترجمه فدرال

دارالترجمه رسمی فدرال دارای خدماتی بی بدیل در حیطه ترجمه اسناد و مدارک است. خدمات این موسسه کاملا قانونی بوده و مورد تایید قوه قضاییه و دادگستری هستند. در ادامه برخی از مهم ترین خدمات را شرح می دهیم:

ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی به هر زبانی

اگر در خارج از کشور تحصیل نموده اید و قصد ادامه تحصیل در داخل ایران را دارید و یا دانش آموخته داخل کشور هستید که قصد تحصیل در خارج را دارید، قبل از انجام هر کاری باید ابتدا مدارک و اسناد تحصیلی خود را در یکی از دارالترجمه‌های معتبر، ترجمه کنید. در این راستا دارالترجمه فدرال آماده ارایه کلیه خدمات ترجمه به شما عزیزان است.

ترجمه اسناد مهاجرتی و توریستی در دارالترجمه فدرال

افرادی که قصد مسافرت یا مهاجرت بهفرانسهای دیگر را دارند باید مدارک خود اعم از هویتی، مالی و کاری را به سفارت مربوطه ارائه کنند. تمامی این مدارک نیازمند ترجمه ای دقیق و حرفه ای هستند که دارالترجمه شهرآرا فدرال در این خصوص تجربه ای چندین ساله دارد. در ادامه شما را با برخی مدارک آشنا می‌کنیم:
•    مدارک هویتی اعم از ترجمه‌ کارت ملی، سند ازدواج، شناسنامه و ...
•    مدارک مالی شامل ترجمه‌ اسناد ملکی
•    مدارک کاری شامل ترجمه‌ اشتغال به کار، کارت بازرگانی، پروانه نظام مهندسی، حکم بازنشستگی و ... می‌شوند.

ترجمه تمام متون رسمی و غیر رسمی

دارالترجمه رسمی فدرال قابلیت ترجمه‌ تمام متون اعم از رسمی و غیر رسمی را از هر زبانی به فارسی و برعکس را دارد.

دارالترجمه ای با پلتفورم آنلاین

خدمات آنلاین وب سایت، یکی از مهم‌ترین خدمات مربوط به دارالترجمه فدرال است. بدون صرف زمان در ترافیک و آلودگی هوا شما به راحتی با ثبت سفارش آنلاین می توانید درخواست ترجمه خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید.

در هر زمان و هر مکان مترجم کنار شما است.

حضور یک مترجم معتمد در کنار خود در مواقعی لازم است. دارالترجمه فدرال برای این امر چاره اندیشیده است. با فرستادن مترجم زبده و معتمد که دارای تائیدیه دادگستری است به شما در این راه کمک می‌کنیم.

ترجمه وب سایت‌های چند زبانه و فایل های شفاهی و صوتی

کلیه فایل های صوتی، شفاهی و تصویری شما را ترجمه خواهیم کرد. اگر به دنبال برند شدن در خارج از حیطه وب در ایران هستید دارالترجمه فدرال ترجمه وب سایت شما را بر عهده می گیرد.

ترجمه تخصصی اسناد و مدارک رسمی در دارالترجمه شهرآرا

چرایی ترجمه در دارالترجمه فدرال

دلیل اعتماد اغلب ساکنین محله شهرآرا به دارالترجمه فدرال کاملا واضح و قابل بیان است، اما اگر شما هم جز افرادی هستید که هنوز با خدمات این موسسه آشنایی ندارید می توانید در ادامه همراه ما باشید.
•    برای ترجمه رسمی باید اصل اسناد و مدارک خود را به دارالترجمه ارائه دهید. حال با این همه دغدغه و ترافیک و آلودگی سطح شهر، در کنار مشکلاتی که برای اسناد از قبیل سرقت و نگهداری آن ها پیش می آید، دارالترجمه فدرال راه حلی اندیشیده است! برای این منظور از پیک رایگان و معتمد استفاده می شود.
•    در برخی از دارالترجمه ها ترجمه توسط دستیار انجام می شود و در انتها مترجم رسمی فقط مهر و امضا خود را ذیل ترجمه ها می زند!  ترجمه توسط دستیار در دارالترجمه فدرال انجام نمی شود و کلیه ترجمه ها را خود مترجم مورد تایید وزارت انجام می دهد.
•    در مرحله آخر ترجمه شما توسط پیک رایگان ارسال می شوند.

مراحل انجام ترجمه در دارالترجمه شهرآرا فدرال

اعتماد و اطمینان شما به مجموعه فدرال قابل ستایش است، به پاس این اعتماد مراحل انجام ترجمه را شرح داده تا ذهنیتی کلی درباره‌ آن داشته باشید:
•    ارسال مدارک
شما جهت ترجمه اسناد و مدارک خود می توانید آن ها را با پست، ایمیل، پیک یا حضوری ارسال کنید. پیش فاکتور بعد از بررسی مدارک برای شما ارسال خواهد شد.
•    تحویل ترجمه
بعد از ترجمه مدارک و اسناد شما توسط مترجمان متخصص و زبده، فایل ترجمه برای شما ارسال شده و بعد از تایید هر ترجمه در قالب pdf ارسال می گردد.

مدت زمانی که ترجمه اسناد و مدارک شما در دارالترجمه فدرال به طول می انجامد

مدت زمان ترجمه برای هر زبانی متفاوت است. به عنوان مثال زبان انگلیسی یک الی بیست و دو روز زمان نیاز دارد که اسناد و مدارک ترجمه شوند. اگر نیازمند تأییدات وزارت دادگستری و امور خارجه باشد که این زمان طولانی تر خواهد شد.

نحوه برقراری ارتباط با دارالترجمه شهرآرا فدرال

دارالترجمه فدرال بستری را جهت جلوگیری از مراجعه حضوری ایجاد نموده است. شما به صورت آنلاین در زمانی کوتاه می تواند سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. جهت رفاه حال شما دارالترجمه آلمانی نیز شروع به فعالیت نموده است.
لینک ثبت سفارش آنلاین
اگر شما همچنان به مراجعه حضوری پایبند هستید، می‌ توانید به صورت حضوری به آدرس صادقیه، بین فلکه اول و دوم، نبش پایزان، پلاک ۱۱۳۰، طبقه دوم، واحد ۵ مراجعه کنید.

.https://federaltehran.com/online-order
شماره تماس دارالترجمه تخصصی شهرآرا

 

 

 

تماس با ما سفارش آنلاین

سلام!

چطور می‌تونم کمک‌تون کنم؟ :)

به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی هستیم.